Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie -> Optymalny zestaw WC do Pentium 4 3.2E
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Optymalny zestaw WC do Pentium 4 3.2E
PostWysłano: Środa, 16 Lutego 2005, 19:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
broken
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2808
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam.Poniewaz to moj pierwszy post i moje pierwsze kroki z WC prosze o rade. Zbudowalem sobie wydajna maszyne no i niestety,maszyna chodzi 24/dobe w tym samym pomieszczeniu w ktorym spie i tu jest problem nr 1
a mianowicie halas nie daje mi spac! Problem nr 2 temp procesora przy wiekszym wysilku dochodzi do 80st C :( W zwiazku z tym prosze o podpowiedz jaki zestaw WC bylby dla mnie najlepszym rozwiazaniem.
Posiadam Procesor Pentium 4 3.2E i tylko do niego chcialbym zainstalowac WC,mam zamiar na ten cel przeznaczyc kwote nie wieksza o ile to mozliwe niz 700 zl . Niewiem czy kupic zestaw np x4Pro czy moze kompletowac sobie czesci i samemu zlozyc w calosc.Zalezy mi na cichym i bardzo wydajnym chlodzeniu. Z gory dziekoweczka za rady.
  
Re: <broken> Optymalny zestaw WC do Pentium 4 3.2E
PostWysłano: Środa, 16 Lutego 2005, 19:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Tu masz rewelacyjny zestaw wodnego chłodzenia. Oczywiście nie musisz kupować bloków na kartę graficzną i mostek północny, to cena jest dużo niższa.
Ewentualnie możesz poczekać na nowy blok X2P.
  
Optymalny zestaw WC do Pentium 4 3.2E
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Chłodzenie

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010