Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> XP-lan dziala ale nie ma internetu na jedym z komputerów
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
XP-lan dziala ale nie ma internetu na jedym z komputerów
PostWysłano: Środa, 02 Marca 2005, 01:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jastu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3048
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Lan jest ,moge udostepniac dyski ale nie moge udostepni polaczenia z neo na jednym z kompow....przejrzalem forum nie pomoglo<br>
jak odpalic polaczenie z internetem na kompie ktory nie ma zainstalowanego modemu ale ma polaczenie z akompem ktory ma internet(pod XP) -pomocy
  
Re: XP-lan dziala ale nie ma internetu na jedym z komputerów
PostWysłano: Czwartek, 03 Marca 2005, 16:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rymek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2305
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Moze nie jestem specem ale powien ile wiem:

Na kompie z Neo wchodzisz w polaczenia sieciowe i masz tam polaczenie z neo ktore zostalo automatycznie utworzone przy instalacji neo (program o nazwie neostradaTP to tylko nakladka do tego zbedna) w jego wlasciwosciach powinienes znalesc opcje udostepniania polaczenia (powinna byc w ostatniej zakladce we wlasciwosciach) nalezy ja wlaczyc no i dobrze by btylo zeby obydwa kompy nialy ta sama grupe robocza to wtedy mysle ze nie powinno byc klopotu

a jeszcze jedno w obu kompach ustawienia sieciowe tzn IP DNS i inne ustaw na auto no i napisz jakie maszsystemy operacyjne na obu kompach
  
Re: XP-lan dziala ale nie ma internetu na jedym z komputerów
PostWysłano: Wtorek, 08 Marca 2005, 01:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Jastu
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3048
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Działa na dwóch kompach- dzięki lol.gif ... teraz wymyśle inny problem...
  
XP-lan dziala ale nie ma internetu na jedym z komputerów
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010