Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo -> [b]właściciel posesji a najemcy mieszkań (prawa i obowiazki stron)[/b]
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
[b]właściciel posesji a najemcy mieszkań (prawa i obowiazki stron)[/b]
PostWysłano: Sobota, 05 Marca 2005, 01:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
PadiQ
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3110
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Mam okazje zamienić mieszkanie na większe, wszystko byłoby fajnie gdyby nie jeden szkopuł. Posesja , w której mieści się to mieszkanie jesxt co prawda w chwili obecnej pod zarządem afministracji, azle w ksiedze wieczystej jest wpis o dwóch właścicielach. Jak narazie owi właściciele się nie ujawniają. Chciałabym się dowiedzieć co może się wydarzyć gdy właściciele przejmą formalnie prawo własności do tej posesji.
Czy moga :
- dowolnie ustalać wysokość czynszu
- w jakim terminie moga wymówić umowę najmu z lokatorami
-czy wymówienie umowy najmu może nastapić tylko po spełnieniu jakiś określonych warunków czy tez wystarczy tu wola właściciela posesji
- czy maja obowiązek zapewnić lokatorom inne mieszkanie ( jeśli tak to w jakiej sytuacji , jakie obowiązuja zasady)

Muszę powiedzieć , że to mieszkanie jest naprawde warte zachodu, jednak wiele sie nasłuchałam na temat kłopotów lokatorów posesji , w których znalazł się prywatny właściciel i nie chcę narobic sobie kłopotów.


BĘDĘ OGROMNIE WDZIĘCZNA ZA WSZYSTKIE RADY.

POZDRAWIAM PADIQ

Może ktoś zna link do strony gdzie znajdę informacje na ten temat.

GG 2807182
  
[b]właściciel posesji a najemcy mieszkań (prawa i obowiazki stron)[/b]
Forum dyskusyjne -> Inne -> Prawo

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010