Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Wu-Hae, Zumba -> Wu-Hae Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Wu-Hae
PostWysłano: Piątek, 04 Lutego 2005, 23:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Agnieszka
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #439
Posty: 1528


[ Osobista Galeria ]




Kraków- rok 1997 na rynku fonograficznym szaleje wszechwładny pop musi, powódź stulecia przetacza się przez nasz zubożały kraj a ceny narkotyków miękkich rosną z dnia na dzien. W tym chaosie wydarzeń, wychylonych kieliszków i unieszkodliwionych browarów rodzi się WU-HAE. Ojcami założycielami są Bzyk i Kronos, którzy napotkawszy na swojej drodze kolesia o ksywonazwisku Guzik wcielają go do kapeli. Formacja porusza się w wzdłuż i wszerz szeroko pojętego nurtu hip-hopu z mroczno- horrorowymi bitami, które to powstają w domowym studio Matta Kowalskiego, zwanego przez kolegów z przedszkola nie wiedzieć czemu Dr Agon.

Rok 1999 jest rokiem Pierwszym w historii zespolu. Skład rozszerza się o żywego perkusistę Antona, basistę Wowę, klawiszowca Jackiego, Kronos zaś łapie za gitarę. W tym składzie zespół gra pół roku i przyjmuje w swe szeregi drugiego gitarzystę Bilasa.

Na jednym z koncertów Wu-Hae zostaje zauważone przez tajemniczą Niemkę i zostaje zaproszone na kilka koncertów do Hagen i Bochum. Efektem tego wyjazdu jest współpraca przy organizowaniu profesjonalnych warsztatów muzycznych Band Watch w roku 2001'02'03 które odbywają się w Krakowie. Partnerem z niemieckiej strony jest Musi Office Hagen. Celem tych warsztatów jest integracja mużyków Polski i Niemiec, wymiana doświadczeń i najważniejsze - wspólne koncerty.

Pierwszy materiał Wu-Hae nagrywa w 2000 roku w krakowskim "Green Studio" i publikuje go własnym sumptem - przy finansowej pomocy Music Office Hagen. Płyta zatytułowana jest" Dla czlowieni" i dystrybuowana jest przez internet, po koncertach oraz różnymi innymi drogami. Klawiszowiec Jacki postanawia zapłodnić narzeczoną zwiększyć populacje Polaków, założyć dom i rodzinę, płacić podatki na krwiopijczy rząd, co zmusza go do opuszczenie składu zespołu – z własnej woli. Jego miejsce zajmuje Sqvar, który to znany jest członkom zespołu od dłuższego czasu (tzn. pożycza wokalistom pieniądze na alkohol i dziwki). Po jakimś czasie w wokalistach zachodzi przemiana i za żadne pieniądze nie chcą już alkoholu, może trochę mniej dziwek.

Nadchodzi wielkimi krokami moment, który w zasadzie wydaje się być wiecznoscia. Lipec 2002. Zespół w studio Fraza Dredhuntera "Chakram" nagrywa utwór "Krzaki". Po wstępnym nagraniu "Krzaków" zespół decyduje się na nagranie całej płyty. Nagrania trwają a w miedzy czasie Wu-Hae jedzie na drugą trasę do Niemiec. Koncerty odbywają się miastach zagłębia Ruhry-Dortmund, Bochum i Schwerte. Po powrocie do kraju zespół opuszcza Anton i Wowo, a ich miejsce zajmuje Wujek na bębnach i Paweł na basie. Nagrania trwają nadal aż do rewolucji w szeregach kapeli.

Grudzień 2003 - Drugi z ojców założycieli - Kronos – wraz z częścią członków opuszcza zespół. Wu-Hae tworzą wówczas tylko Bzyk, Guzik i Sqvar. Zanosiłoby się na koniec zespołu, lecz nic bardziej mylnego! Przez krotka chwile w Wu-Hae grają Grzegorz Owszystkosiepytam oraz Leszek Basistasolowy. W trakcie trwania roszad personalnych Bzyk i Guzik nagrywają z Jarkiem Śmietaną „Historie Polskiego Jazzu”, a Sqvar odbiera złotą płytę z Pudelsami. Obecnie formacja to siedem osób. Bzyk „Ide-Do-Domu” & Guzik „Dr Pai-Hi-Woo” (voc.), Sqvar (inst. klawiszowe + el. wiolonczela), Dj Przeplach (gramofony), Filip (bębny), Ziółek (bas), Błażej (gitara). Po dwóch latach morderczej pracy studyjnej pojawiło się światełko w tunelu i nagrania mają się ku końcowi. Do gry wkroczyła Alicja z krainy czarów, która to zaczęła spinać w całość rozgrzebany materiał. Co będzie dalej? Czas pokaże.

