Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> Red Hat 9
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Red Hat 9
PostWysłano: Czwartek, 03 Kwietnia 2003, 21:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




od 31 marca jest juz dostepny nowy RH, tylko, ze jeszcze nie moge znalezc server, na ktorym moznaby sciagnac legalnie :(
jak ktos znajdzie serv, to niech sie podzieli linkiem ;)
  
PostWysłano: Czwartek, 03 Kwietnia 2003, 22:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




HA! jednak znalazlem!
ftp://ftp.linux.ee/pub/redhat/linux/9/en/iso/i386/
  
PostWysłano: Czwartek, 03 Kwietnia 2003, 23:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adam
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #10
Posty: 197


[ Osobista Galeria ]




W poniedziałek ma być juz dostępny na serverach szerzej.
  
PostWysłano: Piątek, 04 Kwietnia 2003, 02:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




[url=heh.pl/news/RELEASE-NOTES.html]pelna lista zmian[/url]
  
PostWysłano: Sobota, 05 Kwietnia 2003, 02:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adam
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #10
Posty: 197


[ Osobista Galeria ]




A mnie qusi myśl zainstalowania PLD. To przecież Red Hat pozbawiony tego czego nie zwykłem instalować w RH. Z drugiej strony RH9 tez mi się podoba.
Osiołkowi (nie mylic z eDonkey) w złoby dano...
kiedyś skończę jak ten osiołek...
  
PostWysłano: Niedziela, 01 Czerwca 2003, 10:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
igrok
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #97
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




A 10 razy lepszy jest pld, rh9 znowu mnie wkurzyla, tempy system- poco wogole jest opcja wybierania pakietow jezeli i tak instaluje te ktore chce...
  
Re: Red Hat 9
PostWysłano: Niedziela, 01 Czerwca 2003, 11:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adam
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #10
Posty: 197


[ Osobista Galeria ]




wink.gif Zaden z nich. Zainstalowałem Slackware.
  
PostWysłano: Niedziela, 01 Czerwca 2003, 11:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
igrok
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #97
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




... raj kompilacji.. to ja juz wole freebsd :>
  
PostWysłano: Niedziela, 01 Czerwca 2003, 23:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
adam
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #10
Posty: 197


[ Osobista Galeria ]




No pewnie! smile.gif Ja instaluje prawie wyłącznie z kompilacja (z optymalizacją pod konkretny procesor przeważnie). Nawet jak mam rpm. Ale jak ktoś nie lubi to jest jeszcze: installpkg Jakiś_pakiet.tgz
Instaluje się tak samo szybko jak *.rpm albo *.deb
  
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Czerwca 2003, 00:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
igrok
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #97
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




no tak tylko wystarczy niec gcc nie tej wersji i po zabaie z kompilacjami rozne dziwne zeczy zawsze ylaza na ale kto co lubi...
  
PostWysłano: Wtorek, 17 Czerwca 2003, 13:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
UsEr
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #120
Posty: 56


[ Osobista Galeria ]




igrok :
... raj kompilacji.. to ja juz wole freebsd :>

FreeBSD to nie jest Linux shock.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 17 Czerwca 2003, 22:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
igrok
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #97
Posty: 8


[ Osobista Galeria ]




UsEr :
igrok :
... raj kompilacji.. to ja juz wole freebsd :>

FreeBSD to nie jest Linux shock.gif


no wlasnie na tym polegal zart...
  
Re: Red Hat 9
PostWysłano: Wtorek, 17 Czerwca 2003, 23:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
UsEr
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #120
Posty: 56


[ Osobista Galeria ]




adam :
wink.gif Zaden z nich. Zainstalowałem Slackware.

eusa_clap.gif
Słuszna decyzja
  
PostWysłano: Wtorek, 17 Czerwca 2003, 23:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
UsEr
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #120
Posty: 56


[ Osobista Galeria ]




igrok :
UsEr :
igrok :
... raj kompilacji.. to ja juz wole freebsd :>

FreeBSD to nie jest Linux shock.gif


no wlasnie na tym polegal zart...

Sorry że nieskumałem .. lol.gif Ale trawki nie palę .. lol.gif
Bez urazy tez joke .
  
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 12:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Abaddon
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #127
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
A mnie qusi myśl zainstalowania PLD. To przecież Red Hat pozbawiony tego czego nie zwykłem instalować w RH.


Hmm, pozatym, ze pld uzywa rpm to nie widze specjalnie pooobienstw, a wlasnie aktualnie uzywam pld (nest.
  
PostWysłano: Czwartek, 19 Czerwca 2003, 21:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




sciagnalem sobie iso mandrake'a 9.1 na jednego z makow. mam tam dwa dyski. ten 500MB malutki jest wolny. co teraz zrobic? bo nie mam jeszcze cdra, wiec nie moge wypalic. czekac tydzien czy mozna jakos z dysku? jaki image uzyc? wiecie ile miejsca moze z grubsza zajac ten system (szacunkowo oczywiscie)?
  
Red Hat 9
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010