Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Inteligentnym trudniej? Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Piątek, 07 Stycznia 2005, 16:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Przed chwilą w radiowej Trójce podali do wiadomości wyniki badań, z których wynika, że im kobieta bardziej inteligentna, atrakcyjna i seksowna, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie samotna. Mężczyźni się boją takich pań. Natomiast inteligentni, atrakcyjni i seksowni panowie - dokładnie odwrotnie - są ponoć rozrywani.
Czy Wasze życiowe obserwacje potwierdzają wyniki tych badań? Bo ja osobiście nie wyobrażam sobie spędzenia życia - czy choćby jego kawałka - z kobietą głupią. Ale może ja jakiś niestatystyczny jestem... confused.gif eusa_eh.gif
  
Re: Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Piątek, 07 Stycznia 2005, 16:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
chlebak
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2441
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




Wydaje mi się to mało prawdziwe ponieważ chyba każdy z nas szuka ideału - piękna i inteligentna, co jeszcze? aaa, seksowna biggrin.gif
  
Re: Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Piątek, 07 Stycznia 2005, 18:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




chlebak :
piękna i inteligentna, co jeszcze? aaa, seksowna biggrin.gif

Takie trudno zdobyć, ale bardzo łatwo stracić.
Może właśnie dlatego bywają samotne?
  
Re: <EDDY> Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Piątek, 07 Stycznia 2005, 19:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nieee, to nie trzyma się kupy chyba. doubt.gif
Łatwo stracić, rozumiem, bo taka laska może Cię z łatwością rzucić dla innego. A wówczas przecież nie będzie sama...
  
Re: <Berger> Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Piątek, 07 Stycznia 2005, 20:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hersylia
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2293
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




Myślę, że problem w tym, że takie kobiety potrafią być same.
Inteligentny człowiek (niezależnie od płci) rzadko sie ze sobą nudzi.

No i w związku z tym nie ma takiego ciśnienia żeby "zapolować" smile.gif


Czemu dział "w kobiecym gronie" zdominowali mężczyźni?
Zbieram się żeby coś wybitnie kobiecego ale czuję się jakbym wpadła na męską imprezę.
  
Re: Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Piątek, 07 Stycznia 2005, 21:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Hersylia :
Czemu dział "w kobiecym gronie" zdominowali mężczyźni?


Ale to chyba nie do nas pytanie?
A co do tego, że inteligentna kobieta potrafi być sama, to odwrócę problem - czy inteligentny facet nie potrafi być sam?
  
Re: <Berger> Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Piątek, 07 Stycznia 2005, 21:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hersylia
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2293
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




Pewnie tak...dlatego można domniemywać, że kobiety są jednak bardziej inteligentne biggrin.gif - wiedzą z czym się takie niewinne "bycie z kimś" wiąże...
  
Re: <Hersylia> Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Sobota, 08 Stycznia 2005, 12:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Chodzi Ci o to, że pewien rodzaj inteligencji jest u nich wyższy? eusa_eh.gif
  
Re: Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Piątek, 14 Stycznia 2005, 11:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




To pytanie do nas ? wink.gif

Tych pięknych, inteligentnych, seksownych i świetnie radzących sobie z samotnością kobiet ? To problem mężczyzn niepotrafiących się za nas zabrać. A nie nasz.
  
Re: <Berger> Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Piątek, 14 Stycznia 2005, 12:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hersylia
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2293
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




Mój ocjec zwykł mawiać:
Mężczyźnie dobrze jest ożenić się: ugotowane, uprane, dzieci przypilnowane i pić baba zabrania do utraty przytomnosci...
Ale kobiecie to już lepiej...dupę w pokrzywy wsadzić!

Trzymajmy się dziewczyny!
wink.gif



eusa_liar.gif
  
Re: Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Piątek, 14 Stycznia 2005, 15:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
To pytanie do nas ?


Chodzi o pytanie zawarte w pierwszym poście? To było pytanie do wszystkich.
  
