Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Zakładam kapelę!! Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Zakładam kapelę!!
PostWysłano: Środa, 02 Marca 2005, 19:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nazim
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1713
Posty: 214


[ Osobista Galeria ]




Witam!! Będę nowoczesny i nie wywieszę ogłoszenia w szkole tylko na forum wink.gif Jestem z Rzeszowa gram na gitarze i chętnie się skontaktuję z kimś, kto śpiewa lub też pogrywa czy to na basie czy na bębnach czy na czymkolwiek i również myśli o kapeli. Gram od kilku lat rock, grunge, punk, rock'n'roll, czyli wszystko co się da zagrać (oprócz disco polo techno i rapu wink.gif ). Mój numer gg:2228362
P.S. Jeśli się nie możecie(nie chcecie) skontaktować, to piszcie czy na czymś gracie, jak wam wychodzi, czy muzyka U2 jest przyjemna w graniu (osobiście gram tylko kilka ich piosenek, jakoś nie lubię grać Edge'a, bo dużo u niego efektów typu delay i innych których nikt nigdy nie znał(Sometimes... smile.gif ), bez których nie można uzyskać podobnego brzmienia.
  
Re: Zakładam kapelę!!
PostWysłano: Czwartek, 03 Marca 2005, 22:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
paf
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1706
Posty: 188


[ Osobista Galeria ]




Fajne ze zakładasz kapele, tez kiedys chciałem ale nie pograliśmy długo, szkoda ze jesteś z Rzeszowa albo szkoda ze jaj jestem z Tomaszowa! Powodzenia! Wielu sukcesow!
  
Re: Zakładam kapelę!!
PostWysłano: Czwartek, 03 Marca 2005, 23:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Ja również trzymam kciuki! Zgłaszam swoją kandydaturę na frontmana tej grupy przed którą szykuje się świetlista przyszłość. Podobno Bono też w początkach zespołu nie zabardzo radził sobie ze śpiewaniem. Chyba więc sie nadaję. biggrin.gif
  
Re: Zakładam kapelę!!
PostWysłano: Piątek, 04 Marca 2005, 09:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Ja to chyba mogłabym tylko autografy rozdawać. wink.gif Powodzenia.
  
Re: Zakładam kapelę!!
PostWysłano: Piątek, 04 Marca 2005, 14:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sylwas
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2488
Posty: 122


[ Osobista Galeria ]




Ciesze się, że należysz do grona ,,pozytywnie zakręconych" muzyką!
eusa_clap.gif
Ja również zajmuję sie muzyką (zawodowo, bo z tego się utrzymuję) i mam swój zespół który gra covery różnych wykonawców (jestem wokalistką).Właściwie to śpiewam od dziecka ale na scenkach i scenach już 27 lat!

Żałuję, że nie jesteś bliżej Szczecina, bo nasz agent chętnie zajmuje się młodymi i ambitnymi grupami. Jednak gdybyście określili swój program i przygotowali demo, chętnie pomogę i skontaktuję. W razie potrzeby pytaj mnie na GG 8113087, to byc może doradzę coś, co Wam pomoże zrealizować plany i zaistnieć szerzej? Wiem co sie dobrze sprzedaje i na co agencje zwracają uwagę.

Sama poszukuję śpiewającego klawiszowca z okolic Szczecina - najchętniej do 30 lat, ale nie jest to warunek, najważniejszy jest wokal .

Życzę Wam wytrwałości i konsekwencji w realizacji planów! biggrin.gif eusa_clap.gif
  
Re: Zakładam kapelę!!
PostWysłano: Piątek, 04 Marca 2005, 18:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nazim
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1713
Posty: 214


[ Osobista Galeria ]




sylwas :
Ciesze się, że należysz do grona ,,pozytywnie zakręconych" muzyką!
eusa_clap.gif
Ja również zajmuję sie muzyką (zawodowo, bo z tego się utrzymuję) i mam swój zespół który gra covery różnych wykonawców (jestem wokalistką).Właściwie to śpiewam od dziecka ale na scenkach i scenach już 27 lat!

Żałuję, że nie jesteś bliżej Szczecina, bo nasz agent chętnie zajmuje się młodymi i ambitnymi grupami. Jednak gdybyście określili swój program i przygotowali demo, chętnie pomogę i skontaktuję. W razie potrzeby pytaj mnie na GG 8113087, to byc może doradzę coś, co Wam pomoże zrealizować plany i zaistnieć szerzej? Wiem co sie dobrze sprzedaje i na co agencje zwracają uwagę.