Tak to pamiętam- w telegraficznym skrócie. Wątków jest dostatecznie dużo i można by nakręcić o Wu-Hae kilka filmów i napisać niejedna książkę.

http://www.wu-hae.buntownik.pl/
  
Re: Wu-Hae
PostWysłano: Czwartek, 10 Lutego 2005, 01:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziolek wu-hae
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2665
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




milo ze zamiescilas info o nas, ja zamieszcze jeszcze oficjalne info:), a kazdemy kto ma na to ochote udestepniam mp3 oraz fotosy i info droga mailowa.pzdr ziolek, gitara basowa wu-hae

Zespół WU-HAE powstał w 1999 roku. Kapela grała muzykę utrzymaną w klimacie mało popularnego wówczas nurtu crossover łączącego hip hop z hardcorem. Po jednym z krakowskich koncertów, zespół został zauważony przez Agencje Koncertową Music Office Hagen. WU-HAE wyjechało na trasę koncertową do Niemiec, gdzie spotkało się z żywiołowym przyjęciem publiczności. Efektem tego wyjazdu, była współpraca przy organizowaniu profesjonalnych warsztatów muzycznych "Band Watch". Pierwszą płytę WU-HAE nagrało w 2000 roku w Krakowie, z finansową pomocą Music Office Hagen. Utwory z tej płyty, zatytułowanej "Dla Człowieni", znalazły się na niemieckiej liście przebojów Be-Sonic, zaś dwa nagrania uplasowały się w pierwszej dziesiątce. WU-HAE nagrało również piosenkę "United", z dwoma niemieckimi kapelami; Orange But Green i Cho-Chin, zaśpiewaną w trzech europejskich językach.

Zakończyliśmy, niedawno, wspólnie z Jarkiem Śmietaną i Stevenem Loganem pracę nad nagraniem utworu "A Story of Polish Jazz", do którego Yach Paszkiewicz nakręcił teledysk. Utwór ten jest singlem promującym najnowszą płytę Jarka Śmietany i od kilkunastu tygodni utrzymuje się na liście przebojów Marka Niedźwieckiego.

Tymczasem, WU-HAE rozpoczęło pracę nad drugą płytą w krakowskim studio "Chakram", gdzie między innymi, nagrana została złota płyta Pudelsów. Premiera singla "Alkoholik", promującego drugą płytę WU-HAE, odbyła się czwartego grudnia br., podczas koncertu w jednym z krakowskich klubów. Muzykę, do tytułowego utworu na singlu, napisał Franz Dredhunter, basista zespołu Pudelsi. W trakcie grudniowego koncertu, wyemitowano po raz pierwszy teledysk do numeru "Szelma", który "wchodzi" na drugą płytę WU-HAE. Autorami scenariusza oraz realizatorami klipu jest grupa filmowa "My Favourite Eye", tegoroczni laureaci Festiwalu Filmowego w Gdyni, w kategorii Kino Offowe. Płyta rokuje szanse na sukces komercyjny. Materiał jest oryginalny i łączy w sobie niekonwencjonalne pomysły. Grupa obecnie liczy ośmiu członków, są nimi; dwaj wokaliści (Bzyk i Guzik), gitarzysta (Blazej), basista (Ziolek), perkusista (Filip), klawiszowiec (Skwarek) oraz dodający etniczną nutę instrumentalista dęty (Gija), nowatorskie brzmienie nadają elektryczna wiolonczela (również Skwarek) oraz Dj. Przeplach Występ zespołu spina "muzyczną klamrą" prezentacja umiejętności djejskich.

[img]http://F:\wuhae\loch ness ZDJECIA\wuhae 009[/img]


piszcie na ten adres lub na forum strony http://www.wu-hae.buntownik.pl/, a dostarcze zainteresowanym materialy dotyczace wu-hae oraz informacje o koncertach.

