Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Najmniej lubiany clip Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Najmniej lubiany clip
PostWysłano: Niedziela, 13 Lutego 2005, 19:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1362
Posty: 375


[ Osobista Galeria ]




no bo najlepszy/najgorszy??? a w jakim sensie???
a "najmniej lubiany" jest wg bezpieczniejsze. najmniej lubiany, najbardziej wnerwiający... do dzieła. mam tu kilka typów

ABOY !!! eusa_sick.gif eusa_sick.gif eusa_sick.gif - autoparodia samych siebie (z WTSHNN) i w dodatku najlepszy dowód na włażenia amerykanom w ...

Elevation - no po prostu tego nie trawię
One - wersja barowa - po co to???
stuck in the moment - obie ilustracje mnie nie przekonują - ta futbolowa to kolejny przejaw włażenia obywatelom USAw ... (choć muszę przyznać, że początek niezły)

i to by było na tyle
  
Re: Najmniej lubiany clip
PostWysłano: Niedziela, 13 Lutego 2005, 21:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
aps
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2497
Posty: 907


[ Osobista Galeria ]




Ja nie lubię teledysku do 'stuck in a moment' - tego gdzie bono wypada z samochodu. W sumie nie potrafię wyjaśnic dlaczego, ale jakos mnie drazni.

pzdr smile.gif
  
Re: Najmniej lubiany clip
PostWysłano: Niedziela, 13 Lutego 2005, 21:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
W.I.R-E
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1693
Posty: 330


[ Osobista Galeria ]




najmniej lubiany? chyba wielki zawód przy teledyskach do Love Is Blindness i Until The End Of The World - spodziewałam się czegoś 'więcej' confused.gif
  
Re: Najmniej lubiany clip
PostWysłano: Niedziela, 13 Lutego 2005, 22:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Mysterious Ways ... ten teledysk nie ma przebicia ... ciagle to samo sie w nim dzieje.
  
Re: Najmniej lubiany clip
PostWysłano: Niedziela, 13 Lutego 2005, 22:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
KuKu
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2295
Posty: 611


[ Osobista Galeria ]




A ja chce się nie zgodzić z którymś tam przedmówcą, bo teledysk do Elevation jest boski, najbardziej mi się podoba Bono obok tej minii żyrafy :D
  
Re: Najmniej lubiany clip
PostWysłano: Niedziela, 13 Lutego 2005, 23:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bono452
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2285
Posty: 124


[ Osobista Galeria ]




W.I.R-E :
najmniej lubiany? chyba wielki zawód przy teledyskach do Love Is Blindness i Until The End Of The World - spodziewałam się czegoś 'więcej' confused.gif


Nie zgodze sie co do teledysku Love is Blindness. Własnie o to w nim chodzi, ma swój klimat!
  
Re: Najmniej lubiany clip
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lutego 2005, 13:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




poplemon :
no bo najlepszy/najgorszy??? a w jakim sensie???
a "najmniej lubiany" jest wg bezpieczniejsze. najmniej lubiany, najbardziej wnerwiający... do dzieła. mam tu kilka typów

ABOY !!! eusa_sick.gif eusa_sick.gif eusa_sick.gif - autoparodia samych siebie (z WTSHNN) i w dodatku najlepszy dowód na włażenia amerykanom w ...

Elevation - no po prostu tego nie trawię
One - wersja barowa - po co to???
stuck in the moment - obie ilustracje mnie nie przekonują - ta futbolowa to kolejny przejaw włażenia obywatelom USAw ... (choć muszę przyznać, że początek niezły)

i to by było na tyle


one wresja barowa , jest super .
ta gdzie sie przebieraja za kobiety jest dziwna.


stuck in the moment wersja na stadionie, rzeczywiscie totalny bezsens, o co tam w ogole chodzi?? za to wersja wypadajaca super! w ogole fajna , luzna piosenka.
  
Re: Najmniej lubiany clip
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lutego 2005, 15:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Stuck- wersja futbolowa confused.gif , co do love is blindness to zgadzam się w przedmówcą, chodziło o klimacik zoo tv/ zooropy smile.gif
  
Re: Najmniej lubiany clip
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lutego 2005, 15:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
paf
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1706
Posty: 188


[ Osobista Galeria ]




Kwestia gustu - jak zawsze w takich tematach!!!

Jeden z fajniejszych - NUMB - cikawe ile razy to nagrywali 9przeciez musieli tam umierać ze śmiechu)

Jeden z gorszych - I will folow (pewnie dlatego ze budzet wyosił tyle co taśma i jedzenie dla operatora kamery)
  
Re: Najmniej lubiany clip
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lutego 2005, 17:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




paf :
Kwestia gustu - jak zawsze w takich tematach!!!

Jeden z fajniejszych - NUMB - cikawe ile razy to nagrywali 9przeciez musieli tam umierać ze śmiechu)

Jeden z gorszych - I will folow (pewnie dlatego ze budzet wyosił tyle co taśma i jedzenie dla operatora kamery)



wez pod uwage ze ten klip powstał w 1980 roku i był to debiut "teledyskowy" zespołu. Jesli chodzi juz o budzety to U2 na poczatku kariery za duzo go nie mieli, wiec nie ma sie co dziwic ze I will follow jest taki a nie inny. raczej nikt nie wydaje mnóstwa pieniedzy na klip zespolu ktory swierzo debiutował... Jak dla mnie i wielu innych ten teledysk ma swoj urok.
  
Re: Najmniej lubiany clip
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lutego 2005, 19:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
W.I.R-E
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1693
Posty: 330


[ Osobista Galeria ]




I Will Follow jest cudnym klipem - młodziutki tańczący BONO rzuca na kolana cool.gif Larry, co go ledwo zza perkusji widać, Adam z tym swoim fryzem i Edge z górą włosów - totalna polewka lol.gif ale ma urok!
  
