Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> problem z grupa robocza...
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
problem z grupa robocza...
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lutego 2005, 00:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fidley
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2751
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




witam mam dwa komputery na jednym w2k3 na drugim win 2000, oba sa w tej samej grupie roboczej, z kompa na ktorym jest w2k3 w "moich miejscach sieciowych" nie widac zadnego kompa, natomiast na na tym na którym jest win 2000 w moich miejscach sieciowych widze ikonke tego drugiego kompa (w2k3) ale gdy na nim klikne pojawia sie komuniat "sciezka sieciowa nie zostala znaleziona"
jestem nowy w tym temacie dlatego prosze o wyrozumiałosc jesli pytanie jest banalne, oraz o w miare jasne wyjasnienie problemu, za odpowiedz z góry dziekuje
pozdrawiam
  
Re: <fidley> problem z grupa robocza...
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lutego 2005, 02:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




włacz konto goscia
  
Re: <fidley> problem z grupa robocza...
PostWysłano: Wtorek, 15 Lutego 2005, 12:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fidley
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2751
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




juz uporałem sie z tym problemem, poprostu włozylem sieciówke do innego portu i o dziwo pomogło, nie wiem czemu tak sie dzieje ale tak mi podpowiedział znajomy wiec w akcie desperacji spróbowałem, no i udało sie, choc ciezko jest mi zrozumiec dlaczego...
  
Re: <fidley> problem z grupa robocza...
PostWysłano: Wtorek, 15 Lutego 2005, 12:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




a to zmienia postac rzeczy

przerwania na poszczegolnych pci pokrywaja sie
np w plytach abita "gryzly sie" port 1 z 3

ale najwazniejsze ze dziala
  
problem z grupa robocza...
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010