Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga -> Jak przygotowac sie do pierwszych zajec z jogi?
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Jak przygotowac sie do pierwszych zajec z jogi?
PostWysłano: Niedziela, 13 Lutego 2005, 13:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Loczkins
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2733
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Bardzo prosze o opinie doswiadczonych,szczegolnie chodzi mi o przygotowanie duchowe ale i materialne,np jak sie ubrac...i czy ma toi jakiekolwiek znaczenie.chetnie dowiem sie rowniez o technikach jogi,w skrocie.dziekuje za odpowiedzi
pozdrawiam
  
Re: Jak przygotowac sie do pierwszych zajec z jogi?
PostWysłano: Niedziela, 13 Lutego 2005, 23:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Storge
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #884
Posty: 213


[ Osobista Galeria ]




Ubranie - spodnie, bluzka i na bosaka.

"Duchowe" - baw sie dobrze, im mniej oczekiwan i przygotowan tym wiekszy fun :))

Pozdrawiam serdecznie:)
  
Re: Jak przygotowac sie do pierwszych zajec z jogi?
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lutego 2005, 00:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Loczkins
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2733
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




dzieki storge;_))oczekiwan nie mam specjalnych,raczej obawy,aby nie był to moj pierwszy i ostatni raz...a co do ubioru,to ciesze sie ze 'na bosaka'...bo juz zastanawiałam sie jakie obuwie załozyc;_)))haha
pozdrawiam ciepło
  
Re: <Loczkins> Jak przygotowac sie do pierwszych zajec z jogi?
PostWysłano: Wtorek, 15 Lutego 2005, 01:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Storge
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #884
Posty: 213


[ Osobista Galeria ]




<<oczekiwan nie mam specjalnych,raczej obawy,aby nie był to moj pierwszy i ostatni raz...

Nic by sie w sumie nie stalo - jest mnostwo fascynujacych rzeczy w zyciu poza joga [moja najnowsza milosc to np. tai chi].

Chcesz cwiczyc joge Iyengara czy jakas inna odmiane ?
  
Re: Jak przygotowac sie do pierwszych zajec z jogi?
PostWysłano: Wtorek, 15 Lutego 2005, 12:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Loczkins
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2733
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




...szczerze mowiac, storge ,na usta rzucaja mi sie słowa...'o czym ty do mnie rozmawaisz??' wink.gif niestety nie znam sie na odmianach tej praktyki,wiem jedno...chciałabym, sie wyciszyc,uspokoic,nie naleze do osob,ktore zamierzaja robic wymyslne pozycje i cwiczenia,obawiam sie ze do tego nie starczy mi wytrwałosci.

mozesz przyblizyc mi kilka technik?bede bardzo wdzieczna



pozdrawiam cieplutko;_)))
  
Re: <Loczkins> Jak przygotowac sie do pierwszych zajec z jogi?
PostWysłano: Wtorek, 15 Lutego 2005, 23:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Storge
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #884
Posty: 213


[ Osobista Galeria ]




<< mozesz przyblizyc mi kilka technik?bede bardzo wdzieczna

Bardzo polecam tzw. powitania slonca. Mozna je robic dynamicznie albo bardzo powoli. Wzmacniaja i uelastyczniaja cale cialo. Stanowia pewna calosc. Jest wiele wersji powitan slonca np taka:

http://www.joga.net.pl/kurs/powitanie_slonca.html

albo taka:

http://www.yogasite.com/sunsalute.htm

lub taka:

http://www.yogabasics.com/sequences/ClassicSunSal.html


Powodzenia

PS Jesli chodzi o niuanse hatha jogi polecam, Modesta, ktory cwiczy zapewne z 10 razy dluzej ode mnie i ma rowniez doswiadczenie w nauczaniu jogi.
  
Jak przygotowac sie do pierwszych zajec z jogi?
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010