Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Gry -> D&D Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
D&D
PostWysłano: Sobota, 08 Stycznia 2005, 17:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #2056

[ Osobista Galeria ]

Zapraszam wszystkich co grają w d&d do dyskusji biggrin.gif

Mam prośbe do wszystkich MP o pomysły na przygody. Z chęcią się dowiem jak grają inni biggrin.gif

Re: D&D
PostWysłano: Poniedziałek, 10 Stycznia 2005, 10:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
chlebak
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #2441

[ Osobista Galeria ]

tylko d&d czy moze ogolna dyskusja na temat rpg?

PostWysłano: Poniedziałek, 10 Stycznia 2005, 10:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #2056

[ Osobista Galeria ]

Ogólna!!

A w co grasz??

PostWysłano: Poniedziałek, 10 Stycznia 2005, 11:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #2356

[ Osobista Galeria ]

Ja gram w:
-Heros III
-KO
Narazie to wszytko bo nie mam za dużo miejsca
na twardzielu biggrin.gif doubt.gif

PostWysłano: Poniedziałek, 10 Stycznia 2005, 11:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #2056

[ Osobista Galeria ]

Pudel tu niechodzi o takie gry lol.gif !!!

Tu chodzi o gry rpg nie na kompa tylko fabularne np. jak w temacie D&D cool.gif .

Wiesz wogle co to za gry smile.gif ??

PostWysłano: Poniedziałek, 10 Stycznia 2005, 11:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #2356

[ Osobista Galeria ]

Nie biggrin.gif

PostWysłano: Poniedziałek, 10 Stycznia 2005, 14:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #2056

[ Osobista Galeria ]

Pudel eusa_wall.gif

W takich grach chodzi o to że wcielasz się w swoją postać (wymyślasz se ją całą jego historie, wygład, moce itd.) Następnie MP (mistrz podziemia inni tez nazywają go mistrzem gry biggrin.gif ) prowadzi przygodę opisując wszystko co się dzieję w swiecie w którym się gra, a ty musisz sobie to wyobrazić i grać swoją postacią cool.gif
Jest to w jak najprostszej postaci opisane i inaczej ci tego niepotrafie wytłumaczyć mam nadzieje że chociaż troche zrozumiasłeś biggrin.gif

Czy masz jeszcze jakieś pytania?? cool.gif

PostWysłano: Poniedziałek, 10 Stycznia 2005, 22:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #2356

[ Osobista Galeria ]

Nie za dużo to nie zrozumiałem.
Wymyślam se postać, jej historie,
moce to jest jasne, ale o co ci chodzi
z tym MP i prowadzeniem gry.

Jakbyś mógł wytłumacz mi to dokładniej
przez e-mail'a, na forum lub spotkajmy się
i mi wszystko wytłumaczysz od deski do deski biggrin.gif

PostWysłano: Środa, 12 Stycznia 2005, 10:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
chlebak
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #2441

[ Osobista Galeria ]

gram w warhammera, call of cthulhu, kiedyś w ad&d, hehe ogólnie w temacie koło 14lat biggrin.gif

PostWysłano: Środa, 12 Stycznia 2005, 13:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #2056

[ Osobista Galeria ]

chlebak niewiem co to jest ta druga gra bo ja w temacie rpg jestem dopiero od roku i za dużo jeszcze niewiem więc mógłbyś cos mi napisać o tej grze biggrin.gif

PostWysłano: Środa, 12 Stycznia 2005, 16:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
chlebak
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #2441

[ Osobista Galeria ]

Gra napisana pod wpływem prozy H.P.Lovecrafta. Pierwotnie świat opisany w grze odnosił się do lat 20 - tych XX wieku. Później dodano jeszcze lata 90 - te XIX w i 90 - te XX w. Horror napisany przez ludzi z Chaosium (Elric, Pendragon). System oparty na kości 100.
Ostatnio wydany pod D20 http://www.rpg.gildia.pl/systemy/zew_cthulhu/recenzje/coc_d20

PostWysłano: Czwartek, 13 Stycznia 2005, 10:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #2356

