Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> HOMO TWIST - koncerty Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Niedziela, 25 Stycznia 2009, 16:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #6784

[ Osobista Galeria ]

Nowy Rok, nowe koncerty... wczoraj z wizytą w Zabrzu. Dobrze, że jednopiosenkowe pogo do "Irma tine var" było, to przynajmniej człowiek się rozgrzał po godzinnym staniu w "poczekalni wink.gif " (czytaj: przed budynkiem CK Wiatrak) eusa_eh.gif. W sumie nie było źle... dużo ludzi, to i dużo ciepła wydzielali, a i od kilkudzesięciu światełek (tj. papierosów) jakoś cieplej się robiło wink.gif... A na samym koncercie spoko. Zagrali: Nobody, Suknia, Syf, Moniti..., 200 zł, Matematyk, Irma..., Petarda, Portfel, Narkomanka, Spider, Andaluzyjskie..., Twist..., Wiesław, Arkadiusz, Open... no i bis: Bema...
Co mnie ucieszyło to piosenka lecąca w tle po koncercie. Mianowicie: "Synu" ("(...) synu ja ci dobrze radzę, synu ja cię popowadzę...") Hasioka cool.gif z wokalem MM. Jedną wersję słyszałam w wersji Wulgara, a teraz MM. Nic tylko czekać na premierę cool.gif. Może kiedyś dojdzie do wspólngo zagrania podczas jednego koncertu... Tylko który zespół miałby którego supportować... eusa_sick.gif.
Z "nowości" to jeszcze była premiera nowej fany cool.gif. Czarna z żółtą czachą :). Plusem jest jej wielkość :) 155x105 (poprzednia... jest już historią)
Chyba to by było na tyle...
p.s. pozdro dla Gogi wink.gif heh cool.gif

PostWysłano: Niedziela, 25 Stycznia 2009, 17:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
manofknives
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #7364

[ Osobista Galeria ]

czyli w sumie zagrali to co w zeszlym roku... tak wiec mniej zaluje ze w tym roku nie moglem byc w wiatraku ;p jedyne co mnie martwi to to, ze jak na razie na ten rok jest ustalonych maluuutko koncertow, mam nadzieje ze bedzie jakas regularna trasa. no i moze w koncu jakis laaaajw bo dla mnie live after death to jednak nie jest to czym powinno byc confused.gif

PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2009, 10:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
goga
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>

Użytkownik #6359

[ Osobista Galeria ]

Godzinne stanie pod Wiatrakiem nie było wstanie zepsuć dobrego nastroju, zbyt długo czekałam na ten koncert. Wg mojej subiektywnej oceny, sam koncert taki sobie, porównując np. do tego z marca w Wiatraku. OK, sprzęt nawalał, ale i MM chyba nie w formie eusa_eh.gif Mam zdjęcia, ale nie mam odwagi ich umieścić confused.gif Pozdrawiam Kindżę cool.gif oraz Wszystkich.

Re: <goga> HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2009, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #6784

[ Osobista Galeria ]

MM w formie to nie był w zeszłym roku w X. A teraz to jakaś niedyspozycja confused.gif... wokalnie OK, ale dziwne to było jak wpadł w "pętlę czasową" w Narkomance śpiewając w kółko "czasem mówi chce wyjechać, bierze z domu... (itd)"...
a jeżeli chodzi o sprzęt to w sumie nie umywa się to z moim ostatnim koncertem, na którym byłam gdzie co chwila coś padało (to wokalu nie było słychać, to bas odłączyli)... łącznie ze światłem ze sceny... i staliśmy w "czarnej odchłani" przez jakieś 2 min smile.gif.

Re: <Kindża> HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2009, 01:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Julita
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #1866

[ Osobista Galeria ]

Kiniu,fane masz odlotową smile.gif ,robi wrażenie. Mam ją uwiecznioną na focie.

Re: <Julita> HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Czwartek, 29 Stycznia 2009, 23:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #6767

[ Osobista Galeria ]

No to pokażcie tą nową "chlubę Kindży", bo nie wytrzymam !!

Re: <Ula.B> HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2009, 14:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #6784

[ Osobista Galeria ]

Ula, przyjdź na koncert to zobaczysz tongue.gif.

Julita thx cool.gif . Dziecko się starało to teraz ma wink.gif. Muszę teraz trochę nad muskulaturą potrenować żeby udźwignąć ten ciężar lol.gif

PostWysłano: Niedziela, 01 Lutego 2009, 18:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>

Użytkownik #6767

[ Osobista Galeria ]

Kindża :
Ula, przyjdź na koncert to zobaczysz tongue.gif.

..no muszę się wybrać wreszcie na koncert, żeby zobaczyć to cudo. smile.gif

PostWysłano: Piątek, 03 Kwietnia 2009, 09:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #402

[ Osobista Galeria ]

Nikt nic nie zobaczy, bo trasa odwołana.

HOMO TWIST - koncerty
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 22 z 22  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonatdiks91
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010