Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie -> wentylatory
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
wentylatory
PostWysłano: Wtorek, 18 Stycznia 2005, 18:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość (awaria serwera)
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




Witam, proszę o pomoc jestem zwolennikiem ciszy i mam problem z wyborem wentylatora.

Akasa 120mm z serii Amber -- ultra cichy

Y.S-Tech -- 92x92x25 Ultra Sileni

Oba są w tej samej cenie i oba mają 18 dB nie wiem który wziąć zastanawiałem się nad akasą bo na zasilaczu też mam 2 łożyskowany i jest prawie niesłyszalny. Może polecicie inne mam też „FREEZONE Fan Speed Controller” a czasem jak mnie nie ma może chodzić głośniej ale wydajniej.
  
Re: <_ma> wentylatory
PostWysłano: Wtorek, 18 Stycznia 2005, 21:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Akasa ma wydajność 76.16 m3/h przy 18 dB, Yast co prawda też ma 18 dB, ale wydajność już tylko 49 m3/h (z racji mniejszych wymiarów). Różnica w cenie 10 zł, musisz sam zdecydować. Osobiście brałbym Akasę (na chłodnicę idealna).
  
Re: wentylatory
PostWysłano: Środa, 19 Stycznia 2005, 10:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Gość (awaria serwera)
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




Wentylatory pomału odchodzą już do lamusa. Może zainwestuj w system chłodzenia cieczą?
  
wentylatory
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010