Re: <Berger> Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Stycznia 2005, 13:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




Tak inteligentnym trudniej. Na pewno.
Chciałbyś być z kobietą przepiękną o niespotykanej inteligencji i wiedzy?
Taką, która wie więcej od Ciebie w każdej dziedzinie?
Która szybciej od Ciebie rozwiąze każdy problem?
Ja nie chcę. Boginii, do której mógłbym się modlić... Jest mi nie potrzebna.
Chce kobietę o inetligencji zbliżonej do mojej, z podobna wiedzą (choć chętnie z innej dziedziny) wink.gif. Z Taką kobieta mogę porozmawiać, moge pomilczeć i zawsze będę szczęśliwy.
A patrząc szerzej...cóż kobiety w Polsce są lepiej wykształcone od mężczyzn. Maja więc trudne jak mawia mój kolega. Albo mogą znaleźć gacha do łóżka, albo sie maskować...albo byc samotnym.....
P.S. Uf...jak to dobrze być żonatym wink.gifsmile.gif
  
Re: Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Stycznia 2005, 15:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Owszem inteligentnym kobietom jest o wiele trudniej znaleźć odpowiedniego partnera. Nie chcę tu generalizować, istnieją małe wyjątki od tej reguły(przypominam bardzo małe), ale tak raczej jest że mężczyźni szukają kobiety tzw."łatwej", którą można rządzić jak kukiełką, teraz takich ponad to coraz mniej, co bardzo smuci cool.gif Kobiety mądre, mają własny światopogląd, marzenia, ambitne plany, cele i są przede wszystkim paniami swoich losów. Zauważyłam właśnie, że takie niewiasty częściej żyją samotnie(znam to aż za dobrze:), mężczyźni boją się lub po prostu są na tyle rozleniwieni, że nie chce im się zabiegać o taką kobietę, gdyż napotykają na różnorakie trudności na drodze. Takie to nasze życie, ech....... wink.gif Ale ale koleżanki drogie nie damy się nigdy, prawda? smile.gif
  
Re: <oozz> Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Stycznia 2005, 15:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Bogini nie. Ale kobieta trochę inteligentniejsza ode mnie w żadnym razie nie przyprawiałaby mnie o poczucie upokorzenia i męczarnie duszy. A czy owa kobieta powinna być przepiękna? Nie. To za mało. Powinna być najpiękniejsza na świecie.
  
Re: <Berger> Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Wtorek, 18 Stycznia 2005, 09:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




Troche uciekłeś od odpowiedzi. Pytałem o kobietę, która wszystko wie lepiej. Nie pytałem o trochę inteligentniejszą (bo nie wyobrażam sobie jak można to dokładnie zmierzyć). A piękno ...,. jak mówią starożytni:
Nie to piękne co piękne, ale to co się komu podoba.


[/b]
  
Re: <oozz> Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Wtorek, 18 Stycznia 2005, 11:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nieee, chyba nie uciekłem. Odpowiedziałem, że niekoniecznie chciałbym być z boginią, czyli z kobietą wszechwiedzącą. Ale z taką, która ma na przykład IQ 145, czemu nie? Miałbym się bać, że mnie porzuci, bo ja mam IQ niższe?
  
Re: Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Sobota, 12 Lutego 2005, 17:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nefertiti
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2701
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Hersylia :
Myślę, że problem w tym, że takie kobiety potrafią być same.
Inteligentny człowiek (niezależnie od płci) rzadko sie ze sobą nudzi.

No i w związku z tym nie ma takiego ciśnienia żeby "zapolować" smile.gif


Nie widzie zwiazku miedzy tymi dwiema sprawami :)
  
Re: Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Sobota, 12 Lutego 2005, 17:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nefertiti
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2701
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




oozz :
Tak inteligentnym trudniej. Na pewno.


O na pewno! Bo ci mnie inteligentni zamiast wspinać się do ciebie, próbuja cię ściagnąc w dół. Smutne lol.gif
Cytat:
Chciałbyś być z kobietą przepiękną o niespotykanej inteligencji i wiedzy?
Taką, która wie więcej od Ciebie w każdej dziedzinie?]


Chciałabym takiego mężczyznę: mogłabym się od niego wiele nauczyć smile.gif

Cytat:
Która szybciej od Ciebie rozwiąze każdy problem?
Ja nie chcę. Boginii, do której mógłbym się modlić... Jest mi nie potrzebna.


