Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> U2 w tv Idź do strony 1, 2, 3 ... , 44, 45, 46
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: U2 w tv
PostWysłano: Niedziela, 03 Grudnia 2006, 11:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




U2 nie zdominowało tej listy, bo nie było jasnych wytycznych na co glosować. Tak wiec zgodnie z sugestiami w powyższych postach wysylamy mejle na All I Want Is You i Lemon
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Wtorek, 05 Grudnia 2006, 23:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koziol
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1386
Posty: 503


[ Osobista Galeria ]




Atomic_Mario :
[..]



"Cała" to lekko przesadzone. O U2 było ok. 3 minuty.

Gdyby ktoś chciał wygrać album to może pisać na:

sztuk@teria.tv4.pl


nie oglądałem było jakieś pyt. czy moge napisaś ,,chce płyte i juz!,, ?

Wiadomość wysłana po 1 minucie 21 sekundach:

Aaaaaa i tak mi sie przypomniało nie wiem czy tu to napisac ale co tam dzis wyczytałem na onceie łiste 100 najlepszych wokalistów i co ? NIE MA BONO fuck damn' it!
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 08:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Koziol :
[..]



nie oglądałem było jakieś pyt. czy moge napisaś ,,chce płyte i juz!,, ?


Z tego co pamiętam konkurs trwał do soboty 2 grudnia, więc już chyba po zabawie wink.gif
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 10:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pablos
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3562
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




Koziol :
[..]


(...) Aaaaaa i tak mi sie przypomniało nie wiem czy tu to napisac ale co tam dzis wyczytałem na onecie listę 100 najlepszych wokalistów i co ? NIE MA BONO fuck damn' it!


Bo to była lista 100 wokalistów metalowych. A U2 z tego co kojarzę, nie mają ani jednej piosenki, która by nawet podchodziła pod metal. Co więcej oni cały czas idą w stronę popu, więc na powyższej liście nigdy nie zagoszczą.
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 11:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Koziol :
Aaaaaa i tak mi sie przypomniało nie wiem czy tu to napisac ale co tam dzis wyczytałem na onceie łiste 100 najlepszych wokalistów i co ? NIE MA BONO fuck damn' it!


Też początkowo zastanawiałem się dlaczego nie ma Bono. Wszystko przez to, że zacząłem od sprawdzenia listy, dopiero potem przeczytałem wstęp, że chodzi o muzykę metalową...
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 19:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
IrishWn
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4453
Posty: 1150


[ Osobista Galeria ]




Fledge :
U2 nie zdominowało tej listy, bo nie było jasnych wytycznych na co glosować. Tak wiec zgodnie z sugestiami w powyższych postach wysylamy mejle na All I Want Is You i Lemon


A może pomożecie mi głosować na Janusza Radka - Serwus Madonna? biggrin.gif redface.gif wink.gif
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 19:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




IrishWn :
[..]



A może pomożecie mi głosować na Janusza Radka - Serwus Madonna? biggrin.gif redface.gif wink.gif


Nie, gdyż:

1. jesteśmy w temacie dotyczącym U2,
2. nie wspieramy potencjalnej konkurencji. wink.gif
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 19:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
IrishWn
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4453
Posty: 1150


[ Osobista Galeria ]




Atomic_Mario :
[..]
Nie, gdyż:
1. jesteśmy w temacie dotyczącym U2,

no wiem, wiem, przepraszam, ale... biggrin.gif

Cytat:
2. nie wspieramy potencjalnej konkurencji. wink.gif


przecież Janusz nie zajmie całej listy drunken_smilie.gif cool.gif

dobra, zamykam się... ale jak ktoś się zlituje to znacie adres
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Środa, 06 Grudnia 2006, 21:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




Ja tam moge go dopisac do list, zaden problem, chociaz nie lubie tego shitu...
  
Re: <Fledge> U2 w tv
PostWysłano: Wtorek, 12 Grudnia 2006, 21:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
IrishWn
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4453
Posty: 1150


[ Osobista Galeria ]




Przez niedostępność forum też nie było okazji napisać:

U2 na 4 miejscach, w tym "I still..." na pierwszym cool.gif Niby to nic nowego - U2 w TV - ale i tak się przyjemnie ogląda...

