Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> W jakim wieku są fani U2? Idź do strony 1, 2, 3 ... 8, 9, 10
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

W którym przedziale wiekowym się mieścisz?
0-15
11%
 11%  [19]
16-25
62%
 62%  [102]
26-35
20%
 20%  [33]
36-45
5%
 5%  [9]
46+
0%
 0%  [1]
Wszystkich Głosów : 164

W jakim wieku są fani U2?
PostWysłano: Piątek, 11 Lutego 2005, 13:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
caspian
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2129
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Ciekawi mnie taka statystyka. Czy większość fanów U2 to osoby, które słuchają U2 od początku lub zaczęły w latach 80, czy osoby, które urodziły się już po powstaniu U2.
  
Re: W jakim wieku są fani U2?
PostWysłano: Piątek, 11 Lutego 2005, 13:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
o_kurcze
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2565
Posty: 49


[ Osobista Galeria ]




Jestem dzieckiem urodzonym w stanie wojennym.
Mysle ze więszkość fanów to ludzie młodsi od U2
  
Re: W jakim wieku są fani U2?
PostWysłano: Piątek, 11 Lutego 2005, 14:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
o_kurcze
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2565
Posty: 49


[ Osobista Galeria ]




Zapomniałbym ...
A czy trzynastolatka ktory slyszał tylko HTDAAB i bryka sobie przy Vertigo można nazwac fanem U2 ...
Myśle że nie ...
  
Re: W jakim wieku są fani U2?
PostWysłano: Piątek, 11 Lutego 2005, 14:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maggie
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2243
Posty: 156


[ Osobista Galeria ]




Ja urodziłam sie w 1984r. biggrin.gif Myślę, że do słuchania U2 trzeba po prostu dorosnąć... Trzeba nauczyć się rozumieć o co im chodzi... Poza tym uważam, że wielu jest fanów w mniej więcej moim wieku... A jeśli chodzi o wyższą granicę wieku, to widać to na wielu koncertach U2 (zwł. w USA)... Nie wiem czy w Polsce znajdą się fani, którzy słuchają U2 od ich początków.. doubt.gif ...Pewnie jacyś się znajdą... Jeśli są tacy, niech dają znak!!! wink.gif Pozdrawiam ciepło smile.gif
  
Re: W jakim wieku są fani U2?
PostWysłano: Piątek, 11 Lutego 2005, 15:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
vice
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2351
Posty: 284


[ Osobista Galeria ]




ja rocznik 1989... U2 znaja prawie wszyscy,a ja ze smokiem. Teraz mi bylo dane poznac, pokochac U2 i to co robia .Wczesniej bylo za wczesnie wink.gif Nie przeszkadza mi to ze muzyka ktora slucham jest ode mnie starsza o 10 lat. Cale jej piekno tkwi w tym ze jest wieczna....
pozdrawiam cool.gif
  
Re: W jakim wieku są fani U2?
PostWysłano: Piątek, 11 Lutego 2005, 16:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Fani U2 to wbrew pozorom wcale nie tacy młodzi ludzie, bo to bądź co bądź nie jest typowy zespół "naszych czasów". Tylko może się nie ujawniają tak jak my na różnego rodzajach forach, czy czatach, bo wiadomo, że mają mnóstwo innych rzeczy na głowie.
  
Re: W jakim wieku są fani U2?
PostWysłano: Piątek, 11 Lutego 2005, 17:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szqciak
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1682
Posty: 95


[ Osobista Galeria ]




1987

slucham u2 od mniej wiecej roku
krotko, ale mocno ;)
  
Re: W jakim wieku są fani U2?
PostWysłano: Piątek, 11 Lutego 2005, 18:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bono452
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2285
Posty: 124


[ Osobista Galeria ]




Mam 21 lat i słucham U2 od 1998 roku. Bardzo mocno ich kocham i podziwiam:)
  
Re: W jakim wieku są fani U2?
PostWysłano: Piątek, 11 Lutego 2005, 19:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dzoana8_85
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2124
Posty: 158


[ Osobista Galeria ]




rocznik 1985 wink.gif

Do "fanizmu" dorosłam niedawno...
U2 słucham od... dawna
  
Re: W jakim wieku są fani U2?
PostWysłano: Piątek, 11 Lutego 2005, 19:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
W.I.R-E
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1693
Posty: 330


[ Osobista Galeria ]




rocznik '85 jak nic wink.gif
  
Re: W jakim wieku są fani U2?
PostWysłano: Piątek, 11 Lutego 2005, 21:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
KuKu
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2295
Posty: 611


[ Osobista Galeria ]




Fani U2 są zawsze młodzi i piękni :)
  
Re: W jakim wieku są fani U2?
PostWysłano: Piątek, 11 Lutego 2005, 23:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




ja urodziłam sie w 1987 roku a U2 słucham (dopiero...) 2 lata crazy.gif
  
Re: W jakim wieku są fani U2?
PostWysłano: Sobota, 12 Lutego 2005, 21:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
yloona
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2720
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




1976 ech staruszka ze mnie :)
zebyscie sobie nie mysleli - bilet mam na plyte i nie dlatego ze mnie nie stac :)
  
Re: W jakim wieku są fani U2?
PostWysłano: Sobota, 12 Lutego 2005, 22:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




No dobra, przyznam Wam się szczerze, że jestem jedną z najmłodszych forumowiczek i zaniżam tu wiekową średnią biggrin.gif W kwietniu tego roku stuknie mi 15 latków, chociaż i tak to o niczym nie świadczy...
  
