Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk -> HOMO TWIST - koncerty Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Niedziela, 25 Stycznia 2009, 16:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Nowy Rok, nowe koncerty... wczoraj z wizytą w Zabrzu. Dobrze, że jednopiosenkowe pogo do "Irma tine var" było, to przynajmniej człowiek się rozgrzał po godzinnym staniu w "poczekalni wink.gif " (czytaj: przed budynkiem CK Wiatrak) eusa_eh.gif. W sumie nie było źle... dużo ludzi, to i dużo ciepła wydzielali, a i od kilkudzesięciu światełek (tj. papierosów) jakoś cieplej się robiło wink.gif... A na samym koncercie spoko. Zagrali: Nobody, Suknia, Syf, Moniti..., 200 zł, Matematyk, Irma..., Petarda, Portfel, Narkomanka, Spider, Andaluzyjskie..., Twist..., Wiesław, Arkadiusz, Open... no i bis: Bema...
Co mnie ucieszyło to piosenka lecąca w tle po koncercie. Mianowicie: "Synu" ("(...) synu ja ci dobrze radzę, synu ja cię popowadzę...") Hasioka cool.gif z wokalem MM. Jedną wersję słyszałam w wersji Wulgara, a teraz MM. Nic tylko czekać na premierę cool.gif. Może kiedyś dojdzie do wspólngo zagrania podczas jednego koncertu... Tylko który zespół miałby którego supportować... eusa_sick.gif.
Z "nowości" to jeszcze była premiera nowej fany cool.gif. Czarna z żółtą czachą :). Plusem jest jej wielkość :) 155x105 (poprzednia... jest już historią)
Chyba to by było na tyle...
p.s. pozdro dla Gogi wink.gif heh cool.gif
  
Re: HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Niedziela, 25 Stycznia 2009, 17:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
manofknives
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #7364
Posty: 12


[ Osobista Galeria ]




czyli w sumie zagrali to co w zeszlym roku... tak wiec mniej zaluje ze w tym roku nie moglem byc w wiatraku ;p jedyne co mnie martwi to to, ze jak na razie na ten rok jest ustalonych maluuutko koncertow, mam nadzieje ze bedzie jakas regularna trasa. no i moze w koncu jakis laaaajw bo dla mnie live after death to jednak nie jest to czym powinno byc confused.gif
  
Re: HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2009, 10:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
goga
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6359
Posty: 24


[ Osobista Galeria ]




Godzinne stanie pod Wiatrakiem nie było wstanie zepsuć dobrego nastroju, zbyt długo czekałam na ten koncert. Wg mojej subiektywnej oceny, sam koncert taki sobie, porównując np. do tego z marca w Wiatraku. OK, sprzęt nawalał, ale i MM chyba nie w formie eusa_eh.gif Mam zdjęcia, ale nie mam odwagi ich umieścić confused.gif Pozdrawiam Kindżę cool.gif oraz Wszystkich.
  
Re: <goga> HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Poniedziałek, 26 Stycznia 2009, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




MM w formie to nie był w zeszłym roku w X. A teraz to jakaś niedyspozycja confused.gif... wokalnie OK, ale dziwne to było jak wpadł w "pętlę czasową" w Narkomance śpiewając w kółko "czasem mówi chce wyjechać, bierze z domu... (itd)"...
a jeżeli chodzi o sprzęt to w sumie nie umywa się to z moim ostatnim koncertem, na którym byłam gdzie co chwila coś padało (to wokalu nie było słychać, to bas odłączyli)... łącznie ze światłem ze sceny... i staliśmy w "czarnej odchłani" przez jakieś 2 min smile.gif.
  
Re: <Kindża> HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Środa, 28 Stycznia 2009, 01:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Julita
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1866
Posty: 134


[ Osobista Galeria ]




Kiniu,fane masz odlotową smile.gif ,robi wrażenie. Mam ją uwiecznioną na focie.
  
Re: <Julita> HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Czwartek, 29 Stycznia 2009, 23:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




No to pokażcie tą nową "chlubę Kindży", bo nie wytrzymam !!
  
Re: <Ula.B> HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Piątek, 30 Stycznia 2009, 14:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kindża
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6784
Posty: 322


[ Osobista Galeria ]




Ula, przyjdź na koncert to zobaczysz tongue.gif.

Julita thx cool.gif . Dziecko się starało to teraz ma wink.gif. Muszę teraz trochę nad muskulaturą potrenować żeby udźwignąć ten ciężar lol.gif
  
Re: HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Niedziela, 01 Lutego 2009, 18:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Ula.B
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #6767
Posty: 242


[ Osobista Galeria ]




Kindża :
Ula, przyjdź na koncert to zobaczysz tongue.gif.


..no muszę się wybrać wreszcie na koncert, żeby zobaczyć to cudo. smile.gif
  
Re: HOMO TWIST - koncerty
PostWysłano: Piątek, 03 Kwietnia 2009, 09:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Alicja
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #402
Posty: 1044


[ Osobista Galeria ]




Nikt nic nie zobaczy, bo trasa odwołana.
  
HOMO TWIST - koncerty
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Püdelsi, Homo Twist, Maleńczuk

Strona 22 z 22  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010