Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość -> Seks w... no właśnie, gdzie? Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Seks w... no właśnie, gdzie?
PostWysłano: Wtorek, 04 Stycznia 2005, 01:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Zguba
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2408
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




Wiele już czytałem, itp. Ale, że z tym forum chcę się bardziej związać to mam pytanko:
Jakie miejsce, w którym uprawialiście seks najbardziej zapadło Wam w pamięci, a które najbardziej powodowało dreszczyk emocji i dlaczego?
Ja nie zacznę, bo jeszcze nie miałem doświadczeń w pełnych stosunkach, ale sobie tak marzę, że pod prycznicem i na stole w kuchni byłoby całkiem ciekawie wink.gif
  
Re: Seks w... no właśnie, gdzie?
PostWysłano: Wtorek, 04 Stycznia 2005, 22:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




Przypominam ze jest to forum pt."Miłość", a nie jakieś forum z opowiadaniami erotycznymi. Jeśli chcesz coś takiego poczytać proponuję coś znaleźć korzystając z wyszukiwarki jednego z serwisów internetowych eusa_sick.gif
  
Re: <SyLwIa> Seks w... no właśnie, gdzie?
PostWysłano: Wtorek, 04 Stycznia 2005, 22:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ależ nie gaś chłopaka! Temat jest OK. Ja najbardziej lubię na jeżu, w krzakach jałowca i na Kozim Wierchu w upalne, lipcowe południe.
  
Re: Seks w... no właśnie, gdzie?
PostWysłano: Wtorek, 04 Stycznia 2005, 23:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sylwia
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1547
Posty: 374


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Ależ nie gaś chłopaka! Temat jest OK. Ja najbardziej lubię na jeżu, w krzakach jałowca i na Kozim Wierchu w upalne, lipcowe południe.

No dobrze przepraszam redface.gif Z tego wszystkiego najbardziej podoba mi się jeż biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: <SyLwIa> Seks w... no właśnie, gdzie?
PostWysłano: Wtorek, 04 Stycznia 2005, 23:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Jeż jest z Sapkowskiego. lol.gif Ale są takie kobiety, z którymi gotów byłbym to zrobić nawet na tym sympatycznym ssaku. wink.gif
  
Re: <Zguba> Seks w... no właśnie, gdzie?
PostWysłano: Środa, 05 Stycznia 2005, 00:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hersylia
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2293
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




Jest parę takich miejsc na które... mam ochotę...
Wszystkie na świeżym powietrzu wink.gif
Ale w sumie chyba wolę intymnie, pod dachem, w jakieś bezpiecznej norce...
  
Re: <Hersylia> Seks w... no właśnie, gdzie?
PostWysłano: Środa, 05 Stycznia 2005, 00:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Króliczej? cool.gif
  
Re: <Berger> Seks w... no właśnie, gdzie?
PostWysłano: Środa, 05 Stycznia 2005, 00:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hersylia
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2293
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




Może byc królicza, albo świstacza byle nie krecia wink.gif
Choć na przykład niedźwiedzia wydaje się bardziej przytulna ...pewnie przez tę sierść lol.gif
  
Re: <Hersylia> Seks w... no właśnie, gdzie?
PostWysłano: Środa, 05 Stycznia 2005, 10:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




niedźwiedzia wink.gif no cóż to akurat do mnie przystaje wink.gif
  
Re: Seks w... no właśnie, gdzie?
PostWysłano: Środa, 05 Stycznia 2005, 14:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Zguba
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2408
Posty: 25


[ Osobista Galeria ]




SyLwIa :
Przypominam ze jest to forum pt."Miłość", a nie jakieś forum z opowiadaniami erotycznymi. Jeśli chcesz coś takiego poczytać proponuję coś znaleźć korzystając z wyszukiwarki jednego z serwisów internetowych eusa_sick.gif


Chciałem zaznaczyć, że seks jest atrubytem miłości ;)
  
Re: Seks w... no właśnie, gdzie?
PostWysłano: Środa, 05 Stycznia 2005, 20:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Hersylia :
Choć na przykład niedźwiedzia wydaje się bardziej przytulna ...


Raczej bardziej niebezpieczna... confused.gif eusa_eh.gif
  
Re: <Berger> Seks w... no właśnie, gdzie?
PostWysłano: Środa, 05 Stycznia 2005, 20:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hersylia
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2293
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




Z dużym włochatym misiem?!
Co Ty tam wiesz?! tongue.gif

eXt73 - gratulacje!! biggrin.gif
  
Re: <Hersylia> Seks w... no właśnie, gdzie?
PostWysłano: Środa, 05 Stycznia 2005, 23:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Dużym, włochatym i... okropnie głodnym po długim śnie zimowym! lol.gif
  
Re: <Berger> Seks w... no właśnie, gdzie?
PostWysłano: Środa, 05 Stycznia 2005, 23:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hersylia
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2293
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




Wygłodniałym!
Wszystko zależy od punktu widzenia wink.gif
  
Re: <Hersylia> Seks w... no właśnie, gdzie?
PostWysłano: Czwartek, 06 Stycznia 2005, 00:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Świntucha! wink.gif cool.gif
  
Re: <Berger> Seks w... no właśnie, gdzie?
PostWysłano: Czwartek, 06 Stycznia 2005, 00:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hersylia
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2293
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




niom... i się wydało... cool.gif
  
Re: <Berger> Seks w... no właśnie, gdzie?
PostWysłano: Czwartek, 06 Stycznia 2005, 09:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




Jako, że posiadam w domu członka LOP'u chciałem zaprotestować przeciwko męczeniu zwierząt wink.gif.
(A nie lepiej Borch Trzy Kawki miast Jeż'a z
Erlenwaldu? Wszak co smok..to smok)
  
Re: <oozz> Seks w... no właśnie, gdzie?
PostWysłano: Czwartek, 06 Stycznia 2005, 12:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Na złotym smoku w czasie lotu! Tak! Tak! Tak! biggrin.gif
Może być nawet z Grażyną Wolszczak. wink.gif
P.S. Nie chodziło o tego Jeża. Poczytaj fragment sagi, w któym Wiedźmin podsłuchuje rozmowę czarodziejek na czarodziejskim przyjęciu. smile.gif
  
Re: <Berger> Seks w... no właśnie, gdzie?
PostWysłano: Czwartek, 06 Stycznia 2005, 15:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




Nie wiem, która saga.....(coś w pamięci sie kołacze..ale wiesz pamięć nie ta-dawno czytałem). Jak znajdziesz, w której to książce to napisz...przeczytam ze szczególna uwagą....
  
Re: <oozz> Seks w... no właśnie, gdzie?
PostWysłano: Piątek, 07 Stycznia 2005, 02:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Saga o Wiedźminie oczywiście, tom drugi, czyli ,,Czas Pogardy", wydanie superNowej z 1995 r., rozdział trzeci, str. 123, wers trzeci od góry.
  
Seks w... no właśnie, gdzie?
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Miłość

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010