Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Inteligentnym trudniej? Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: <neila> Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Środa, 16 Lutego 2005, 12:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Nie on jeden ma siły, choć bywa to męczące, fakt. Mimo wszystko wychodzi NAM to na zdrowie. wink.gif
  
Re: Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Środa, 16 Lutego 2005, 22:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
neila
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2774
Posty: 19


[ Osobista Galeria ]




wyostrzacie swoje zmysły biggrin.gif

hmm... a tak w ogóle to nawet najinteligentniejsza kobieta może się zakochać i się jej w główce poprzewraca :P hihi
  
Re: Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Czwartek, 17 Lutego 2005, 19:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




neila :
Męzczyzni chyba boją sie inteligentnych kobiet. Takie kobitki są z reguły mniej uległe, potrafią postawić na swoim....
duzo by tu wymieniac jeszce... sęk w tym tkwi że faceci ... żeby zadowolić taką kobietę musieli by sie nieźle napracowac... w łóżku szczególnie ;) ...

W tym wypadku biorę facetów w obronę.
Poznałam takich, co się takich kobiet nie boją, potrafią im dorównać w dyskusji, no może ze znajomymi troszkę gorzej , ale z czasem być może .... wink.gif
i BANKOWO - potrafią zadowolić kobietę .. powiedzmy w każdych warunkach... confused.gif
Rzecz w tym, że tych facetów jest bardzo mało ... sad.gif
  
Re: Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Czwartek, 17 Lutego 2005, 22:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
neila
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2774
Posty: 19


[ Osobista Galeria ]




tak jak i kobiet o wyzej wymienionych cechac, chyba że się po prostu ukrywają (jestem za tą opcją ;D )
  
Re: Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Piątek, 18 Lutego 2005, 00:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




neila :
tak jak i kobiet o wyzej wymienionych cechac, chyba że się po prostu ukrywają (jestem za tą opcją ;D )

Nawet jak byśmy zrobiły "ścisłą selekcję" , to i tak biorąc po uwagę dane statystyczne - to podobno na każdego faceta przypadają 4 kobiety - mają panowie w czym przebierać wink.gif
  
Re: Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Środa, 02 Marca 2005, 20:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jeży
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3053
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Jeży powie tak:

inteligencji u kobiet się Jeży nie boi - o nie. Kobiety kryjące cenne skarby działają na niego jak magnes.

Za to baby, która ze swoją inteligencją się obnosi by nie zniósł. :-((
  
Re: Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Niedziela, 06 Marca 2005, 21:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Jeży :
Jeży powie tak:
...Kobiety kryjące cenne skarby działają na niego jak magnes.
Za to baby, która ze swoją inteligencją się obnosi by nie zniósł. :-((

Ja powiem tak:
Jeży ze swoją mądrością jest WIELKI !!! wink.gif
I nie tylko dotyczy to kobiet.
Sądzę, że facet w ten sposób "inteligentny" też jest nie do zaakceptowania sad.gif
  
Re: Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Czwartek, 10 Marca 2005, 23:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sylwas
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2488
Posty: 122


[ Osobista Galeria ]




Nie nalezy mylić inteligencji wyuczonej (wiedzy) z prawdziwą inteligencją wynikającą z rozwoju osobowości.

Ktoś kto jest naprawdę inteligentny nie obnosi sie z tym. Obnoszą się raczej ,,przemądrzalscy", którzy mają wiedzę najczęściej teoretyczną a praktyczna najczęściej jest zawężona i wynika z ich wykształcenia. wink.gif
  
Re: Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Sobota, 09 Kwietnia 2005, 12:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Ale z taką, która ma na przykład IQ 145, czemu nie? Miałbym się bać, że mnie porzuci, bo ja mam IQ niższe?

