Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja -> Trening.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Trening.
PostWysłano: Piątek, 04 Marca 2005, 18:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
"Człowiek"
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3064
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Jezeli ktoś zna, badz posiada, jakiś trening podnoszący, poprawiający wyskok, to prosze o przedstawienie swoich pogladów na ten temt. Osobiście pasjonuje sie Koszykówka, dlatego tez jestem takim treningiem zainteresowany. Ja stosuje proste metody: biegam z obciaznikami (1kg. na noge), 40 min.- bieg ciągły + rozgrzewka, i skacze na skakance równiez z tymi samymi obciąznikami, efekty są dośc zadawalające, próbowałem róniez chodzić w obciąznikach na codzień, jednak powoduje to zbyt duże obciążenie stawów, co uniemozliwa z kolei, wieczorny trening, bo niestety przez prace i studia moge trenowac tylko w nocy lub z samego rana.
Prosze tylko o nie podawanie absurdalnych sposobów na poprawienie wyskoku 0 30-50cm. bo również z takimi sie spotkałem, niestety tylko na papierze.
Z góry dzieki za każdą odpowiedź.Trzymajcie sie.
  
Re: <"Człowiek"> Trening.
PostWysłano: Wtorek, 24 Maj 2005, 11:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Ja nie z koszykówki, tylko z capoeiry ;) ale nam wyskok też jest potrzebny - chociażby, żeby wysoko skakać salto :) Oprócz wymienionych przez Ciebie ćwiczeń na większego dżampa robimy takie ćwiczenie: w jak najszybszym tempie ze stania zejście do pompki i wyskok w górę. Dobre i na wytrzymałość i na wyskok. Oprócz tego dużo najzwyklejszych żabek, przodem i tyłem. Wyskok można ćwiczyć w wielu sytuacjach, chociażby wskakując po 3 stopnie idąc po schodach :)

A z tymi obciąznikami to uważaj. To strasznie siada na kolana - u mnie w grupie już jest paru takich, co chciało zwiększyć szybkośc kopnięcia i teraz nie ruszają się bez ściągaczy. Obciążniki dają efekt, jeśli się ich nie nadużywa przy treningu.
  
Re: Trening.
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2017, 20:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #8031
Posty: 65


[ Osobista Galeria ]




Hmm może trampoliny? :)
  
Trening.
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010