LUTY

04 KLUB ROCKUS ZAKOPANE WU-HAE, DRIM, NHN
11 KLUB JAMA KROSNO WU-HAE
12 KLUB MANDALA JASLO WU-HAE
12 ZAKLAD KARNY JASLO
25 KRAKOW ZACZEK WU-HAE, KSU

MARZEC

05 KRAKOW KLUB STUDIO WUHAE, O.S.T.R
09 KRAKOW LUBU DU WU-HAE

ziolku nie zakladaj do kazdego zdania osobnego watku. jeden wystarczy / a.
  
nowe koncerty
PostWysłano: Piątek, 18 Lutego 2005, 15:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziolek wu-hae
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2665
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




LUTY 2005

15 KRAKOW KINO KIJOW SMIETANA FEAT. WU-HAE
25 KRAKOW ZACZEK WU-HAE, KSU

MARZEC 2005

05 KRAKOW KLUB STUDIO WUHAE, O.S.T.R
09 KRAKOW KLUB LUBU DU WU-HAE
19 KRYNICA MISTRZ. SNOWBOARD WU-HAE
25 SOSNOWIEC OTWARCIE LOKALU DESMOND WU-HAE



KWIECIEŃ 2005

03 KLUB LUBU DU COVER 80 WU-HAE, ZOOID, NERVY, LATINUS…
22 JAZZ NAD ODRA SMIETANA FEAT. WU-HAE
23 WROCLAW SMIETANA FEAT. WU-HAE
24 GDYNIA SMIETANA FEAT. WU-HAE
  
wu-hae i j.smietana...
PostWysłano: Piątek, 18 Lutego 2005, 15:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziolek wu-hae
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2665
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,35796,2556620.html

A Story of Polish Jazz w kinie Kijów

Fot. Paweł Ulatowski

Jerzy Armata 16-02-2005 , ostatnia aktualizacja 16-02-2005 20:25

Wtorkowego wieczoru w krakowskim kinie Kijów doszło do bezprecedensowego wydarzenia. Jarosław Śmietana i jego zespół, przy pomocy DJ-a Gipsymana i dwóch nowohuckich raperów - Bzyka i Guzika, przedstawił historię polskiego jazzu z wydatnym udziałem najważniejszych bohaterów swojej opowieści

Napisany przez Śmietanę utwór "A Story of Polish Jazz" utrzymany jest w rapowej poetyce, nie pozostaje mi więc nic innego jak skwitowanie tego wydarzenia rapowaną recenzją.



Jazz się przed półwieczem ponoć rodził w Krakowie,

więc jego historię zagrano w Kijowie,

wtorkowego wieczoru w kinie się zebrała

pod wodzą Jarka Śmietany orkiestra wspaniała.

Przybył Michał Urbaniak i Duduś Matuszkiewicz,

i Tomasz Szukalski, i Henryk Miśkiewicz,

nie zabrakło Stryszowskiego i Janusza Muniaka,

nie obyło się także bez Wojtka Karolaka,

był Zbigniew Namysłowski i "Ptaszyn" Wróblewski,

nie zawiódł Krzesimir Dębski i Henryk Majewski.

Gwiazdom towarzyszyła sekcja nie byle jaka:

Czerwiński, Logan, Kupiec - z pomocą Michalaka.

Wyleżoł grał na pianie, Gipsyman skreczował,

a duet raperów z Huty wspaniale rymował.

Gdy Guzik i Bzyk zapytali: "Co to jest?"

Publiczność odkrzyknęła: "Polish Jazz!"

I zaczęli opowiadać, jak to kiedyś było,

jaką się muzykę grało, jaką wódkę piło,


kiedy usłyszałem znane mi nazwiska,

do głowy fala wspomnień zaczęła się wciskać:

w Rotundzie grał Stryszowski, w Jaszczurach - Śmietana,

można było słuchać do samego rana,

albo w Krzysztoforach Zaduszek świętowanie

czy w Nowym Żaczku całonocne jamowanie.

W niejednym oku w Kijowie łza się zakręciła,

bo muzyka, którą grano, taka jak kiedyś była.

Gdyby "Ptaszyn" znów zapytał: "Kto tak pięknie gra?"

Śmietanka polskiego jazzu oraz Jarek Śmietana!

