Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Gry -> HOM&M2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
HOM&M2
PostWysłano: Sobota, 26 Lutego 2005, 14:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rymek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2305
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




wiem ze cale nowe pokolenie graczy powie czego ty stary szukasz przeciez to nie ma grafiki ale mi wlasnie o to chopdzi nie ma grafy ale ma grywalnosc wyzsza niz najwyzszy wiezowiec...

wiec moje pytanie dotyczy gry Heroes of Mighy and Magic 2 czy ktos wie skat mozna ja sciagnac lub ma ja u siebie i moglby udostepnic gdyz kupuienie jej jest w tej chwili praktycznie niemozliwoscia ze wzgledu na upadek firmy 3DO jesli ktos moglby mi pomoc to prosze o kontakt...
  
Re: <Rymek> HOM&M2
PostWysłano: Sobota, 26 Lutego 2005, 16:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




poszukaj po starych ftp-ach
a jak zakup to gra dale zyje chyba cdprojekt ja rozprowadzał
pusc im emila


Ostatnio zmieniony przez J@ger dnia Sobota, 26 Lutego 2005, 23:50, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: HOM&M2
PostWysłano: Sobota, 26 Lutego 2005, 18:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dj_cougar
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #478
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




J@gaer, cdprojekt juz nie ma tej gry od dluzszego czasu, bo lepsza byl HoM&M3 i dlatego tylko ja spredaja z seri extra klasyka za 19,90zl.
Proponuje zakupienie tej gry, jest warto. Nie dosc, ze lepsza grafika, to jest o wiele lepsza w grywalnosci od czesci 2.
PS. W cenie 19,90 dostajemy dwa dodatki:)
  
Re: HOM&M2
PostWysłano: Niedziela, 27 Lutego 2005, 12:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rymek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2305
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Jasne a trojwymiarowy MK (Mortal Kombat) jest lepszy od starego Trylogy bo ma lepsza grafike sory stary ale Twoje argumenty mnie nie przekonuja przeczytaj to co napisalem na poczatku nie chodzi mi o grafike...

a tak wogole to HOM&M3 znam na pamiec i przeszedlem juz chyba wszystkie plansze jakie udalo mi sie sciagnac z neta poza tym gralem nie tylko na dodatkach ale i na modach takich jak WOG jesli nie wiesz co to to sobie poszukaj na google.

ja poszukuje HOM&M2 bo TO JEST KLASYK jakich na swiecie malo...

a odnosnie tych ftp-ow to czy ktos zna jakies adresy na ktorych mozna by ta gre znalesc nie musicie miec 100% pewnosci jesli tylko znacie adres i wiecie ze tam moze byc cos takiego to dajcie adres ja juz sobie poszukam
  
Re: <Rymek> HOM&M2
PostWysłano: Niedziela, 27 Lutego 2005, 13:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




napisalem pusc im emila a nie mi :p
gry nie mma bo zaczalem gras od 3-ki
ale od czego jest google ?
  
Re: HOM&M2
PostWysłano: Niedziela, 27 Lutego 2005, 13:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rymek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2305
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




sorki za pomylke

a na google nic nie ma odnosnie dwojki jedyne co znalazlo to jakas ruska stona na temat samej gry ale nic konkretnego tam nie napisali dlatego ponawiam prosbe o jakies adresy ftp lub inne nie zakladal bym tego tematu bez wczesniejszego sprawdzenia na google...
  
Re: HOM&M2
PostWysłano: Niedziela, 27 Lutego 2005, 16:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dj_cougar
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #478
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Klasyk nie klasyk, ale dalej uwazam, ze HOM&M3 jest o wiele lepsza. Co ztego, ze juz wszystko jest opanowane, wszystkie mapy (oryginalne i te z netu) i kampanie, nie zapominajac o modach. BTW WOG'a gralem chyba predzej od ciebie.
Jesli chodzi tobie, ze ktos tutaj przesle tobie ta gierke to sie mylisz. Od tego sa inne strony z klasyka gier, z kad mozna sciagac. A jak je znalesc?? Proste. Widac, ze ty nie wiesz od czego jest wyszukiwarka!!
J@ger, czas chyba zamknac ten watek.
  
Re: HOM&M2
PostWysłano: Wtorek, 01 Marca 2005, 02:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rymek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2305
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




dj_cougar :
Jesli chodzi tobie, ze ktos tutaj przesle tobie ta gierke to sie mylisz. Od tego sa inne strony z klasyka gier, z kad mozna sciagac. A jak je znalesc?? Proste. Widac, ze ty nie wiesz od czego jest wyszukiwarka!!


Nie licze ze ktosmi ja da na talezu oczekuje jkiejkolwiek podpowiedzi czy namiaru... zadalem pytanie poniewaz do tego sluzy forum zeby pytac a kiedy moge to pomagam innym...
sprzeczac tez sie nie zamierzam bo nie mam na to czasu ani ochoty ale mam jena prosbe prosze nie traktowac mnie jak jakiegos spamera to ze jestes na forum dluzej nie znaczy ze mozesz innym mowic "spadaj stary" bo wlasnie tak sie poczulem jesli nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia to nie pisz ja wole poczeka az ktos zobaczy temat i mi odpowie niz ma sie czepiac o byle g... a i jeszcze jedno to ze masz VIP przy znaczku bo za to zaplaciles nic nie znaczy ja mialem wyjscie albo cos jesc przez tydzien albo dostac VIP-a i jak na razie nie chodze glodny...

a i jeszcze jedno nie bede odpowiadal na jakiekolwiek proby sprowokowania mnie do dyskusji na inne tematy niz dotyczace HOM&M2
  
Re: HOM&M2
PostWysłano: Wtorek, 01 Marca 2005, 09:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dj_cougar
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #478
Posty: 194


[ Osobista Galeria ]




Dostales juz odpowiedz. Poszukaj stron ze starymi grami!! Napewno znajdziesz. Przeciez to kultowa gra - jak mowisz.
Ja ciebie nie obrazalem i licze tego samego od ciebie!!
BTW. A zagladales na p2p?? Ja tak i znalazlem. Widac, ze dla chcacego nie ma nic trudnego.
  
Re: HOM&M2
PostWysłano: Wtorek, 01 Marca 2005, 11:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rymek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2305
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




na p2p szukalem i jedyne co znalazlem to ROM do GB ale nic to dorwalem sronke na ktorej sa stare giery i tam znalazlem gierkejest tam tez wiele innych ciekawych tytulow ktore wyszly juz z produkcji wiec zapraszam wszystkich graczy "starej daty"

http://*********.prv.pl/ sorry facet ale to warez ... jak chesz sie z kims podzielic linkiem to wyslij mu priva

Milego grania dziekuje za pomoc gdyz jednak pomogliscie mi w powiedzmy posredni sposob temat zamykam.
  
Re: <Rymek> HOM&M2
PostWysłano: Wtorek, 01 Marca 2005, 13:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




taaa testosteron niektorych ponosi

Cytat:
a i jeszcze jedno to ze masz VIP przy znaczku bo za to zaplaciles nic nie znaczy

to okreslam jako chwyt ponizej pasa i nie bede komentowal

a od zamykania to ja jestem :p
co tez i czynie
  
HOM&M2
Forum dyskusyjne -> Software -> Gry

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Polecam Panią dermatolog w Szczecinie www.medicanova.szczecin.pl Przyjmuje tylko prywatnie na Pomorzanach. Warto bo ma nosa do chorób skóry twarzy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010