Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> Muzyka na CD: DAO czy TAO... jaki fomat lepszy!!!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Muzyka na CD: DAO czy TAO... jaki fomat lepszy!!!
PostWysłano: Piątek, 11 Lipca 2003, 16:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Witam! Mam pytaneczko do Was wszystkich! Jaki format jest lepszy do nagrywania muzyki audio: DISC-AT-ONCE czy może TRACK-AT-ONCE? Pytam ponieważ moja wieża nie zawsze rozczytuje płytki z kompa nagrane metodą DAO a jak jakoś nagrałem TAO to jak narazie jest dobrze!
  
PostWysłano: Piątek, 11 Lipca 2003, 16:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




TAO, to jest nagrywanie kazdego pliku niejednostajnym strumieniem lasera, czyli sa wtedy przerwy miedzy utworami, czyli tak, jak wg specyfikacji cd-audio powinno byc
  
Re: Muzyka na CD: DAO czy TAO... jaki fomat lepszy!!!
PostWysłano: Piątek, 11 Lipca 2003, 17:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




No! Czyli mam nagrywać na Track-At-Once ... Może pójdzie... bo z moją wieżą to trudno jest czasami... ogyginały czyta ... piraty też ale czasem ciężko :(
  
PostWysłano: Sobota, 12 Lipca 2003, 20:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
rude_boy
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #75
Posty: 435


[ Osobista Galeria ]




czas zmienic wieze tongue.gif ja nagrywam i tak, i siak, ale jakos rozczytuje. nawet taki stary zlom, jak cd player kenwooda sprzed ponad piciu lat. moze masz pecha?
w moim toscie to chyba z automatu idzie, choc moge wymusic DAO. wybiera co lepsza opcje dla danego rodzaju cdra...
  
Re: Muzyka na CD: DAO czy TAO... jaki fomat lepszy!!!
PostWysłano: Sobota, 12 Lipca 2003, 23:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Wieża jest dość dobra tongue.gif ...(Grundig), oprócz piratów nagranych na DAO, odczytuje wszystkie tłoczone płytki... ok 2 tygodni temu wymieniłem w niej laser... pytałem się sprzedawcy dlaczego piratów czasem nie czyta a on zaczął walić kity o jakiś poziomach nagrywania : 80, 100, 120, : wie ktoś o co chodzi?
  
Muzyka na CD: DAO czy TAO... jaki fomat lepszy!!!
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010