Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt -> hibernacja w win 98 ?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
hibernacja w win 98 ?
PostWysłano: Piątek, 11 Lipca 2003, 16:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kocur
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #156
Posty: 67


[ Osobista Galeria ]




jezeli wprowadzam swoj system-win98- w stan uspienia,mam taka funkcje na klawiaturze,to dane z ramu sa zapisywane na twrdzielu?mam 320mb i robie to dosc czesto,jazeli tak,to jaki to pilk i czy spokojnie mozna go skasowac?
  
PostWysłano: Piątek, 18 Lipca 2003, 11:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




stan uspienia to nie hibernacja ! confused.gif
uspienie to dalej wlaczony komp ale z obnizonymi V (powylaczanymi) bebechami
a hibernacja to zgranie ramu na hdd i wylaczenie kompa
nic sie nie swieci nic nie gada wiatraki stoja

nie pamietam zeby byla hibernacja w 98 ale moze sie myle
w 2000/xp ten plik nazywa sie bodaj hiberfil.sys n apartycji systemowej na wierzchu

pozdr.
  
PostWysłano: Piątek, 18 Lipca 2003, 11:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




hibernacja w win98 jest tylko trzeba w zarządzaniu energią ją włączyć (powinna być zakładka hibernacja z tego co pamiętam). Fajną sprawą jest też STR (Suspend To RAM). Wszystko się wyłącza a jedynie podtzymywane jest napięcie na pamięci. Cały czas teraz z tego korzystam. Jeden przycisk - komp całkowicie wyłączony, drugi przycisk - pulpit w 3 sek. :)
  
PostWysłano: Środa, 23 Lipca 2003, 20:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




Bzdury a co masz win 2000 ?
  
PostWysłano: Środa, 23 Lipca 2003, 23:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




w tej chwili niestety tylko win2k bo pojemność dysku nie pozwala mi na więcej (o właśnie musze w podpisie zmienić, bo teraz mam tylko 3,2GB)
  
PostWysłano: Czwartek, 24 Lipca 2003, 10:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
[PL]Buu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #164
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




ja bym sie cieszyl na twoim miejscy ze masz 2k bo XP to porazka sad.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 24 Lipca 2003, 12:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




to że XP to porażka to ja wiem dlatego właśnie mam 2k (jedyny słuszny system m$)
  
hibernacja w win 98 ?
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sprzęt

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010