Sama poszukuję śpiewającego klawiszowca z okolic Szczecina - najchętniej do 30 lat, ale nie jest to warunek, najważniejszy jest wokal .

Życzę Wam wytrwałości i konsekwencji w realizacji planów! biggrin.gif eusa_clap.gif


Dzięki wielkie, właściwie to nie mogę tu mówić o Nas, bo od czasu do czasu z kumplem pogrywamy na gitarach. Coś nagrywamy swojego, ale to na razie bardziej spontaniczna zabawa. Jeszcze raz dzięki jak coś to się odezwę. POZDRAWIAM!!
  
Re: Zakładam kapelę!!
PostWysłano: Sobota, 19 Marca 2005, 18:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
caspian
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2129
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Ja już mam kapelę biggrin.gif .
A teraz właśnie szukamy gitarzysty solowego.
Jakby ktoś z Was miał ochotę pograć w naszym zespole to zapraszam na GG: 2885082.
Póki co w zespole jest nas trzech: gitarzysta, perkusista (ja) i wokalista, który planuje kupić bas i na nim grać. Mamy po 16/17 lat, mieszkamy w Kielcach i okolicach, próby są u mnie w domu, gramy razem od miesiąca. Wymagany własny sprzęt.
A no i najważniejsze. Gramy w klimatach indierock/ post punk/ new wave.
Zapraszam biggrin.gif
  
Re: Zakładam kapelę!!
PostWysłano: Niedziela, 20 Marca 2005, 10:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nazim
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1713
Posty: 214


[ Osobista Galeria ]




Kurcze panowie jakbyście byli z okolic rzeszowa...Byłoby cool.gif A tu ciula sad.gif
  
Re: Zakładam kapelę!!
PostWysłano: Niedziela, 17 Kwietnia 2005, 22:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dyniu
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3539
Posty: 162


[ Osobista Galeria ]




Mam nadzieje że ci wyjdzie z tym zespołem. Życze ci jak najlepiej. ja jestem z TOMASZOWA więc niema sensu grac razem. Ale dzięki. Pozdrawaim. Jeszcze raz trzymam kciuki. biggrin.gif
  
Re: Zakładam kapelę!!
PostWysłano: Niedziela, 17 Kwietnia 2005, 22:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nazim
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1713
Posty: 214


[ Osobista Galeria ]




dyniu :
Mam nadzieje że ci wyjdzie z tym zespołem. Życze ci jak najlepiej. ja jestem z TOMASZOWA więc niema sensu grac razem. Ale dzięki. Pozdrawaim. Jeszcze raz trzymam kciuki. biggrin.gif

Dzięki Wielkie!! Również posdrawiam i również trzymam kciuki!! eusa_clap.gif
  
Re: Zakładam kapelę!!
PostWysłano: Niedziela, 17 Kwietnia 2005, 22:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
caspian
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2129
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Ja też dziękuje chociaż nie wiem czy to do mnie byly te zyczenia smile.gif

I przy okazji chcialbym sie pochwalic nagraniem mojego zespolu biggrin.gif :

Violence On TV - Biegnijmy

PS. Napiszcie co sądzicie o tym kawałku :)

Zaprawszam też na stronke:
VOTV.TK
  
Re: <caspian> Zakładam kapelę!!
PostWysłano: Niedziela, 17 Kwietnia 2005, 23:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
W.I.R-E
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1693
Posty: 330


[ Osobista Galeria ]




ok, konstruktywna krytyka:

1. radze popracować nad dźwiękiem, bo ta gitara czy cokolwiek to jest brzmi jakby ktos walił w taki amerykański, stalowy kosz na śmieci a potem przewrócił na ziemię i toczył przez całą 5th Avenue...
2. trochę życia moim zdaniem w piosence o takim tytule powinno być, bo to 'biegnijmy' w wykonaniu szanownego wokalisty brzmiało jak 'biegnijmy... (do toalety...) biegnijmy... (do toalety...)'
3. tekst w miarę oryginalny, ba nawet momentami interesujący...

reasumując: nieźle jak na pierwszego songa wink.gif oby tak dalej a nawet lepiej eusa_clap.gif
  
Re: <W.I.R-E> Zakładam kapelę!!
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Kwietnia 2005, 00:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mac.Gregor
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3543
Posty: 711