Re: <W.I.R-E> Najmniej lubiany clip
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lutego 2005, 21:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Coyote
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #843
Posty: 16


[ Osobista Galeria ]




Vertigo-obydwie wersja. Tej z niebieskim tłem dlatego ponieważ jest nudna i nic się w niej nie dzieje, a Larry wygląda za sztywno. Tej oficjalnej bo jest moim zdaniem za bardzo efekciarska i tak jak od tej poprzedniej-wieje nudą.
  
Re: Najmniej lubiany clip
PostWysłano: Wtorek, 15 Lutego 2005, 00:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Jak widać możemy się tu przekomarzać. Dla jednego dany klip jest najgorzy, dla innego jest jednym z ulubionych.

Ja jeżeli mam już jakiś wskazać to postawię na Walk On (Broń Boże nie myślę tutaj o tej a'la Brazyliana). Moim zdaniem niektóre wersje alternatywne klipów są tworzone dla tych, którzy potrzebują mieć podane przesłanie danego kawałka na talerzu. Oto najlepsze przykłady - wspomniane Walk On, Stuck..., One

Wracając do wspomnianego Walk On - wydaje mi się on troche przesłodzony, ale może właśnie o to chodziło?
  
Re: <poplemon> Najmniej lubiany clip
PostWysłano: Wtorek, 15 Lutego 2005, 00:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Daniel84
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1454
Posty: 356


[ Osobista Galeria ]




Parę dni temu widziałem teledysk Sometimes You Can't Make It On Your Own i jestem trochę zdruzgotany tym, co zobaczyłem. Szkoda, że tak świetny utwór ma tak marne video. eh....
  
Re: Najmniej lubiany clip
PostWysłano: Wtorek, 15 Lutego 2005, 17:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




Dla mnie Vertigo to najgorszy teledysk jaki widzialem. To tlo wklejone w blue boxie to straszny kicz. Z tego samego powodu nie lubie tez I Will Follow.
  
Re: Najmniej lubiany clip
PostWysłano: Wtorek, 15 Lutego 2005, 18:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sprzedawca-marzen
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2107
Posty: 245


[ Osobista Galeria ]




I will follow jest świetne biggrin.gif Ciekawe czy krecąc IWF domyślali się co ich czeka za 20 lat wink.gif
  
Re: Najmniej lubiany clip
PostWysłano: Środa, 16 Lutego 2005, 00:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
W.I.R-E
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1693
Posty: 330


[ Osobista Galeria ]




Coyote :
Vertigo-obydwie wersja. Tej z niebieskim tłem dlatego ponieważ jest nudna i nic się w niej nie dzieje, a Larry wygląda za sztywno. Tej oficjalnej bo jest moim zdaniem za bardzo efekciarska i tak jak od tej poprzedniej-wieje nudą.


tak, obie wersje Vertigo są beznadziejne, ale ta 'niby' studyjna to chyba ich najgorszy klip at all confused.gif zresztą, nie wiem co ich ostatnio bierze na te dublowane video - One było majsterszytkiem jak dla mnie - oba video, ale każde kolejne wersje BD, SIAMAYCGOOI, WO a teraz Vertigo to lekkie przegięcie... doubt.gif
  
Re: <W.I.R-E> Najmniej lubiany clip
PostWysłano: Środa, 16 Lutego 2005, 00:48 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




I will follow z 80' ma swoj klimacik, te fryzury powalaja na ziemię, Bono fajnie tanczy ale moim zdaniem jest fajny , najlepszy jest refrenik widac emocje u Bono, po kilku razach jak widzialem i juz mi sie nie chcialo smiac to jest calkiem interesujacy.
ja zawsze twierdzilem ze juz w pierwszych dokonaniach U2 czy to chodzi o teledyski czy pierwsza plyte juz widac ze to wielki zespol bedzie.

co do clipu do Sometimes ..mi sie podoba bardzo osobisty i tak mi sie wydaje trzeba do niego podchodzic , w ogole utwor wymiata....
  
Re: Najmniej lubiany clip
PostWysłano: Piątek, 18 Lutego 2005, 12:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Zooropean103
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2340
Posty: 41


[ Osobista Galeria ]




poplemon :
ABOY !!! eusa_sick.gif eusa_sick.gif eusa_sick.gif - autoparodia samych siebie (z WTSHNN) i w dodatku najlepszy dowód na włażenia amerykanom w ...


Tak samo można powiedzieć, że WTSHNN jest parodią Glorii. Także najwięcej włazili w d... amerykanom właśnie w okresie JT i R&H. Teledysk do ABOY jest wporządku. Nie przypominam sobie, by kiedyś jakiś zespół wykonał podobny numer (i to z taką klasą). Ogólnie jestem zadowolony ze wszystkich teledysków do HTDAAB. Biją na głowę amerykańską wersję Stuck/Walk On, Elevation czy Electrical Storm (tragedia:P)
  
Re: <Zooropean103> Najmniej lubiany clip
PostWysłano: Piątek, 18 Lutego 2005, 20:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




wiecie jaki mi sie bardzo teledysk podoba???

"Two hearts beat as one"


edge w kurtce w kratke bialo czarna , kapelusz , okulary ciemne {sic!}- wypas. biggrin.gif
Bono fryzura , jak by go samolot trafil.
adam : blondas hehehe

ale utwor jest swietny , dopiero ostatnio na niego zachorowalem i slucham caly czas.

sciagnalem gdzies "U2 - 1982-83 Dublin - Two Hearts Beat As One "
13 wersji tegoz utworu... jak nagrywali w studio eusa_clap.gif

no dla mnie miodzio hehehe
  
Najmniej lubiany clip
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 6  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010