Re: W jakim wieku są fani U2?
PostWysłano: Niedziela, 13 Lutego 2005, 04:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Moim zdaniem można było troszkę przesunąć przedziały wiekowe - ale jak wiadomo każdy ma prawo do własnych badań środowiskowych:)). Z tego co pamiętam to mój początek z U2, to właśnie wiek okolo 16 lat... Jak widać z wyników jest w tym pewna prawidłowość. Tyle tylko, że wierzenie w jaką kolwiek prawidłowość w takich kwestiach jest chyba dość zdradliwe.

Co do starszych fanów i wielbicieli - z pewnością jest Ich wielu. Z tym, że tak jak napisała Karolina - większości nie w głowie czaty i fora. "Obowiązek, obowiązkiem jest..." - w tym przypadku z pewnością praca, rodzina... No i jest to już chyba troszkę inna bajka. Więcej w nich dystansu itd.
  
Re: <U2roopa> W jakim wieku są fani U2?
PostWysłano: Niedziela, 13 Lutego 2005, 12:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pietruszka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1951
Posty: 104


[ Osobista Galeria ]




Witajcie moimi mili biggrin.gif
Zacząłem czytać wcześniejsze posty i muszę Was zaskoczyć. Mam 30 lat i słucham U2 już od 1988 roku. Ta pasja pożarła mnie kiedy w naszym dziwnym kraju było mnóstwo plastikowej muzyki i dziwolągów. Na moje szczęście oczarowali mnie swoją muzyką z płyty TJT i od tej pory cały czas muszę coś ich słuchać. Macie rację, ja nie jestem typowym fanem-zagożałym, (chociaż coraz częściej się na tym łapię) smile.gif, ale jednak skaczę po wszystkich forach i stronach od kiedy dobrodziejstwo internetu na dobre zawitało w naszym chorym kraju smile.gif
Moja córeczka (tak, tak) choć ma dopiero 2,5 roku słucha sobie wieczorami razem ze mną ich płyt i ku mojemu zaskoczeniu jest kilka kawałków przy którym to dziecię szaleje sobie jak przystało na jej wiek. Choćby teraz z ich nowej płyty HTDAAB i kawałek Miracle Drug.... kiedy przed solówką chłopaki śpiewają....jeeeee oooo jeeeee oooo jeeee ooo... ehhh szoda że nie możecie tego zobaczyć. REWELACJA !!!! Życzę każdemu takich chwil !!!!! Muzyka łaczy pokolenia i to jeszcze jaka muzyka !!!!! AVE U2 !!!! Pozdrowionka dla WSZYSTKICH !!!!
  
Re: W jakim wieku są fani U2?
PostWysłano: Niedziela, 13 Lutego 2005, 12:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
stempelU2
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2335
Posty: 55


[ Osobista Galeria ]




od kumpla z anglii dostalem WAR w pare dni po ukazaniu sie. i tak sie zaczelo. rocznik 1969. no i moja corka idzie ze mna na koncert!!!!
  
Re: W jakim wieku są fani U2?
PostWysłano: Niedziela, 13 Lutego 2005, 19:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Hagnesta
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2031
Posty: 40


[ Osobista Galeria ]




Probowalam uczynic z mojej mamy fanke U2 (bylby i na liscie rocznik 1952) ale sie jakos nie daje ;-) Coz, mnie stuknie 25 wiosenka. Mam w grupie na uczelni kolezanke ktora ma prawie 30 lat, dziecko, meza i wszyscy sa fanami U2, wybieraja sie na koncert (bejbi zostaje, ma jeszcze czas;-) Teraz spotkamy sie na zlocie. Mysle, ze to fajna sprawa, miec w gronie osob, sluchajacych tej samej muzyki przyjaciol w tak roznym wieku. W koncu muzyka laczy pokolenia:-)
  
Re: W jakim wieku są fani U2?
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lutego 2005, 00:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Virus
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2173
Posty: 231


[ Osobista Galeria ]




Rocznik 1982. U2 nałogowo od 1997.
  
Re: <Virus> W jakim wieku są fani U2?
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lutego 2005, 13:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
lightmyway
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1694
Posty: 203


[ Osobista Galeria ]




Rocznik 1977 - w sidłach U2 od 16 lat.
  
W jakim wieku są fani U2?
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 10  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010