[ Osobista Galeria ]




Hmm... Skoro tak, to ja też zapodam coś swojego cool.gif

1. Przeróbka biggrin.gif - bywalcy tego forum będą wiedzieć o co chodzi.
http://s30.yousendit.com/d.aspx?id=11QW8B6TJD7IY1XCBF4RSFTQH8 biggrin.gif

2. A to całkiem moje. biggrin.gif
http://s30.yousendit.com/d.aspx?id=1DV6IYGAV52IV2WRJNQP9FS207

cool.gif
  
Re: Zakładam kapelę!!
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Kwietnia 2005, 07:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
caspian
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2129
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




No gitara niestety brzmi jak brzmi bo efekt byl nakladany w CoolEdicie sad.gif
  
Re: Zakładam kapelę!!
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Kwietnia 2005, 08:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nazim
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1713
Posty: 214


[ Osobista Galeria ]




caspian :
Ja też dziękuje chociaż nie wiem czy to do mnie byly te zyczenia smile.gif

I przy okazji chcialbym sie pochwalic nagraniem mojego zespolu biggrin.gif :

Violence On TV - Biegnijmy

PS. Napiszcie co sądzicie o tym kawałku :)

Zaprawszam też na stronke:
VOTV.TK

Witam Caspian! Słuchałem twojej piosenki i nawet mi sie podoba fajny styl. I mam pytanie:to jest jakiś automat perkusyjny w tle? Generujesz perkusje jakims programem? Odpisz please!!
  
Re: Zakładam kapelę!!
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Kwietnia 2005, 08:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nazim
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1713
Posty: 214


[ Osobista Galeria ]




Mac.Gregor :
Hmm... Skoro tak, to ja też zapodam coś swojego cool.gif

1. Przeróbka biggrin.gif - bywalcy tego forum będą wiedzieć o co chodzi.
http://s30.yousendit.com/d.aspx?id=11QW8B6TJD7IY1XCBF4RSFTQH8 biggrin.gif

2. A to całkiem moje. biggrin.gif
http://s30.yousendit.com/d.aspx?id=1DV6IYGAV52IV2WRJNQP9FS207

cool.gif


Ludzie skąd wy bierzecie te perkusje?? Acrobat fajny, jak mówi caspian troche sztucznie nadane szumy przez co nie ma pałera ale ogólnie i tak bardzo fajne-takuie jets moje zdanie.
P.S. Widze że się pedałami bawisz.. wink.gif /1/
  
Re: <Nazim> Zakładam kapelę!!
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Kwietnia 2005, 09:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mac.Gregor
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #3543
Posty: 711


[ Osobista Galeria ]




Merci beacoup[cool] To tylko próbka. Nagram coś lepszego... no ale to za jakiś czas, bo na razie go nie mam. biggrin.gif
  
Re: Zakładam kapelę!!
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Kwietnia 2005, 19:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
caspian
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2129
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




A perkusja w biegnijmy jest zrobiona we Fruity Loops
  
Re: Zakładam kapelę!!
PostWysłano: Wtorek, 19 Kwietnia 2005, 00:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
U2roopa
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1336
Posty: 1186


[ Osobista Galeria ]




Posłuchałem sobie jeszcze raz dzisiaj... Też tak mi się właśnie wydawało, że to loop. Ogólnie kawałek ma ciekawy tekst, tyle tylko, że istotnie ta gita mocno miesza..
Myślę, że to powód do satysfakcji dla wszystkich którzy lubią rocka. Kolejne młode zespoły, kolejni młodzi ludzie, którym się chce chwycić za żywe instrumenty - to znak, że gatunek wciąż żyje (o czym zawsze byłem przekonany).

Dodatkowa piątka za fajną stronkę internetową (trochę więcej zdjęć w galerii:).

Powoli do przodu Caspian:). Dawaj znać jak następne kawałki będą się ukazywały. A na ewentualne demo już się zapisuję.
  
Re: Zakładam kapelę!!
PostWysłano: Wtorek, 19 Kwietnia 2005, 16:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
caspian
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2129
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Dzięki wszystkim za opinie smile.gif

Zdjęcia w galerii pojawią sie po najbliższej próbie czyli pewnie już w sobotę smile.gif

A o nowych kawałkach będę na bieżąco informował i podawał linki smile.gif
  
Zakładam kapelę!!
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinkusoda kaustyczna wrocław
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010