I tak jazz sześć kwadransów pięknie sobie grano,

a popisy muzyków rapem okraszano,

była stojąca owacja i bisy wspaniałe

oraz ostatnie frazy bez końca powtarzane

Gdy raperzy pytali: "Co to jest?"

To publiczność w Kijowie: "Polish Jazz!"

A raperzy raz jeszcze: "Co to jest?"

A ja sobie pod nosem: "To także mój jazz!"

Gdy mnie zapytacie, jak to wszystko grało,

odpowiem: "Cudownie!" Wasz DJ Działo.
  
''szelma'' klip i story...
PostWysłano: Piątek, 18 Lutego 2005, 16:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziolek wu-hae
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2665
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




w poniedzialek lub wtorek klip do "'szelmy" bedzie mial swoja telewizyjna premiere na vivie:) a utwor ''a story of polish jazz'' jarka smietany w ktorym rapuja bzyk i guzik dzis, czyli 18.02.2005 zajal pierwsze miejsce na alternatywnej liscie przebojow radia krakow.
  
Wu-Hae Bzyk i Guzik w utworze Smietany...
PostWysłano: Czwartek, 24 Lutego 2005, 00:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziolek wu-hae
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2665
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




On line: FRYDERYK 2004 - nominacje
Dział: Informacje

Dziś w warszawskim "Traffic Club" ogłoszono nominacje do jedenastej edycji Nagród Akademii Fonograficznej - FRYDERYK 2004.

JAZZOWY Album Roku
• Henryk Miśkiewicz - Henryk Miśkiewicz z orkiestrą symfoniczną
• Henryk Miśkiewicz - Full Drive
• Tomasz Stańko - Suspended Night
• Jarek Śmietana - A Story of Polish Jazz
• Michał Tokaj - Bird Alone
[/b]
  
interia
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Lutego 2005, 09:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziolek wu-hae
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2665
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




interia.pl bedzie sprzedawac przez internet nasze mp3...juz z kilka dni.
zapraszam wszystkich na koncert w klubie studio w sobote ( 05.03 ) godzina 20 sta, zagramy jako support o.s.t.r. . szegolnie zapraszamy na koncert do klubu lubu du 9 marca godzina 20.00, za kilka dni zamiescimy grafik z koncertami do maja,cos moze ulec zmianie ale nie sadze:)
z niecierpliwoscia czekamy na nowa strone www.wu-hae.art.pl
pozdrowienia dla wszystkich ktorzy szaleli na naszym koncercie z KSU w zaczku (25 lutego)
  
Re: Wu-Hae
PostWysłano: Środa, 02 Marca 2005, 10:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziolek wu-hae
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2665
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




koncert w sosnowcu ( desmond klub) przesuniety na 8 kwietnia
  
alkoholik sprzedany
PostWysłano: Czwartek, 03 Marca 2005, 07:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziolek wu-hae
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2665
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




serwis interia.pl kupil prawo do sprzedazy naszego maxisingla (wu-hae) „alkoholik”, już za kilka dni będzie można zakupic pojedyncze utwory lub całego singla, szczegóły beda na www.melo.pl . umowa zostala podpisana dnia 2 marca 2005.
Dostępne utwory
1) Pacan
2) Po co ja się mecze
3) Szelma
4) Alkoholik
5) United

przy okazji warto dodac ze do utworu "alkoholik" muzyke napisal
franz dreadhunter :) i wszyscy ktorzy dotad nie mieli okazji posluchac, teraz ja maja :)
  
najblizsze koncerty
PostWysłano: Wtorek, 08 Marca 2005, 21:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziolek wu-hae
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2665
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




09 marca klub lubu du wielopole 15 godz 20, zapraszam.koncert jest ciekawie przygotowany, warto obejrzec,

19 marca krynica impreza snowboardowa
  
Wu-Hae nowinki
PostWysłano: Wtorek, 22 Marca 2005, 12:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziolek wu-hae
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2665
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




http://melo.pl/kategoria/cid/4 tu mozna nas kupic...:)
http://www.hip-hop.pl/reportaze/index2.php?id=1110287480 zdjatka z koncertu z ostr w klub studio
http://www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl.php?O_NEWS=7210863 cos od KSU, wielkie pozdrowienia dla nich.

