Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Ulubiona płyta U2 Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Ulubiona płyta
Boy
5%
 5%  [5]
October
2%
 2%  [2]
War
4%
 4%  [4]
The Unforgettable Fire
6%
 6%  [6]
The Joshua Tree
20%
 20%  [19]
Rattle And Hum
1%
 1%  [1]
Achtung Baby
35%
 35%  [33]
Zooropa
3%
 3%  [3]
Pop
12%
 12%  [12]
All That You Can't Leave Behind
6%
 6%  [6]
How To Dismantle An Atomic Bomb
2%
 2%  [2]
Wszystkich Głosów : 93

Ulubiona płyta U2
PostWysłano: Sobota, 15 Stycznia 2005, 21:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
caspian
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2129
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Wiem, wiem, temat był już nieraz na forum, jednak ani razu po wydaniu nowej płyty.

Myślę, że każdy zdążył już nabrać dystansu do nowej płyty i może zagłosować na swoją naprawdę ulubioną płytę.

I nie chodzi tu o wybranie najlepszej płyty, bo tu raczej odpowiedzi byłyby jednoznaczne. Chodzi o tę jedyną Twoją ulubioną płytę, tę, której lubisz najbardziej słuchać, tę, do której najczęściej wracasz.
  
Re: Ulubiona płyta U2
PostWysłano: Sobota, 15 Stycznia 2005, 21:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
W.I.R-E
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1693
Posty: 330


[ Osobista Galeria ]




w takim wypadku najczęściej wracam do... Wide Awake In America - mogę tego słuchać 20 razy pod rząd i mi się nie znudzi cool.gif i do soundtracka z The Million Dollar Hotel wink.gif

a z 'prawdziwych albumów' to chyba do Zooropy albo Popu, trudno wybrać wink.gif
  
Re: Ulubiona płyta U2
PostWysłano: Sobota, 15 Stycznia 2005, 22:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
caspian
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2129
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




No niestety nie dało się zrobić ankiety wielokrotnego wyboru :(
Tez chcialbym wybrać kilka płyt :)
  
Re: Ulubiona płyta U2
PostWysłano: Sobota, 15 Stycznia 2005, 22:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lightmyway
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1694
Posty: 203


[ Osobista Galeria ]




Zdecydowanie Achtung Baby, a Pop bym wymienil na drugim miejscu.
  
Re: Ulubiona płyta U2
PostWysłano: Sobota, 15 Stycznia 2005, 22:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
PINK
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2405
Posty: 165


[ Osobista Galeria ]




Achtung Baby. Za genialne Zoo Station, The Fly, EBTTRT, Acrobat....kurcze no, tu niema złego utworu cool.gif biggrin.gif smile.gif Na drugim miejscu Unforgetable Fire, a na trzecim cała reszta, oprócz ATYCLW bo nieznosze tej płyty.
  
Re: Ulubiona płyta U2
PostWysłano: Sobota, 15 Stycznia 2005, 22:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
caspian
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2129
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Widzę, że dotychczas Achtung Baby rządzi :D

Też oddałem głos na tę płytę.
Za wszystko.
Za brzmienie.
Za genialne kawałki.
Za idealne rozpoczęcie i świetną końcówkę.
Za piękne ballady.
Za kompletną zmianę wizerunku.
Za mistrzowską trasę po tej płycie.
Za świetne melodie.
Za genialne partie perkusji.
Za super solówki.
Za okładkę.
Za teksty.
Za przestrzeń w piosenkach.
Za dowód, że jeden zespół może nagrać dwie zupełnie różne genialne płyty.
Za to, że dzięki One naprawdę pokochałem U2, zacząłem słuchać rocka i w konsekwencji grać na perkusji.
Za atmosferę.
Za teledyski.
Za Salome Tapes.
...

Mozna tak bez końca :)
  
Re: Ulubiona płyta U2
PostWysłano: Sobota, 15 Stycznia 2005, 23:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Dla mnie numerem 1 na zawsze pozostanie POP. Powód bardzo prozaiczny - to pierwsza moja płyta U2. Dostałem ją nas gwiadkę i było to w czasach, gdy praktycznie nie wiedziałem nic o zespole. wyobraźcie sobie, że nawet niewiedziałem kto to jest Bono shock.gif

Jestem przeciwny wszelkim klasyfikacjom. Kocham U2 za ich niepowtarzalnośc i ich pogoń za nowymi brzmieniami. Cieszę sie, że nie nagrali do tej pory dwóch jednakowo brzmiących albumów.

Wielu z fanów U2 mają szczególny sentyment do Joshua Tree. Każda kolejna płyta jest porównywana do tego "wzorca". Kocham tą płytę, ale jeśli U2 nagrywaliby kolejne płyty w tym klimacie to napewno już dzisiaj nie słyszelibyśmy o nich.
  
Re: Ulubiona płyta U2
PostWysłano: Niedziela, 16 Stycznia 2005, 00:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Saper_X
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #766
Posty: 21


[ Osobista Galeria ]




"War"
Za tego powera, za spójność i zwartość.
Za to co ma nam do przekazania.
  
Re: <Saper_X> Ulubiona płyta U2
PostWysłano: Niedziela, 16 Stycznia 2005, 00:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Daniel84
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1454
Posty: 356


[ Osobista Galeria ]




Pop.

Za.....rocka. I za dystans i dojrzałość.
  
