Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Poszukuję koszulek....
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Poszukuję koszulek....
PostWysłano: Środa, 16 Lipca 2003, 17:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
boruta
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #162
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




Witajcie, potrzebuję info na temat gdzie mozna zamówić koszulki U2, nie jakies tam badziewie , lepiej wydac więcej kasy , zeby były trwałe.... eusa_sick.gif
  
PostWysłano: Środa, 16 Lipca 2003, 18:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Witaj !
Z koszulkami U2 w polsce nie jest łatwo! Troszeczke nowe można znaleść tylko w serwisach z odzieżą takich jak http://www.koszulki.pl i ich ceny nie odbiegają od 35 zł. Co roku na liście U2PL (zapisać na nią można się m.in przez moją stronke biggrin.gif ) fani tworzą nowe projekty i wybierają ten jedyny który zostaje przelany na tkanine. Ja na liście jestem dopiero od stycznia ale na koszulki zdążyłem! W tym roku koszulka wyglądała dość fajnie... z przodu gwiazdki jak na albumie Zooropa a na nich słynne np. Lemon, zoroopek, cień Bono itd. a z tyłu napisz BELIEVE (wiadomo co oznacza wink.gif )i kilka dodatkowych zdań. Koszulka kosztowała 20zł + kaszt przesyłki (chyba 5zł). Radze zapytać się na grupie dyskusyjnej U2Pl bo może ktoś zechce odsprzedać Tobie jedną koszulkę! Powodzenia! biggrin.gif
  
Re: Poszukuję koszulek....
PostWysłano: Piątek, 18 Lipca 2003, 22:15 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




To jeszcze raz ja! Poświęciłem się i ...
http://www.koszulki.win.pl/sklep_online/details.php?id=1051
http://www.koszulki.win.pl/sklep_online/details.php?id=1690
oraz przypinka
http://www.koszulki.win.pl/sklep_online/details.php?id=646
koszulki dostępne w sklepach internetowych za rozsądną cenę (w granicach 25 zł)!!!
  
PostWysłano: Piątek, 18 Lipca 2003, 23:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Całkiem ładne te koszulki smile.gif , szczegolnie ta z WAR , chyba się skuszę biggrin.gif
  
PostWysłano: Sobota, 19 Lipca 2003, 09:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




heh... szkoda żę nie ma koszulki The Joshua Tree.... to by było piękne biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  
Re: Poszukuję koszulek....
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 22:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




Kiedys widzialem chlopaka w szajcari mial taka koszulke jak Bono na POPMART takie jak zdjecie widac mam wstawione poluje na ta koszulke wink.gif jakby ktos cos wiedzial gdzie taka mozna dostac to bardzo chcetnie bym taka nabyl wink.gif pozdrofffffffffffffffki
  
Re: Poszukuję koszulek....
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 22:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Karola_
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1051
Posty: 779


[ Osobista Galeria ]




Koszulki oczywiście można sobie nabyć na oficjalnej stronce U2.com, ale myślę, że to troszeczkę wyniesie... Za to na polskiej stronce www.u2.to.pl jest sklepik i tam koszulkę też sobie można kupić. Z tym że stronka przez jakiś czas jest na razie nieczynna, twórca stronki pojechal na wakacje biggrin.gif , no ale jak wróci myślę, że można sobie tam ewentualnie coś sprawić :)
  
Re: Poszukuję koszulek....
PostWysłano: Wtorek, 03 Sierpnia 2004, 23:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mofoman
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1344
Posty: 58


[ Osobista Galeria ]




All I want is this t-shirt biggrin.gif wink.gif Ale nigdzie jej nie maja chyba sobie na zamowienie zrobie hehe pozdrofffffffki wink.gif
  
Re: Poszukuję koszulek....
PostWysłano: Sobota, 07 Sierpnia 2004, 05:35 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Nie tak dawno udało mi się zakupić koszulkę z motywem "Rattle`a".. Na przodzie jest okładka (Bono kieruje reflektor na Edge`a - dla tych co nie wiedzą, dodatkowo 4 zdjęcia Adam, Larry, Bono i Edge. Tył to duże czerwone logo U2 + tytuł płytki na biało. Gdyby ktoś chciał to mogę jeszcze zapytać pana u którego ową koszulkę kupiłem czy sprowadziłby więcej... Cena to 50 PLN ponieważ facet sprowadza je z Italii. Ale w cenie jest gwarancja, że jeśli po praniu coś się stanie z nadrukiem - to albo zwrot kasy, albo wymiana na inna koszulkę. Moja jak na razie "działa" bez problemu. Efekt wystającego brzucha nie jest grany;)...

Pozdrawiam!!!!

Stay Safe TonighT...
  
Re: Poszukuję koszulek....
PostWysłano: Sobota, 28 Sierpnia 2004, 10:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




a ja sobie ustatnio zamowilam w pewnym sklepie koszukle z nadrukiem z nowego the best!!! koszulka za 28zł ale jaka boska (czarna oczywiscie wink.gif ) tu macie adres:
www.sonic.and.pl
  
Re: Poszukuję koszulek....
PostWysłano: Sobota, 28 Sierpnia 2004, 11:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




koszulka wypasiona :D
  
Re: <Krzysiek> Poszukuję koszulek....
PostWysłano: Sobota, 28 Sierpnia 2004, 11:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




no czyż nie?? wink.gif od razu sie w niej zakochałam jak ją zobaczyłam, musiałam ja mieć, teraz mam i się wożę cool.gif biggrin.gif
  
Poszukuję koszulek....
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
zephyr
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010