Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja -> Trening.
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Trening.
PostWysłano: Piątek, 04 Marca 2005, 18:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
"Człowiek"
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #3064

[ Osobista Galeria ]

Jezeli ktoś zna, badz posiada, jakiś trening podnoszący, poprawiający wyskok, to prosze o przedstawienie swoich pogladów na ten temt. Osobiście pasjonuje sie Koszykówka, dlatego tez jestem takim treningiem zainteresowany. Ja stosuje proste metody: biegam z obciaznikami (1kg. na noge), 40 min.- bieg ciągły + rozgrzewka, i skacze na skakance równiez z tymi samymi obciąznikami, efekty są dośc zadawalające, próbowałem róniez chodzić w obciąznikach na codzień, jednak powoduje to zbyt duże obciążenie stawów, co uniemozliwa z kolei, wieczorny trening, bo niestety przez prace i studia moge trenowac tylko w nocy lub z samego rana.
Prosze tylko o nie podawanie absurdalnych sposobów na poprawienie wyskoku 0 30-50cm. bo również z takimi sie spotkałem, niestety tylko na papierze.
Z góry dzieki za każdą odpowiedź.Trzymajcie sie.

Re: <"Człowiek"> Trening.
PostWysłano: Wtorek, 24 Maj 2005, 11:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #13

[ Osobista Galeria ]

Ja nie z koszykówki, tylko z capoeiry ;) ale nam wyskok też jest potrzebny - chociażby, żeby wysoko skakać salto :) Oprócz wymienionych przez Ciebie ćwiczeń na większego dżampa robimy takie ćwiczenie: w jak najszybszym tempie ze stania zejście do pompki i wyskok w górę. Dobre i na wytrzymałość i na wyskok. Oprócz tego dużo najzwyklejszych żabek, przodem i tyłem. Wyskok można ćwiczyć w wielu sytuacjach, chociażby wskakując po 3 stopnie idąc po schodach :)

A z tymi obciąznikami to uważaj. To strasznie siada na kolana - u mnie w grupie już jest paru takich, co chciało zwiększyć szybkośc kopnięcia i teraz nie ruszają się bez ściągaczy. Obciążniki dają efekt, jeśli się ich nie nadużywa przy treningu.

Re: Trening.
PostWysłano: Piątek, 15 Grudnia 2017, 20:10 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trama
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #8031

[ Osobista Galeria ]

Hmm może trampoliny? :)

Trening.
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Sport i Rekreacja

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonatKursy
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010