Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Spoznia mi sie okres :( co moze byc przyczyna?
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Spoznia mi sie okres :( co moze byc przyczyna?
PostWysłano: Wtorek, 08 Lutego 2005, 12:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
daga560
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2607
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




mam problem.. chodiz o to ze okres spoznia mi sie juz 5 dni.. nie jestem w ciazy, poniewaz to raczej niemozliwe, poza tym robilam test ciazowy dla pewnosci i wyszedl negatywnie. co moze byc przyczyna braku okresu?
  
Re: Spoznia mi sie okres :( co moze byc przyczyna?
PostWysłano: Wtorek, 08 Lutego 2005, 21:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Margot
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1280
Posty: 327


[ Osobista Galeria ]




Jesus Christ! Dziewczyno nie masz innych problemów? Chyba nie rozumiem do końca tej całej twojej wypowiedzi, sama piszesz, że to nie może być ciąża, więc może zamiast zaśmiecać niepotrzebnie spokojniutkie forum idź do ginekologa? eusa_wall.gif
  
Re: <Margot> Spoznia mi sie okres :( co moze byc przyczyna?
PostWysłano: Wtorek, 08 Lutego 2005, 22:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lil-fizz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1463
Posty: 168


[ Osobista Galeria ]




Ten wątek to chyba jakaś ściema...Kobieto jakby Ci się spóźniał 5 tygodni to mogłabyś się martwić ale 5 dni?? eusa_eh.gif Ręce mi opadły... confused.gif
  
Zamknięty: Wtorek, 08 Lutego 2005, 23:28 przez kazia
Re: Spoznia mi sie okres :( co moze byc przyczyna?
PostWysłano: Wtorek, 08 Lutego 2005, 23:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




Lil-fizz :
Ten wątek to chyba jakaś ściema... Ręce mi opadły... confused.gif

Masz rację, z tego powodu zamykam wątek,
jak coś ... to proszę o informację na PW.
  
Spoznia mi sie okres :( co moze byc przyczyna?
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 1 z 1  
  
  
 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek  Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010