[ Osobista Galeria ]

Mógłby ktoś mi wyjaśnić zasady i sens
tej gry? sad.gif

PostWysłano: Czwartek, 13 Stycznia 2005, 10:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
chlebak
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #2441

[ Osobista Galeria ]

http://fantasy.elixir.int.pl/articles.php?id=119

coś tam udało mi się znaleźć. przeczytaj i zadawaj ewentualne pytania.

pzdr doc. chleb

PostWysłano: Czwartek, 20 Stycznia 2005, 14:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rymek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #2305

[ Osobista Galeria ]

J próbowalem wielu systemow poczawszy od Warhammera, Erthdown, Wiedżmin, D&D 3rd ed, Neuroshima, i zajrzalem jeszcze do Vampira: Mroczne wieki ale tylko zajrzalem bo grac mi sie nie zdarzylo...

Swego czasu odrobine prowadzilem ale glownie bylem graczem...

a jesli szukasz konkretnych pomyslow na przygody a brakuje Ci weny to proponuje zajrzec na ktorakolwiek plytke CD Action tam w dziale Tawerna RPG mozna znalezc opisy przygód pomysly na przedmioty... i wiele wiele innych ciekawych materialow... min. opisy wielu systemow....

jesli cos jeszcze sobie przypomne co moze sie przydac poczatkujacym to na pewno napisze... :)

PostWysłano: Czwartek, 27 Stycznia 2005, 12:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #2056

[ Osobista Galeria ]

Fajnie tylko ze ja niemam zadnych płyt CD action bo tego nie kupuje i zaden z moich znajomych tez tego niekupuje sad.gif

A ja tez szukam sprawdzonych przygod przez innego MP smile.gif

PostWysłano: Czwartek, 27 Stycznia 2005, 20:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rymek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #2305

[ Osobista Galeria ]

skoro tak to moze cos wykombinujemy... ja mam 14 tawern na HDD i chetnie je udostepnie tylko jeszcze nie wiem jak jesli macie jakis pomysl to walcie calosc zajmuje niecale 40MB wiec niby nie duzo ale jednak sporo...

tylko radze sie pospieszyc z pomyslami bo niedlugo wyjezdzam i dluzszy czas mnie nie bedzie... jesli ktos chce moze zajrzec na moje gg i sie dogadamy 881840 a i jakby co nie chce tego sprzedawac bo to nie jest po pierwsze moje a po drogie nie zarabiam w taki sposob wiec zeby mnie ktos nie posadzal... ze zaraz bede chcial za to kase brac...

PostWysłano: Piątek, 28 Stycznia 2005, 09:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kokos22wdh
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #2056

[ Osobista Galeria ]

to fajnie jesli bym ci przysłał płytke to byś mi to na niej wypalił??

jesli tak to na jaki adres mam wysłac dogadamy się na gg i napisze do ciebie jak bede miał czas co ty na to?? biggrin.gif

PostWysłano: Piątek, 28 Stycznia 2005, 11:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rymek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #2305

[ Osobista Galeria ]

odezwij sie na gg najlepiej dzis bo od p9oniedzialku wyjezdzam a moze i wczesniej wiec puzniej moze byc lipa ja dzis bede caly dzien moge byc niewidoczny ale bede...

wiec jak to chcesz to sie odrobine stresc...

Re: <Rymek> D&D
PostWysłano: Sobota, 29 Stycznia 2005, 14:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip

Użytkownik #15

[ Osobista Galeria ]

panowie privy sa od tego

-- edit --
posprzatalem tu troche

---edit2---
wszystkie posty OT zostaly usuniete
wracamy do meritum

Ostatnio zmieniony przez J@ger dnia Wtorek, 15 Lutego 2005, 11:00, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłano: Czwartek, 17 Lutego 2005, 16:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pudel_W-wo
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #2356

[ Osobista Galeria ]

A Jager znowu swoje lol.gif

D&D
Forum dyskusyjne -> Software -> Gry

Strona 1 z 2  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonattorby papierowe z nadrukiem
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010