Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> U2 w tv Idź do strony 1, 2, 3 ... 44, 45, 46
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
U2 w tv
PostWysłano: Czwartek, 27 Stycznia 2005, 20:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
vice
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2351
Posty: 284


[ Osobista Galeria ]




widze tylko tematy z konkretnymi programami o u2 wiec zakladam ogolny...jezeli gdzies sie taki pojawil to przepraszam...me czujne oko go nie dostrzeglo wink.gif a na poczatek chce powiadomic Was ze na mtv bedzie weekend z u2 (18-20 luty) i moze pokaza cos ciekawego smile.gif a tu link gdzie to wyczytalam:
http://www.mtv.pl/index.php?d=2&p=2&n=512
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Czwartek, 27 Stycznia 2005, 21:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




wooow!!! to swietnie!!! takich programów wiecej!!! biggrin.gif

ja takze mam coś do zakomunikowania (nie wiem moze juz wszyscy o tym wiedzą ale i tak powiem wink.gif )

Otóż w przyszłym tygodniu 4 lutego w piątek na VIVA PLUS o godz. 12:00 będzie sześciogodzinny (czy to mozliwe...a jednak tak napisali crazy.gif ) program o naszym kochanym U2, to chyba będą same teledyski ale sami przyznacie ze obejrzec warto co nie?
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Piątek, 28 Stycznia 2005, 13:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
vice
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2351
Posty: 284


[ Osobista Galeria ]




a ta viva to polska,niemiecka....?? bo ja troche niezorientowana w nich wink.gif no i ktorej to bedzie godzinie??
pozdrawiam biggrin.gif
  
Re: <ALICE> U2 w tv
PostWysłano: Piątek, 28 Stycznia 2005, 15:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rose
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1936
Posty: 267


[ Osobista Galeria ]




eee nieźle.. sześciogodzinny?? na viva plus? ok, już ustawiłam przypomnienie w telefonie :D nie zabraknie mnie o 12 przed telewizorem o nie! :)))
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Piątek, 28 Stycznia 2005, 19:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koziol
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1386
Posty: 503


[ Osobista Galeria ]




Nie mam VIVY PLUS ... kto mnie przygarnie na te 6 godzin bede znosny grzeczny delikatny jak kaczuszka normlanie... pozdr
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Piątek, 28 Stycznia 2005, 21:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




no ja to mam extra normalnie, vive plus mam ślicznie w swoim pokoiku i luzik, zrobie sobię wieczorek z U2 wink.gif biggrin.gif
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Piątek, 28 Stycznia 2005, 22:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nazim
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1713
Posty: 214


[ Osobista Galeria ]




Viva plus to polski program??
  
Re: <Koziol> U2 w tv
PostWysłano: Sobota, 29 Stycznia 2005, 10:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rose
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1936
Posty: 267


[ Osobista Galeria ]




eeeh Marcin w Twoją delikatność nie wierzę ;)))) postaram się dostarczyć Ci telewizor moich rodziców :) Oni też mają vivę plus :))) może się nie zorientują...
Ale ja to będę nagrywała. Tylko...szkoda że po niemiecku... :/ nie mogło by być po angielsku? albo francusku? już nawet rosyjski bym wolała :/ - będę musiała wynająć tłumacza... KTOŚ ZNA NIEMIECKI?? Zatrudnię od ręki!
Dobra a teraz poważnie, mam jedno miejsce wolne na kanapie, w pierwszym rzędzie :D ROBIMY CASTING????
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Sobota, 29 Stycznia 2005, 18:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
vice
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2351
Posty: 284


[ Osobista Galeria ]




wnioskuje z postow ze jest to viva niemiecka...
to tylko prosze napiszcie o ktorej godzinie to cudo bedzie leciec??
  
