Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie -> Jaka chłodnice wybrać ???
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Jaka chłodnice wybrać ???
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Lutego 2005, 14:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Psycholl
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2747
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Od pewnego czasu mam poważny problem z wyborem chłodnicy do mojego zestawu WC.

Na chwilke obecna chlodzone sa tylko 2 podzespoly (procesor Athlon 2.0 XP i NB) ale jak bedzie odpowiedni zastrzyk gotowki to w planach jest dalsza rozbudowa.

Teraz mam chlodnice zmontowana z rurek miedzianych ale jej wydajnosc pozostawia wiele do zyczenia ( IDLE = 44 C a STRESS ok 48 C) sad.gif


W zwiazku z tym kilka pytan:

Czy sa gdzie testy chlodnic (porownawcze) aby zobaczyc w co najlepiej zainwestowac pieniadze???

Dysponujac kwota tylko 200 PLN - Co byscie polecali ??


P.S Zależy mi na takim zakupie, zebym byl z niego zadowolony na bardzo dlugi czas
  
Re: Jaka chłodnice wybrać ???
PostWysłano: Wtorek, 15 Lutego 2005, 16:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Threep
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #771
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




WYDAJNĄ !!! KUP WYDAJNĄ NAGRZEWNICĘ !!!!!!!

Czyli - MIEDZIANĄ !! Najlepiej nagrzewnicę od Opla Kadeta, albo inną miedzianą nagrzewnicę.

Albo BLACK ICE - ale po co przepłacać... ?
  
Re: <Threep> Jaka chłodnice wybrać ???
PostWysłano: Wtorek, 15 Lutego 2005, 20:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Psycholl
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2747
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Prawde mowiac nie mam zbyt wiele czasu aby odrestaurowac jakas nagrzewnice od kadeta - wiec prawdopodobnie bede musial zastanowic sie nad Black Ice Pro II


Chcialbym jednak uslyszec info od osob, ktore posiadaja taki sprzet. Czy rzeczywiscie ta chlodnica jest warta takiej ceny (ok 200 PLN) - czy lepiej zainwestowac w cos innego.
  
Re: Jaka chłodnice wybrać ???
PostWysłano: Środa, 16 Lutego 2005, 13:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Ta chłodnica jest robiona pod chłodzenie wodne, więc jest warta swojej ceny.
  
Re: <EDDY> Jaka chłodnice wybrać ???
PostWysłano: Wtorek, 22 Lutego 2005, 17:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
letrev
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #179
Posty: 6


[ Osobista Galeria ]




ja poszukal bym w jakims motoryzacyjnym jakiejs porzadnej nagrzewnicy mi udalo sie kupic mostrum z jakiegos ciagnika za 120zl wiec zostalo mi jeszcze na 2x120mm ( liczac do 200zl :) ) a to "malenstwo" ma 120x120x250mm mniej wiecej :] miedzianka oczywiscie ....
  
Re: <Psycholl> Jaka chłodnice wybrać ???
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Lutego 2005, 11:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




no niestety ja nie znam żadnego porządnego testu
badziewny masz tu www.jet-pc.com ale wg mnie nawet nie warto go czytac,
jakbym mial kase to bym zaryzykowal to BI 2
obecnie mam kadetowke i z procem i GPU (XP1.4@2GHz i R9800XT i ~2l wody) temp na procu bez nawiewu na chlodniczke to kolo 44C ale czuc ze woda sie prawie gotuje ;-)
a ten BI 2 ze dwa razy wiekszy jest :-)
  
Jaka chłodnice wybrać ???
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010