Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia -> WIKINGOWIE-WOLNOŚĆ WPLECIONA MIĘDZY FIORDY Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
WIKINGOWIE-WOLNOŚĆ WPLECIONA MIĘDZY FIORDY
PostWysłano: Piątek, 25 Lutego 2005, 18:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ANANKE
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2911
Posty: 28


[ Osobista Galeria ]






Kiedy Sigurd wracał z Irlandii............


Czasem cywilizacja to przekleństwo. kto wymyśli wehikuł czasu, ten zasłużył na wejście do WALHALLI........
  
Re: WIKINGOWIE-WOLNOŚĆ WPLECIONA MIĘDZY FIORDY
PostWysłano: Sobota, 26 Lutego 2005, 00:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Asael
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




Nie jestem zbyt oczytany w tematyce skandynawskiej(czyt. tyle co z fimów i ze szkoły) więc narazie się powstrzymam od jakichkolwiek dłuższych wypowiedzi ale jutro skocze do biblioteki i zaczerpne lektury - wtedy napisze coś szerzej.
A odnośnie whikułu czasu to ja bym się zastanowił zamiast wtrącać się w przeszłość lepiej na bierząca kształtować naszż terźniejszoćś i dokonywać zarysów przyszłości które stopniowo wcielać w zycie powinniśmy.
  
Re: WIKINGOWIE-WOLNOŚĆ WPLECIONA MIĘDZY FIORDY
PostWysłano: Sobota, 26 Lutego 2005, 23:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikt
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2899
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




Wikingowie.Prawdziwi wojownicy moglibyście sie od nich wiele nauczyć !!
  
Re: <Nikt> WIKINGOWIE-WOLNOŚĆ WPLECIONA MIĘDZY FIORDY
PostWysłano: Sobota, 26 Lutego 2005, 23:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Na przykład palić, gwałcić i mordować? tongue.gif
  
Re: WIKINGOWIE-WOLNOŚĆ WPLECIONA MIĘDZY FIORDY
PostWysłano: Niedziela, 27 Lutego 2005, 09:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikt
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2899
Posty: 20


[ Osobista Galeria ]




Dlaczego ludzie zauważają pierwsze minusy i negatywy??Mniejsza o to!!A co z honorową śmiercią co z dążeniem do Valhali.Nie chodziło tylko o plądrowanie itp.Bo w końcu kto pierwsyz był w Ameryce?? cool.gif
  
Re: WIKINGOWIE-WOLNOŚĆ WPLECIONA MIĘDZY FIORDY
PostWysłano: Niedziela, 27 Lutego 2005, 11:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Asael
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




Człowiek jako pierwszy zauważa złe strony pod tak jest łatwiej. Dobre strony nauoczono się traktować jako normalność i przestaje się na nie zwracać uwagę a już coś złego to WIELKIE wykroczenie które TRZEBA ganić dlatego tak się rzuca w oczy. A poza ty człowiek widzi co che widzieć oraz to co do niego najabardziej pasuje.
  
Re: <Asael> WIKINGOWIE-WOLNOŚĆ WPLECIONA MIĘDZY FIORDY
PostWysłano: Niedziela, 27 Lutego 2005, 16:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Gwałt, morderstwo i podpalenie to bynajmniej nie są wykroczenia.
  
Re: WIKINGOWIE-WOLNOŚĆ WPLECIONA MIĘDZY FIORDY
PostWysłano: Niedziela, 27 Lutego 2005, 22:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Asael
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




A o czym ty mówisz - jakby to co tam wymienileś było najstraszniejszą rzeczą na tym śwecie.
  
Re: <Asael> WIKINGOWIE-WOLNOŚĆ WPLECIONA MIĘDZY FIORDY
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Lutego 2005, 05:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A tam od razu najstraszniejszą; sam tak lubię spędzać wakacje.
  
Re: WIKINGOWIE-WOLNOŚĆ WPLECIONA MIĘDZY FIORDY
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Lutego 2005, 09:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Asael :
A o czym ty mówisz - jakby to co tam wymienileś było najstraszniejszą rzeczą na tym śwecie.