Kto Ci się każe do niej modlić? Powinieneś ją cienić za wiedzę, którą posiada lol.gif


Cytat:
Chce kobietę o inetligencji zbliżonej do mojej, z podobna wiedzą (choć chętnie z innej dziedziny) wink.gif. Z Taką kobieta mogę porozmawiać, moge pomilczeć i zawsze będę szczęśliwy.


A z inteligentną kobietą nie porozmawiasz, nie pomilczysz?

Cytat:
A patrząc szerzej...cóż kobiety w Polsce są lepiej wykształcone od mężczyzn. Maja więc trudne jak mawia mój kolega. Albo mogą znaleźć gacha do łóżka, albo sie maskować...albo byc samotnym.....
P.S. Uf...jak to dobrze być żonatym wink.gifsmile.gif


Cóż, wychodzi na to, że inteligencja to jest jakaś wada. Może lepiej zatrzymajmy nasz intelektualny rozwój i chodżmy ogladać Kiepskich? lol.gif
  
Re: Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Niedziela, 13 Lutego 2005, 01:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Berger :
... badań, ... wynika, że im kobieta bardziej inteligentna, atrakcyjna i seksowna, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie samotna. Mężczyźni się boją takich pań. Natomiast inteligentni, atrakcyjni i seksowni panowie - dokładnie odwrotnie - są ponoć rozrywani. ... confused.gif eusa_eh.gif

Uważam, że przeprowadzone badania są absolutnie prawdziwe.
Z pewnością jako kobieta nie cenię się tak wysoko, ale przecież nie mówimy o sobie tylko o swoich spostrzeżeniach.
Z kobietami jest tak, że szukają partnera na swoją "miarę", żeby przynajmniej im dorównywał, ale jako inteligentna osoba, nie potrafi niestety nawiązywać kontaktów osobistych, raczej bardziej służbowe i "mocno" się trzyma tej pozycji. Ponadto liczy się z opinią swojego środowiska, co inni powiedzą chociażby w kwesti wyglądu JEJ partnera, JEGO pozycji społecznej itd.itd.
Natomiast w odwrotnej sytuacji, nikt nie dziwi się facetowi, że ma przy sobie ładną ale niezbyt "rozgarniętą" kobietkę - bo wiadomo daje mu cosik innego. Nikt nie zdziwi się również jeżeli ożeni się z typową domatorką, bo wiadomo "daje mu to więcej luzu" i go mniej "kontroluje".
Również taki mężczyźna, który wie jak działa na kobiety przychodzi z wielką łatwością nawiązywanie znajomości i to każdych, a na sam koniec mogę powiedziec, że bez względu z kim będzie się zadawał, zawsze otoczenie go "rozgrzeszy" i usprawiedliwi jego postępowanie.
Dlatego wyniki badań są właśnie takie , a nie inne.
Nie znaczy to jednak, że kobieta atrakcyjna i z wieloma innymi zaletami nie znajduje partnera. Po prostu w jej życiu tych partnerów jest o wiele mniej, w porównaniu do mężczyzny o tych samych walorach.
  
Re: Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Środa, 16 Lutego 2005, 00:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
neila
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2774
Posty: 19


[ Osobista Galeria ]




Męzczyzni chyba boją sie inteligentnych kobiet. Takie kobitki są z reguły mniej uległe, potrafią postawić na swoim, nie przynaszą piwa i czipsów (bo wiedzą ze od piwa rosnie brzuszek a czipsy sa niezdrowe), zabierają mężczyzn na spotkania towarzyskie (on nie rozumie jej znajomych) i służbowe (on ma trudności z wymową stanowiska jakie zajmuje jego kobieta),
poza tym nie pozwolą im:
- nie myc się przez tydzień,
- zmieniac bielizne raz w miesiącu,
- wychodzić wieczorami z kupmlami do baru,
- często zostawać po gdzinach w pracy,
- zaniedbywać sie fizycznie i inetelkutalnie...

duzo by tu wymieniac jeszce... sęk w tym tkwi że faceci są leniwi, a żeby zadowolić taką kobietę musieli by sie nieźle napracowac... w łóżku szczególnie ;)

pzdr dla mojego chlopczyka co jeszcze ma siły ;)
  
Inteligentnym trudniej?
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010