Lemona nie było.. to jak? jeszcze raz? wink.gif
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Sobota, 06 Stycznia 2007, 19:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pablos
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3562
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




NO! w zapowiedziach Panoramy był rzeczywiście materiał o prezencie dla Bono. eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif Ide oglądać!

Mam nadzieje, ze ktoś to nagra.
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Sobota, 06 Stycznia 2007, 20:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Pablos, na pewno będzie można za jakąś godzinę ściągnąć ze strony TVP :)
Wprawdzie jakość będzie niezbyt ciekawa, ale zawsze :)
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Sobota, 06 Stycznia 2007, 20:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pablos
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3562
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




WOW! Postarali sie! Swietny , długi materiał !!! Bravo eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Piątek, 12 Stycznia 2007, 20:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mary.
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6373
Posty: 206


[ Osobista Galeria ]




Haj.

Ważna wiadomość. Juz niedługo bo 27.01.07 :D :D na PLANETE
p godz.20:45 w programie ZNAKOMITOŚCI. obbędzie się dziewiętnastoodcinkowa seria portretów wielkich osobistości.które nadają kształt współczesnej nauce ,mediom bisnesowi. Każdy odcinek poświęcony jest jednej osobie,przedstawionej z prespektywy zawodowej jak i prywatnej. Wsród bohaterów zobaczymy mi.

BONO, JULIETTE BINOCHE, KARLA LAGERFELDA I DANUTĘ HUBNER.


8) 8) 8) 8) 8) 8)
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Piątek, 12 Stycznia 2007, 21:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




Mary. :
Haj.

Ważna wiadomość. Juz niedługo bo 27.01.07 :D :D na PLANETE
p godz.20:45 w programie ZNAKOMITOŚCI...


Super, już nie mogę się doczekać! Dzięki Mary za info smile.gif
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Sobota, 20 Stycznia 2007, 12:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
martatea
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4311
Posty: 1169


[ Osobista Galeria ]




dziś o 22:30 na TVP 1 pozycja 'Tony Bennett - Duety' - chyba można wypatrywać pana B wink.gif
  
Re: <martatea> U2 w tv
PostWysłano: Środa, 07 Marca 2007, 14:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koziol
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1386
Posty: 503


[ Osobista Galeria ]




Jezusie wlasnie w serialu jakims brazylijskim ,,jestes moim zyciem,, na polsacie lecialo Vertigo jak sie scigali samochodami God damn it co sie porobilo na tym swiecie hehehe
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Środa, 07 Marca 2007, 16:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tyśka_
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4466
Posty: 346


[ Osobista Galeria ]




Koziol :
Jezusie wlasnie w serialu jakims brazylijskim ,,jestes moim zyciem,, na polsacie lecialo Vertigo jak sie scigali samochodami God damn it co sie porobilo na tym swiecie hehehe


Koziołek ogląda "tasiemce" tongue.gif
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Czwartek, 08 Marca 2007, 15:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




Koziol :
Jezusie wlasnie w serialu jakims brazylijskim ,,jestes moim zyciem,, na polsacie lecialo Vertigo jak sie scigali samochodami God damn it co sie porobilo na tym swiecie hehehe


ROTFL!

A teraz uwaga: Moje przyjaciółki mi o tym opowiadały!!! lol.gif
Muszę się załapać na powtórkę ;pp
podobno często gdy tam jakiś koleś jeździ samochodem, to słucha U2 ;pp
  
Re: U2 w tv
PostWysłano: Wtorek, 13 Marca 2007, 18:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Koziol
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1386
Posty: 503


[ Osobista Galeria ]




Tyśka_ :
[..]



Koziołek ogląda "tasiemce" tongue.gif


ja Ci dam zmienialem tylko kanal :p i i i to uslyszalem hehe wink.gif
  
U2 w tv
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 45 z 46  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010