W sumie racja, czymże jest gwałt, mord i podpalenie wobec niemycia zębów, chodzenia w śmierdzących skarpetkach i porannego onanizmu.
  
Re: <Wujek Zed> WIKINGOWIE-WOLNOŚĆ WPLECIONA MIĘDZY FIORDY
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Lutego 2005, 11:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ośmielę się stwierdzić, że czymś znacznie gorszym od porannego onanizmu jest picie alkoholu przed godz. 13.00.
  
Re: <Berger> WIKINGOWIE-WOLNOŚĆ WPLECIONA MIĘDZY FIORDY
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Lutego 2005, 11:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Prawdziwy dżentelmen nie pija przed 12.
wink.gif
  
Re: <EDDY> WIKINGOWIE-WOLNOŚĆ WPLECIONA MIĘDZY FIORDY
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Lutego 2005, 11:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




A bo my z różnych pokoleń jesteśmy. Za moich czasów Jaruzel zabronił otwierać stoiska z alkoholem przed 13.00 właśnie. Kiedyś na śmierć o tym zapomniałem i za Chiny nie mogłem zrozumieć, dlaczego ekspedientka nie chce mi sprzedać wina, skoro na półce stoi... wink.gif
  
Re: WIKINGOWIE-WOLNOŚĆ WPLECIONA MIĘDZY FIORDY
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Lutego 2005, 16:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
Prawdziwy dżentelmen nie pija przed 12.
wink.gif

To fakt, ale skąd TY o tym wiesz? lol.gif lol.gif
  
Re: WIKINGOWIE-WOLNOŚĆ WPLECIONA MIĘDZY FIORDY
PostWysłano: Wtorek, 01 Marca 2005, 02:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Asael
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




A tak za przeproszeniem o czym wy tu prawicie - zajęć już wam brakuje czy co??!! Jeżeli mozna prosić to jak juz chcecie to piszcie na temat - bo mi się wydaje że urządzacie sobie jakąś rywalizację pod względem ilości najłupszych postów.
  
Re: <Asael> WIKINGOWIE-WOLNOŚĆ WPLECIONA MIĘDZY FIORDY
PostWysłano: Wtorek, 01 Marca 2005, 10:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Jeśli można prosić, oświeć mnie jaki jest temat, bo nie bardzo dostrzegłem.

PS
Berger,
rozgryzł nas lol.gif
  
Re: <Wujek Zed> WIKINGOWIE-WOLNOŚĆ WPLECIONA MIĘDZY FIORDY
PostWysłano: Wtorek, 01 Marca 2005, 13:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Kurka, a ja pomyliłem... confused.gif Byłem przekonany, że to forum Alkohole. Za duży whisky wczoraj... redface.gif A może za mało lodu?
  
Re: WIKINGOWIE-WOLNOŚĆ WPLECIONA MIĘDZY FIORDY
PostWysłano: Czwartek, 03 Marca 2005, 09:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Asael
Gość
 


[ Osobista Galeria ]




a może za mało oleju w głowie
  
Re: <EDDY> WIKINGOWIE-WOLNOŚĆ WPLECIONA MIĘDZY FIORDY
PostWysłano: Czwartek, 03 Marca 2005, 10:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jeży
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3053
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




To by się zgadzało. Z doświadczenia wiem, że dżentelmen przed 12 trzeźwieje. ;-))
  
Re: <Asael> WIKINGOWIE-WOLNOŚĆ WPLECIONA MIĘDZY FIORDY
PostWysłano: Czwartek, 03 Marca 2005, 11:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Nie, to nie to, oleju mam tyle, ile trzeba. A nawet oliwę z oliwek o smaku cytrynowym. Ale kto to widział oliwę do whisky dodawać??? shock.gif eusa_eh.gif Dziwaczne pomysły. Można samą cytrynę ewentualnie, no ale z tego co wiem, to raczej do Martini...
  
WIKINGOWIE-WOLNOŚĆ WPLECIONA MIĘDZY FIORDY
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010