Inteligencja ma swoje zalety i wady.
Rozmowa z osobą o podobnym IQ lub wyższym wymaga wysiłku intelektualnego i jest niewątpliwą ucztą dla zmysłów. Z drugiej strony taką osobę trudno sobie podporządkować, a stale prowadzona wojna intelektualna jest nie do wytrzymania.
Przy osobie o IQ niższym czuje się komfort braku uczucia porażki w potyczce. Jednak konieczność wyjaśniania tego, co się mówi, bywa męcząca.
Wpadam w skrajności i nie mogę się zdecydować. Z jednej strony chciałabym, żeby mój facet puszczał mi SMS-y typu ,,Czy i u Ciebie aniołek bawił się dziś fotoaparatem?" cool.gif Z drugiej - czasem marzę sobie o takim głupiutkim i dobrym pieseczku. Przynieś, podaj, obroń Panią, nie pij tego, bo to jest ,,be", połóż się na pleckach, a teraz grzecznie na drugi boczek. wink.gif
Na szczęście przy dłuższym stażu takie dylematy nie dochodzą do głosu często. Wtedy kocha się kogoś bardziej za to, że jest, niż za to, jaki jest. Przynajmniej tak być powinno.
  
Re: Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Sobota, 09 Kwietnia 2005, 14:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cara
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3470
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Kobietom jest o tyle trudniej, że jak wysoki nie byłby ich iloraz inteligencji, zawsze szukają w partnerze oparcia i opieki. Musi być trochę mądrzejszy jako ów opiekun, a to stawia panom wysoką poprzeczkę przy kobietach inteligentnych. Nie chcę być w związku osobą bardziej zorientowaną we wszystkim- jakaś taka pozostałość, sama nie wiem, skąd... :)
  
Re: <cara> Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Sobota, 09 Kwietnia 2005, 17:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Kobieto! Przekonaj się najpierw, jak fajnie jest niańczyć takiego wielkiego niedźwiedzia niezdolnego do czegokolwiek, kiedy woda mu z nosa cieknie! wink.gif
  
Re: Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Niedziela, 10 Kwietnia 2005, 12:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
cara
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3470
Posty: 5


[ Osobista Galeria ]




Eh, źle sformułowałam ostatnie zdanie, co zmieniło sens wypowiedzi. Chodziło mi o to, że nie chcę być w związku z osobą mniej zorientowaną, od której moja wiedza czy inteligencja jest większa. Przepraszam za pomyłkę redface.gif
  
Re: Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Poniedziałek, 11 Kwietnia 2005, 12:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pao
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3502
Posty: 94


[ Osobista Galeria ]




warto rozróznić kobiety inteligentne od kobiet mądrych...
te które maja wiedze i potrafią ją składnie wyartykułować jest coraz więcej, tyle, że zazwyczaj nie mają one szacunku dla innych istot a tym bardziej mężczyzn... takie kobiety mają trudniej, bo wpadły w pułapke udowadniania, że sa lepsze i inne tego typu szowinizmy...
ale sa też kobiety nie tylko inteligentne, ale tez z sercem. które potrafią zachować swą godność, nie daja wejść sobie na głowę ale zachowują przy tym szacunek dla innych.
kobieta mądra wcale nie ma trudniej, a co do inteligencji, to warto pamiętać, że wielu psychopatów ma olbrzymi współczynnik IQ tylko, że serca przy tym brakuje...
  
Re: Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Środa, 20 Kwietnia 2005, 23:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rudzielec_20
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3299
Posty: 59


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
czasem marzę sobie o takim głupiutkim i dobrym pieseczku. Przynieś, podaj, obroń Panią, nie pij tego, bo to jest ,,be", połóż się na pleckach, a teraz grzecznie na drugi boczek.


Little, wierz mi, życie z taka osobą jest nużące, a co za tym idzie, przynajmniej moim zdaniem, niemożliwe. Dobre na krótki okres czasu. Ja popełniłam bład bedąc z taką osobą prawie rok czasu. Ale jak długo można żyć z własnym cieniem?
  
Re: <rudzielec_20> Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Czwartek, 21 Kwietnia 2005, 11:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Marek D.
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #21
Posty: 838


[ Osobista Galeria ]




Dzidzia, zaczynam mieć na Ciebie alergię! Jesteś na dobrej drodze do bana, przynajmniej na jednym z forów.
  
