Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Gry -> nowy patch do Diablo 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
nowy patch do Diablo 2
PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2003, 18:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




pojawil sie nowy patch to na razie wersja beta ale moze byc znowu rewolucja
szczegóły np tu http://diablo2.battlenet.pl/?dzial=43
  
PostWysłano: Wtorek, 08 Lipca 2003, 19:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




zobaczymy jak już będzie wiadomo co ten patch wprowadza
  
PostWysłano: Środa, 09 Lipca 2003, 20:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




to mozesz poczytac co nowego
nowe receptury nowe przedmioty
na razie zasysam i musze gdzies znalezc moje płytki bo ostatnio modowałem i pewnie sie nie da na to postawic
ale jak sie uda to sie pochwale
ponoc da sie włozyc najemnikowi wiecej rzeczy (buty etc.)
pozdr
  
PostWysłano: Środa, 09 Lipca 2003, 23:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




eee ten patch to juz jakis czas temu, tylko ze w polsce admini nie zajmuja sie patchowaniem serverow i jest lipa, a zreszta nie gram w d2, tylko moi bracia :D
  
PostWysłano: Piątek, 11 Lipca 2003, 08:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




hmm
chyba nie do konca jest tak jak mówisz
to jest szeroko zakrojona beta i zaczelo sie na poczatku lipca
a jak nie grasz to przypomnij sobie
ja mam chwile zdrady ale wracam zawsze tyle jest do zobaczenia .....
pozdr
  
PostWysłano: Piątek, 11 Lipca 2003, 10:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




ja mam chwile zdrady od ...1,5 roku i dorbze, bo diablo nawqet na bnecie jest jak single player
  
PostWysłano: Sobota, 12 Lipca 2003, 11:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




nigdy nie mailem na tyle dobrego lacze zeby grac na battlenecie a teraz jak mam to nie mam czasu :( tak wiec pozostaja mi krotkie wypady do baala tak wieczorkiem na chwile przed snem
  
PostWysłano: Niedziela, 13 Lipca 2003, 22:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




taK jak moj brat ::D, jak nie dam mui kompa to siedzi do czwartej nad ranem jak ja spie :)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2003, 08:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




teraz to rozpusta panie u mnie
każdy domownik ma swoja skrzynke i spokój wreszcie.. ale kiedys...
w razie awarii na strychu stoi jeszce 486 nazywany maszyna do pisania wiec u mnie jest spokój
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2003, 15:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




zobacz moj podpis :), ale na noc pozwalam jeden komp zostawiac bo to wszystko stoi u mnie w pokoju (tzn teraz dwoch nie ma, bo pojechaly sobie), a zasnac chce, a zeby net dzialal to najlepiej jakby na tym co neo+ jest podlaczone do niego grac...
  
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lipca 2003, 22:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




hmm wszystko asz z jednej stajni i podobne u mnie wiekszy rozrzut
axp 1600@2200 mój
axp 1600 teścia
cel 900@1000 żony
no i ten 486 zakurzony
  
Re: nowy patch do Diablo 2
PostWysłano: Sobota, 19 Lipca 2003, 00:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bbkr
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #22
Posty: 103


[ Osobista Galeria ]




Testowalem ta bete.

1. mojego assasina oslabilo dwu-trzykrotnie. patch zniza moce wszystkich czarow, znosi kumulacje efektow, skraca czasy trwania. gra polega pozniej tylko na lykaniu healing'a. nawet cobra strike nie pomaga, trzeba do miasta latac co 20 potworow.

2. ta glupia rewolucja w skillach sprawi, ze czesc postaci dobrze rozwijanych stanie sie bezuzytecznych

3. bonusy do skilli od skilli poprzedzajacych sa dobrane kiepsko i jest ich za malo (nie kazdy czar majacy poprzednika ma takowe bonusy)

recepty horradic cube czytalem, jest kilka ciekawych, ale nie zrekompensuje to oslabienia postaci. mam nadzieje, ze wywaza lepiej poziom trudnosci w wersji finalnej.
  
Re: <Bzdury>
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 13:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
KOD___Sytem
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #561
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




XP 1700+@2310MHz, 8RDA, Twinmos 256MB @420MHz,
GF2MX 32MB 175/286@210/354, Maxtor 80GB eusa_clap.gif
  
Re: nowy patch do Diablo 2
PostWysłano: Sobota, 03 Stycznia 2004, 14:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




po co wyciagasz takie stare topici ?
  
Re: nowy patch do Diablo 2
PostWysłano: Niedziela, 25 Kwietnia 2004, 17:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Matthas
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #891
Posty: 105


[ Osobista Galeria ]




Patch 1.10 osłabia postacie które zostały stworzone na 1.09 ale jak grasz od początku to jest po prostu sieka na maxa. Ja gram palem bo amazonka stała się trudna do rozbudowania.
  
Re: <Matthas> nowy patch do Diablo 2
PostWysłano: Niedziela, 25 Kwietnia 2004, 21:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
hardtmuth
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2
Posty: 1301


[ Osobista Galeria ]




a co z czarka ?? :]
  
nowy patch do Diablo 2
Forum dyskusyjne -> Software -> Gry

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010