Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Linux -> Problem agp gart pod NForcem 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Problem agp gart pod NForcem 2
PostWysłano: Środa, 16 Lipca 2003, 14:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




mam problem ... nforca 2 => Abit NF7-S ... i Radeon 9500 i ... nie jest dobrze ... linuxowe sterowniki do Nforc`a od nvidii nie obsługują agp garta, jak wykrywają inna niz Nvidia kartę graficzną ... i klops nie ma 3D ... wie Ktoś jak rozwiązać ten problem ?
  
Re: <e X t 7 3> Problem agp gart pod NForcem 2
PostWysłano: Środa, 31 Grudnia 2003, 14:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
nyx
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #339
Posty: 78


[ Osobista Galeria ]




mam ten sam problem :( instaluje sterowniki od nforca i mi x-y padaja :( a karta jest widziana jako pci chyba mysle o sterach dri jako lekarstwo na ten problem ale zobaczymy jak pojdzie
  
Re: <nyx> Problem agp gart pod NForcem 2
PostWysłano: Piątek, 02 Stycznia 2004, 15:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
e X t 7 3
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #67
Posty: 854


[ Osobista Galeria ]




należy przekompolować jądro z wyłaczonym DRM a następnie zaistalowac sterowniki od ATi i będzie git ... mi działa wink.gif
(mój pierwszy post w 2004 !) cool.gif

aha jeszcze jedno nie instaluj strów od NV jezeli masz jądro nowsze niz 2.4.21 ... jak 2.4.22 albo 2.4.23 or 2.4.24pre lub juz 2.6.0 to nie jest konieczne
  
Problem agp gart pod NForcem 2
Forum dyskusyjne -> Software -> Linux

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010