Re: <vice> U2 w tv
PostWysłano: Sobota, 29 Stycznia 2005, 20:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rose
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1936
Posty: 267


[ Osobista Galeria ]




Alice pisała o tym kilka postów wcześcniej :P VIVA PLUS (niemiecka) 4 lutego o godzinie 12.00 6 GODZIN Z U2 :D :D :D :D :D
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Sobota, 29 Stycznia 2005, 21:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




ja mam zawsze w domu program TV z wyprzedzeniem na tydzień wiec jak tylko będe mogła to bede was informowac zawsze gdy tylko znajde w TV coś ineteresującego (U2) wink.gif
  
Re: <ALICE> U2 w tv
PostWysłano: Sobota, 29 Stycznia 2005, 22:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rose
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1936
Posty: 267


[ Osobista Galeria ]




AAAALICE jasne :)) genialny pomysł :) będziemy wdzięczni... tzn ja na pewno będę God Bless You :D
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Sobota, 29 Stycznia 2005, 23:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NvK
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2236
Posty: 148


[ Osobista Galeria ]




A skąd ta wiadomość o 6godzinnym programie o U2? Bo muszę was zmartwić, ale w To&Owo często takie bzdurki piszą, a w rzczywistości to jest tylko zwyczajny program Get the Clip, który tyle tam trwa... no cóż, obym się mylił, sam mam taką nadzieję :) Zobaczymy za niecały tydzień :)
  
Re: <Rose> U2 w tv
PostWysłano: Niedziela, 30 Stycznia 2005, 18:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
vice
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2351
Posty: 284


[ Osobista Galeria ]




dzieki ...nie zauwazylam tej godziny wczesniej redface.gif .Jestem jakas nieobecna... drunken_smilie.gif mysle tylko o lipcu,snie tylko o tym... i odliczam dni
pozdrawiam :D
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Piątek, 04 Lutego 2005, 13:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piatek
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2374
Posty: 183


[ Osobista Galeria ]




Piatek, 04-02-2005, godzina 12:09, Viva Plus. Nic nie ma o U2, leci jakis biedny niemiecki hip-hop...
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Piątek, 04 Lutego 2005, 14:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




Szkoda, kurcze... doubt.gif A tak już się cieszyłam, się z ALICE umawiałyśmy na oglądanie i w ogóle crazy.gif
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Piątek, 04 Lutego 2005, 16:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
NvK
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2236
Posty: 148


[ Osobista Galeria ]




Mówiłem... doubt.gif
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Sobota, 05 Lutego 2005, 21:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




no szkoda ze nie bylo....do tej pory nad tym ubolewam i przepraszam was za to ze wam narobilam nadziei (sama tez sie wkurzylam... doubt.gif ) myslałam ze to ponoć dobre TO&OWO nie klamie... confused.gif teraz wiem ze wszystkie programy klamią ale jak tu kurcze nie wierzyc jak piszą ci czarno na białym ze bedzie program o U2 napisali co tam bedzie, wszysciutko...dlatego wzielam to sobie na powaznie...
teraz zbliza sie ten weekand z U2 na MTV Polska...zobaczymy czy wkońcu tam coś dadzą na serio...ale juz tak nie scieszam na przód po tym jak zostalam wydymana...wole być troche nieufna, potem moze sie to opłacic crazy.gif
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Lutego 2005, 00:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rose
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1936
Posty: 267


[ Osobista Galeria ]




#$%^%$*&(^%$#@@%^!@#$$%^&*^%$%&%#$ kurcze a ja nastawiłam nagrywanie sześciogodzinne :/ i musiałam skasować joe blacka dla jakiegoś głupiego get the clip :((( ale zero doła, teraz czekamy na 18 lutego.... mtv muszę dokupić kaset :/
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Lutego 2005, 23:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
you2
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1176
Posty: 11


[ Osobista Galeria ]




Nie zebym sie powtarzal, ale moze by ktos mogl nagrac poszczegolne programy ktore beda emitowane podczas łikendu z U2 na MTV w formacie czyfrowym. Ulatwia to znacznie rozpowszechnienie materialu i "wogole". wink.gif

pzdr
Tomek

PS. Moze w koncu ktos pociagnie dalej ten watek ?? :->
  
U2 w tv
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 46  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010