Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory -> Problem z ICQ ;(
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Problem z ICQ ;(
PostWysłano: Piątek, 07 Stycznia 2005, 20:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lopopopek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2443
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Zainstalowałem go by wysylac sms na slowacje jednak nie moge wyslac nawet na mojom komórke z plusa ;(

Wyskakuje mi cos takiego:

The Cellular network is currently unable to send your message to the recipient. Please try again late

z gury dziekówka za rade!!!!!!!!
  
Re: <lopopopek> Problem z ICQ ;(
PostWysłano: Piątek, 07 Stycznia 2005, 23:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




English :
The Cellular network is currently unable to send your message to the recipient. Please try again late

Polish :
Sieć Cellular nie może teraz wysłać Twojej wiadomości do odbiorcy. Proszę spróbować później.


Myślę, że więcej tłumaczyc nie trzeba.


BTW: góry, a nie gury
  
Re: Problem z ICQ ;(
PostWysłano: Sobota, 08 Stycznia 2005, 14:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lopopopek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2443
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Gdyby bylo to chwilowe to ok, ale probowalem o roznych porach dalej klapa nie udalo mi sie wyslać zadnego smsa.

Problem chyba lezy w jakiejs konfiguracji tylko ja nie wiem jak to skomfigurować sad.gif
  
Problem z ICQ ;(
Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010