Re: <Berger> Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Kwietnia 2005, 19:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Evcia
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2498
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




Kazdy facet , czy inteligentny czy nie ma pierwotne potrzeby. Szuka sobie matki dla swoich dzieci, kucharki, bezbronnej istotki ktora moze sie zaopiekowac i miec to poczucie ze goruje, dlatego kobiety inteligentne i o silnych charakterze nie sa tak rozchwytywane jak "slabe , niewinne i z deka glupiutkie dziewczynki". Tylko czasem milosc powoduje ze jest troche inaczej ale to inna historia (ktora zdarza sie bardzo rzadko)
  
Re: Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Poniedziałek, 25 Kwietnia 2005, 20:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Niezrozumiałe jest dla mnie to wszystko, co tu piszecie! Mój życiorys jako kobiety dość ładnej i nie za głupiej pokazuje zupełnie coś innego. Zawsze jakiś tam facet kręcił mi się koło tyłka i nie zauważyłam, by możliwości mojego umysłu odstraszały któregokolwiek. Przyklejał się choćby podczas przechadzania się po korytarzu podczas przerwy, by stworzyć przy kolegach wrażenie, że jestem jego. Inteligencja jest po to, by inteligentnie jej używać, a nie odstraszać. Służy do robienia wrażenia żartem bądź spostrzeżeniem. Wtedy rozkochać w sobie faceta jest bardzo łatwo (celowo lub nie). Dużo łatwiej niż wtedy, gdy jej się nie posiada. I nie chodzi tu o łowienie wyłącznie inteligentnych facetów. Ładna buzia + szczypta inteligencji również na mało inteligentnego działa bardziej niż sama ładna buzia... no tylko że wtedy biedny nie wie, co jest grane. wink.gif
  
Re: Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Czwartek, 04 Sierpnia 2005, 20:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kosmopolitka
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4627
Posty: 392


[ Osobista Galeria ]




Inteligentnym trudniej?


Kontynuacja watku i tematu...

Myslicie, ze to inteligencja utrudnia kobietom zycie ?

Kobiety przejawiaja tendencje, zwlaszcza te inteligentne, do walki o swa niezaleznosc, ktora jest im bardzo droga. Wiec czym bardziej inteligentna, tym bardziej wyzwolona i tym ciezej jest jej odstapic od wlasnych zasad. Poniewaz partnerstwo jest bowiem wiecznym kompromisem i czasami trzeba z pewnych zatwardzialych przekonan umiec zrezygnowac, moze sie pojawic wowczas maly problem. W mniemaniu kobiety wyzwolono-inteligentnej bodzi to w jej indywidualnosc, partner nie potrafi zaakceptowac jej swobody myslenia i zycia, wiec pozostaje samotnosc, ktora akceptuje ja taka jaka jest. A i z niczego rezygnowac nie musi, na co tak ciezko pracowala.

Czyz nie jest to jednak najlatwiejsza droga???Trudniej jest sie nagiac i troche dopasowac, popracowac nad soba, a i czasami z czegos zrezygnowac.
Czesto tez towarzyszy temu strach. Przed czym? Przed tym, czego nie mozemy same sterowac, bo jest jeszcze jedna osoba, obok nas, ktora tez ma wplyw na kierunek drogi, ktora podazamy...wspolnie...
  
Re: Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Wtorek, 09 Sierpnia 2005, 21:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




jakoś życie i tak pisze swój scenariusz... ja mam inteligencję po mamusi, a urodę po tatusiu i całe szczęście, że nie odwrotnie redface.gif
  
Re: Inteligentnym trudniej?
PostWysłano: Piątek, 12 Sierpnia 2005, 23:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
jakoś życie i tak pisze swój scenariusz... ja mam inteligencję po mamusi, a urodę po tatusiu i całe szczęście, że nie odwrotnie redface.gif


lol.gif
A skromna jesteś jak sto pięćdzisiąt, tylko nie wiem, po kim wink.gif

Ktoś już mówił [Jeży?], że inteligentne kobiety są fajne, ale te, które się z tą inteligencją obnoszą, już nie.

Powiem, że jestem, jaka jestem wink.gif i nie będę tutaj dokonywać samooceny, bo:

1. Jest bardzo niska
2. Nic to nie da, ponieważ uważam, że ocena należy do tego, kto ma okazję mnie spotkać i ewentualnie trochę poznać.
  
Inteligentnym trudniej?
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 2 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010