Re: Ulubiona płyta U2
PostWysłano: Niedziela, 16 Stycznia 2005, 13:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość (awaria serwera)
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




The Joshua Tree to jest to smile.gif

Where The Streets Have No Name, I Still Haven't Found What I'm Looking For, With or Without You - tego nie musze komentować

ale kawałki takie jak: Running to Stand Still, One Tree Hill, Exit, Mothers Of The Disappeared mają to cośbiggrin.gif. Nie wiem jak to opisać słowami, poprostu trzeba to usłyszeć cool.gif
  
Re: Ulubiona płyta U2
PostWysłano: Niedziela, 16 Stycznia 2005, 16:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Zapytany dzisiaj czy jest płyta, która nigdy mi się nie znudziła, po głębszej chwili zastanowienia odpowiedziałem, że jest. Przypomniałem sobie wiele wspaniałych płyt i odkryć ostatnich lat. Mimo to wielu z nich już nie słucham - przejadły się. Tymczasem płytą nie do zdarcia jest dla mnie "The Unforgettable Fire" - jest to moja ulubiona płyta U2. Pisałem już w podobnym temacie na tym Forum o tym albumie w bardziej dokładny sposób. Nie będę się powtarzał...

Uwielbiam ten album za eksperymentatorstwo i za to, że wciąż mnie zaskakuje. Ciągle odkrywam coś nowego.. Ostatnia płyta - "HTDAAB" - jest świetna, wspaniale się jej słucha. To jednak nie ma większego wpływu na mój wewnętrzny ranking..

Panie i Panowie - moja ulubiona płyta U2 - "The Unforgettable Fire".
  
Re: Ulubiona płyta U2
PostWysłano: Niedziela, 16 Stycznia 2005, 17:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Łużyn
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #1965
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Jako że można zagłosować na jedną płytę, to bez dłuższego namysłu oddaję głos na "The Joshua Tree" - za całokształt, jest wręcz perfekcyjna... biggrin.gif
  
Re: Ulubiona płyta U2
PostWysłano: Niedziela, 16 Stycznia 2005, 19:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Ja zagłosowałem na Achtung Baby.
Według mnie jest najlepszą płytą ze względu na :
<li>uczucia które są zawarte w piosenkach
<li>wspaniałę brzmienie utworów
<li>jeszcze lepsze brzmienie utworów na trasie ZOO TV
<li>płyta nawet w stanach maksymalnego przygnębienia daje potrzebne ukojenie
<li>jest dla ludzi, jednak nie wszyscy dostrzegają jej piękno
ach ... mozna by tu wiele pisac i wszystko moze byc pasowne do tej płyty smile.gif
  
Re: Ulubiona płyta U2
PostWysłano: Poniedziałek, 17 Stycznia 2005, 19:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




Nie lubie za bardzo takich porównan ale gdybym na bezludna wyspe mial zabrac tylko jeden jedyny krazek to wzial bym Achtung. Tak w ogole to uznaje wyzszosc lat 80 nad 90 pod kazdym wzgledem a Ab to dla mnie ostatnie tchnienie tamtych lat. Takie plyty jak pop albo ATYCLB sa niezle ale w porownaniu z UF czy nawet surowym War wypadaja dosc blado. W pelni rozumiem (choc nie do konca podzielam ich opinie) ludzi ktorzy twierdza ze najlepsze byly 3 pierwsze plyty. Ten ogień, ta energia, mlodosc i ogromny głód (niekoniecznie slawy). Zawsze uwazalem ze im bardziej artysta jest ustatkowany, tym bardziej zmaga sie z niemoca twórcza. Brak problemów, rodzina i dojrzalosc jest przyczyna artystycznego wypalenia (moze nie do konca, ale zawsze). Z tego powodu obecnie najbardziej ciekawa postacia w zespole jest moim zdaniem Clayton - wiadomo- brak rodziny i ogólny swir (ale przeciez nikt nie oczekuje od gwiazd rocka normalnosci.
Wiem ze to troche nie na temat ale naszla mnie taka trodna do opanowania chec napisania wlasnie takiego tekstu.
  
Re: Ulubiona płyta U2
PostWysłano: Środa, 19 Stycznia 2005, 21:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




ja nie mam właściwie takiej najbardziej ulubionej płytki, dla mnie wszystkie są na równi tak samo dobre, każda poprostu na swój sposób jest świetna wink.gif
  
Re: Ulubiona płyta U2
PostWysłano: Środa, 19 Stycznia 2005, 21:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość (awaria serwera)
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




Moją ulubianą płytą jest The Joshua Tree, to jak do tej pory, najlepsza płyta jaką w życiu słyszałam. Teraz tylko czekam az U2 stworzy coś co mogłoby jej dorównać. Mam nadzieję. że kiedyś się doczekam..
  
Re: Ulubiona płyta U2
PostWysłano: Czwartek, 20 Stycznia 2005, 23:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
TomajS
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #846
Posty: 82


[ Osobista Galeria ]




Achtung Baby za:
-Muzyke
-Słowa
-hmm...praktycznie za całosć
  
Re: Ulubiona płyta U2
PostWysłano: Sobota, 22 Stycznia 2005, 23:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




a ja ostatnio wkońcu zdobyłam cała dyskografie U2 i oszalałam na punkcie October i jak narazie to moja ulubiona płyteczka smile.gif
  
Re: <ALICE> Ulubiona płyta U2
PostWysłano: Niedziela, 23 Stycznia 2005, 11:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




ja tez mialem moment zauroczenia october,
to jest wielka uduchowiona plyta
  
Re: Ulubiona płyta U2
PostWysłano: Poniedziałek, 24 Stycznia 2005, 10:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dzoana8_85
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2124
Posty: 158


[ Osobista Galeria ]




Hehe...
A u mnie się to zauroczenie (chociaż to już o wiele wiecej niż zauroczenie, bo jakoś dziwnie długo trzyma wink.gif ) notorycznie zmienia się z każdą wymianą płyty w odtwarzaczu smile.gif

Tak więc, nie jestem w stanie podać ulubionej... wink.gif
  
Ulubiona płyta U2
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010