Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> Sąsiad i wspólna droga dojazdowa - pomocy!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Sąsiad i wspólna droga dojazdowa - pomocy!
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Lutego 2005, 12:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kliktor
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3006
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Witam mam od 2 lat sasiada który kupił sklep obok mojego domu. Mamy wspólną drogę dojazdową. Ja pod swój garaż a on pod sklep. Jest to dość szeroka droga dwa samochody sie na niej mieszczą bez problemu, jest to też jedyna droga pożarowa pod mój dom. Problem jest taki że sąsiad cały czas stawia swój samochód dokładnie na środku tej drogi uniemożliwiająć mi wyjazd. Proszenia go nic nie pomagają on ciagle swoje, stawia na samym środku drogi, tak ze ani z jednej ani z drugiej strony nie mozna wyjechać. Czy coś w zwiazku z tym moge zrobić ?? Nie wiem POLICJA czy moze STRAŻ MIEJSKA??? Bardzo prosze o rade. Pozdrawiam. sad.gif
  
Sąsiad i wspólna droga dojazdowa - pomocy!
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010