Zaczelismy pomalu zdjecia do kolejnego klipu, tym razem bedzie to "po co ja sie mecze?", klip do "szelmy" na vivie daje juz rezultaty, w krynicy ludzie spiewali z nami ,wogole to byl bardzo dobry koncert i dzieki wielkie dla Pudla.

prawdopodnie zagramy 31 marca w zaczku z pidzama porno, i szykuje sie tez kolejny koncert z jarkiem smietana, Ideą koncertu jest integracja dwóch pokoleń oraz dwóch styli muzycznych, jest realnym dowodem na to, że język muzyki jest uniwersalny, nie zna granic, ani wieku. Jest to pierwsze i jedyne wydarzenie tego typu w Polsce, ta nowa i niekonwencjonalna forma, sprawia, że to nowatorskie połączenie jazzu i hip-hopu, trafia do znacznie szerszej publiczności, od tej, jaką ma jazz w naszym kraju, poza tym, podoba się młodzieży, która, na co dzień nie koniecznie słucha jezzu albo hip-hopu. Dowodem na prawdziwość powyższych twierdzeń, jest bezprecedensowe widowisko, jakim został okrzyknięty premierowy koncert „A Story of Polish Jazz” w kinie „Kijów” w Krakowie.

...zobaczymy...

zespol wu-hae ubiera firma tdp
www.sklep.tdp-krtl.com
  
bylo rozprezenie....
PostWysłano: Czwartek, 21 Kwietnia 2005, 02:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziolek wu-hae
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2665
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




? po okresie sieciowej ciszy pojawiamy się znow?, ostatnie koncerty to klub green w Krakowie (15 kwietnia), dzieki dla stalej ekipy (zespol bije brawo publicznosci) która nas nie zawiodła. W wyniku zdarzen ostatnich tygodni kilka koncertow się nie odbylo ,kilka się przesunelo , kilka bezpowrotnie przepadlo.., dzis za to tj 21 kwietnia w klubie na gazowej po raz kolejny zagramy przed O.S.T.R , wstep 20 zł, start 19:30. (prosto z tego koncertu skwar biegnie na koncert do alchemii, gdzie zagra z Pudelsami) Zrobiliśmy kilka wstępnych zdjęć do nowego klipu ?po co ja się mecze? , Nasz dj wydal niedawno plyte z hip hopowym skladem STYLOWA SPOLKA SPOLEM, jest tez klip na szorty.pl pt. zespol wzmacniaczy. Ustawiaja się nastepne koncerty, glownie juwenaliowe, niedługo zawiesimy terminarz, zespol pożegnał się z dotychczasowym perkusista, zastąpił go Maciek, który wniosl do zespolu odpowiedniego powera, teraz wszystko zapier?a. Wu-hae dostalo się do drugiego etapu festiwalu w wegorzewie, hmm, zobaczymy co dalej?.
Bzyk i Guzik pracuja z Michalakiem nad nowym projektem , jednak na rezultaty troche poczekamy, natomiast zespol przygotowuje się do nagrania demo, jako podkładki do przygotowan związanych z nagraniem drugiej plyty (pierwsza : dla czlowieni z 2000 roku), na demo znajda się piosenki:
1. Ludzi masa
2. Szelma
3. Po co ja się ?
4. Pacan
5. Krzaki
6. Raty
7. Stołki
8. Alkoholik
9. Bo warto jest grać
  
bylo rozprezenie.... cd...
PostWysłano: Wtorek, 26 Kwietnia 2005, 07:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziolek wu-hae
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2665
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




bzyk i guzik wrocili z 3 dniowej traski z jarkiem smietana a w miedzyczasie trwaly prace nad wbijaniem materialu na demo, ngralismy perkusje, teraz pora na bas. Chodza pogloski ze nasi wokalisci zagraja w epizodzie najnowszego filmu Wajdy:),w srode w klubie ludu du zagra zespol zumba, gdzie graja az trzy osoby ze skladu wu-hae ; gija, blazej oraz skwarek.koncert zaczyna sie o godz 20 stej.zapraszam.
http://www.zumba.prv.pl/

http://facet.interia.pl/rozrywka/news?inf=614040

http://hip-hop.pl/krakow/?section=comment&db=news&id=215
  
ziolek wu-hae newsy...
PostWysłano: Sobota, 07 Maj 2005, 12:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziolek wu-hae
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2665
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




Został zakończony II etap eliminacji do festiwalu Rockowego "Union of Rock" Węgorzewo 2005. Do występów na dużej scenie zakwalifikowano 18 zespołów:

1. Autopilot - Bielsko-Biała
2. Barracuda - Opole
3. Barzycki - Koszalin
4. Hariasen - Chorzów
5. Heavyweight - Poznań
6. Helicobacter - Gdynia
7. Indukti - Warszawa
8. Judy 4 - Białystok
9. Kookaburra - Olsztyn
10. Les Bigos - Gdynia
11. Miracle - Poznań
12. Parking - Racibórz
13. Plateau - Wołomin
14. Power Of Trinity - Łódź
15. RH+ - Wrocław
16. Shaft - Świebodzin
17. Subfone - Ełk
18. Wu-Hae - Kraków

udalo sie , zobaczym co sie wydarzy, oto linki
http://www.rock.wegorzewo.pl/nagoraco_news.php?news_link=2005050422541 5
http://www.independent.pl/koncerty/festiwale/wegorzewo/

prace na demo trwaja...ustawiaja sie koncerty juvenaliowe, bzyk i guzik sa w trakcie nagran utworu "Co się stało z naszą solidarnością" w ktorym zaspiewa razem z nimi grzegorz markowski z zespolu perfekt. muzyke skomponowal jarek smietana, muzyka ma sie znalesc w filmie andrzeja wajdy. film jest podzielony na 12 epizodow , w jednym z nich maja swoje role nasi wokalisci, rezyserem tego epizodu jest ryszard bugajski.
  
koncerty
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Maj 2005, 01:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziolek wu-hae
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2665
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




kolejka sie ustawia...
18 maj cieszyn " cieszynalia"
4 czerwiec krakow klub rotunda
10 czerwiec jelenia gora
1 lipiec zakopane
7, 8 , 9 lipiec wegorzewo

niepewne daty to sosnowiec, lowicz, ostrow wielkopolski
  
cos od bzyka...
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Maj 2005, 01:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziolek wu-hae
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2665
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




Newsy majowe:

W związku ze śmiercią Ojca Świętego planowany koncert „Muzyka łączy pokolenia” oraz kilka innych planowanych przez nas działań nie doszło do skutku. Nie zarzucamy pomysłu koncertu z kwartetem Jarka Śmietany, odbędzie się on w innym terminie.
Bynajmniej nie zakończyliśmy współpracy z Jarkiem. Po kwietniowej trasie koncertowej (Festiwal Jazz nad Odrą - Wrocław, 10 Jazz Muzeum Festiwal – Ostrów Wlkp. oraz klub „Pokład” Gdynia), nadszedł czas na nasz udział w utworze Jarka „Co się stało z naszą Solidarnością?”. Utwór ten – do którego tekst i muzykę napisał Jarek Śmietana, to jedna z nowel nowego filmu Andrzeja Wajdy. W skład całego filmu wchodzi kilka nowel, każda z nich ma osobnego reżysera.
Nowelę w której występujemy reżyseruje Ryszard Bugajski. W utworze śpiewamy (Bzyk&Guzik) wszystkie refreny oraz jedną zwrotkę. Występujemy w charakterze synów, którym ojciec – najprawdopodobniej Grzegorz Markowski, opowiada historie swojego życia, przegranego. Nasze partie są już nagrane, nagrań dokonaliśmy w studio Radia Kraków.
Cały czas trwają również prace nad płytą. Wystąpią na niej gościnne - prawdopodobnie znani jazzmani: Wojtek Karolak, Jarek Śmietana, Steven Logan.
Mamy nadzieje, że mimo naszego nieustannego pecha uda nam się nagrać tą płytę z tymi znakomitymi gośćmi. Trzymajcie za nas kciuki, drodzy ludzie, dobrze nam życzący!
Kolejną dobrą informacją, jest nasza kwalifikacja do konkursu kapel Węgorzewo 2005. Znaleźliśmy się tam w 18-stce najlepszych kapel z całej Polski, a zgłosiło się ich kilkaset. Konkurs odbywa się w lipcu w dniach 7-9 lipiec.
Co do koncertów majowych to sytuacja prezentuje się podobnie jak w kwietniu.
Nie gramy dużo, cały czas pracując nad płyta i grając próby w salce. Oczywiście lwią część czasu zajmuje nam praca nad „rybkami”.
W zespole na perkusji na gra już Filip Mozul. Zastąpił go świetny perkusista Maciek Słonka.

KONCERTY:
18 maj Cieszynalia – Cieszyn, impreza plenerowa
4 czerwiec „Rockoteka – Rotunda” – Kraków
1 lipiec Klub „Ampstrong” – Zakopane
7 – 9 lipiec Festiwal Węgorzewo
30 lipiec Festiwal „Jazz w Lesie” Sulęczyn – Bzyk & Guzik w projekcie Jarka Śmietany „ A story of Polish Jazz”
W planach mamy jeszcze kilka innych koncertów, nie ma jeszcze ustalonych ostatecznych dat. W miarę normalizacji sytuacji od razu poinformujemy was o tym.
  
glosujcie na nas!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Maj 2005, 02:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziolek wu-hae
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2665
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




20 zespołów konkursowych walczy o nagrody Festiwalu Rockowego Węgorzewo 2005.

Jedną z nich jest nagroda publiczności - 3 000,00 zł brutto.

By Twój faworyt zdobył tę nagrodę wyślij sms na nr 7160 z hasłem ROCK i kodem zespołu np. ROCK20, ROCK01.

Wśród uczestników zostaną rozlosowane nagrody :

- co 100 sms - bilet na finał
- co 30 sms - płyta CD festiwalowa
- co 50 sms - pamiątkowa koszulka festiwalowa

koszt SMS-a 1 zł + VAT/1,22 zł brutto

Wu-Hae - ROCK18
  
linki linki linki
PostWysłano: Piątek, 13 Maj 2005, 07:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziolek wu-hae
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2665
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




slynny blogas przyjaciela zespolu http://tylko260km.blox.pl/html
tu mozna nas kupic http://muzyka.interia.pl/info/infid/621127
zamieszanie z wegorzewem http://www.zonep2p.pl/muzyka12.html http://www.rock.wegorzewo.pl/index.php http://www.eis.com.pl/virtual/article.php?sid=1204
zdjatka http://www.hip-hop.pl/reportaze/index2.php?id=1110287480
hahaha cos z forum hip hop pl KIPWHaBe

napisał:
to było WU-HAE .... swego 3asu jak rap jesz3e nie był w modzie i na koncertach byli fani.... chłopy grały hardcore/rap z elementami punku....i mieli numery z Bastkiem z Into oraz z Bolcem ... i to był najlepszy z supportów....
NASZA ZAJEBISTA STRONA http://www.wuhae.art.pl/onas.html ROBIONA PRZEZ ROMANA
  
co dalej bedzie....
PostWysłano: Wtorek, 17 Maj 2005, 08:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ziolek wu-hae
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2665
Posty: 170


[ Osobista Galeria ]




prace nad demo trwaja. Wu-hae zagra prawdopodobnie na kolejnym konkursowym festiwalu , obok festiwalu w wegorzewie pokazemy sie na 7FDM w Bogatyni. http://festiwal.e-bogatynia.pl/zgloszenia_ramka_lista.htm
nieustannie ubiera nas firma TDP WWW.SKLEP.TDP-KRTL.COM
pamietajcie, glosujecie na nas w wegorzewie bo jako jedyni z krakowa a nawet malopolski gramy na tym festiwalu ( szczegoly wyzej ) i kupujcie nasze nagrania ( http://muzyka.interia.pl/info/infid/621127 ) odwiedzajcie strone gdzie mozna przed zakupem posluchac fragmentow muzyki w formacie mp3 ( http://www.wuhae.art.pl/muza.html ) .liczymy na was.
  
Re: Wu-Hae
PostWysłano: Środa, 18 Maj 2005, 00:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Sqvar
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #1729
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Wypikali nam numer na stronie węgorzewa. biggrin.gif Hehe - nawet się cieszę... JAKO JEDYNYM! Niech żyje polityczna poprawność.... Żądamy WOLNOŚCI SŁOWA i rachunku sumienia. OŻ!
  
Wu-Hae
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Wu-Hae, Zumba

Strona 1 z 6  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Preparat grzybobójczy SAVO przeciw pleśni i grzybom sciennym savo Savo Boramon Vacobusy Frankfurturlop nad morzem wczasy w Mielnie pokoje nad morzemtekst-zaproszenia-na-komunie.eutaxi wałcz
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010