Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Ulubiony teledysk Idź do strony 1, 2, 3 ... 5, 6, 7
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Ulubiony teledysk
PostWysłano: Piątek, 18 Lipca 2003, 12:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Piszcie jaki jest wasz ulubiony teledysk U2 oczywiście z sensownym uzasadnieiniem . Jeśli chodzi o mój ulubiony to jest to videoclip do "With or without you" , ponieważ jest taki wolny , nastrojowy , a Bono fajnie macha gitarą wink.gif
  
PostWysłano: Piątek, 18 Lipca 2003, 14:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Ja lubię "One" za kolory i trabanty wink.gif i "Mysterious Ways" za super fatamorganiaste zdjęcia biggrin.gif
  
PostWysłano: Piątek, 18 Lipca 2003, 15:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




hmm... Według mnie świetny jest STUCK IN A MOMENT... wersja z Bono w wieku 18 lat (gra w footbal, koszulka z nazwiskiem, Hewson rzecz jasna biggrin.gif ) i ... Bono nie trafia do bramki sad.gif .
Drugim wyśmienitym teledyskiem jest STAY (FARAWAY SO CLOSE!)... bardzo mi się podobało jak Bono lata biggrin.gif.
Trzecim równie cenionym teledyskiem przezemnie jest DISCOTEUE ! Te lampy, blaski, fleshe... jak na dyskotece ! I ten moment jak The Edge puszcza rifa... tru tu tu cool.gif wyśmienite !
  
Re: <andy85> Ulubiony teledysk
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 20:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Moim ulubionym teledyskiem jest klip do "beautiful day". smile.gif najbardziej podoba mi sie w nim oczywiście pomysł z lotniskiem i pasem startowym na którym grają. Myślę, że ten teledysk zawiera pewną symbolikę- łap życie, póki nie odleci. Day... don't let it get away.
  
Re: <andy85> Ulubiony teledysk
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 20:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
GregorP
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #235
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




Teledysk do "New Year's Day"..
..dlaczego?
..Bo brak w nim udawania i komercyjnej reżyserki, jak w tych
najnowszych.. ;P
  
Re: Ulubiony teledysk
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 20:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




GregorP :
Teledysk do "New Year's Day"..
..dlaczego?
..Bo brak w nim udawania i komercyjnej reżyserki, jak w tych
najnowszych.. ;P


dodam więcej...
ten utwór jest dedykowany Polsce... podczas koncertu w U2 na służewcu Bono powiedział " TO JEST WASZA PIOSENKA " !
  
Re: <GregorP> Ulubiony teledysk
PostWysłano: Piątek, 26 Września 2003, 22:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




Mi tam "komercyjna" reżyserka nie przeszkadza.
  
Re: Ulubiony teledysk
PostWysłano: Sobota, 27 Grudnia 2003, 11:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Larry
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #544
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




Ja lubię teledysk do "I will follow". Dlaczego? Bo Bono się tak słodko wije, ludzie, ten chłopak dobrze tańczy!!! lol.gif Ale klip do "Glorii" też niezły. Dlaczego? Bo w miarę często pokazują Larry'ego. biggrin.gif
Ale "Mysterious Ways" też jest niezły, ciekawy. Szczerze mówiąc, to nie ma teledysku U2, który by mi się nie podobał... wink.gif
  
Re: Ulubiony teledysk
PostWysłano: Sobota, 27 Grudnia 2003, 12:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Larry :
Szczerze mówiąc, to nie ma teledysku U2, który by mi się nie podobał... wink.gif


Pewno dlatego, ze Larry wychodzi ok na wszystkich i wciąż z wyglądu młody jak wiosenna stokrotka. cool.gif

Witamy na forum. smile.gif

P.S. Też lubię, jak Bono się wije. cool.gif


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Sobota, 27 Grudnia 2003, 13:17, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Ulubiony teledysk
PostWysłano: Sobota, 27 Grudnia 2003, 13:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




również witam na forum ! cool.gif
  
Re: Ulubiony teledysk
PostWysłano: Sobota, 27 Grudnia 2003, 21:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
gROszeCK1
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #297
Posty: 1047


[ Osobista Galeria ]




"Numb".
Nie jest to klip wybitny pod wzgledem filmowym, nie jest tez z jakas super piosenka z super albumu. Wlasciwie nic w tym klipie nie jest super.
I moze dlatego mi sie podoba wink.gif

Po prostu nałatwiej mi sie utozsamic z akcja klipu :-)
  
Re: Ulubiony teledysk
PostWysłano: Sobota, 27 Grudnia 2003, 21:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Ech Numb to ma klimat , a ten kapiący kran na początku cool.gif , ale skoro jesteśmy w klimatach Zooropy - Lemon to poprostu mistrzostwo świata eusa_clap.gif
  
Re: Ulubiony teledysk
PostWysłano: Niedziela, 28 Grudnia 2003, 13:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




andy85 :
ale skoro jesteśmy w klimatach Zooropy - Lemon to poprostu mistrzostwo świata eusa_clap.gif


Słyszałam, nie pomnę gdzie i kiedy doubt.gif , jak ktoś stwierdził, że uwielbia piosenkę „Lemon”, ale teledysk omija szerokim łukiem, co by nie znienawidzić tego utworku.
W każdym razie, nie bijcie mnie, bo to nie ja tak stwierdziłam. biggrin.gif
Bardzo podoba mi się lemonowa przeróbka tego teledysku w wykonaniu fanów, tworzących stronę www.poplemon.com. (ta wersja jest tam do ściągnięcia). W sumie nic niezwykłego. Dodali do obrazu komentarze, ale za to bardzo trafne i zabawne (do tego pojawiające się tam ze specyficznym odgłosem baniek mydlanych biggrin.gif ).
Polecam.:) lol.gif

Cytat:
Wlasciwie nic w tym klipie nie jest super.
I moze dlatego mi sie podoba

Nie udawaj przeciętniaka, Groszku. eusa_naughty.gif biggrin.gif wink.gif
  
Re: <little_wild_girl> Ulubiony teledysk
PostWysłano: Niedziela, 28 Grudnia 2003, 13:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




fajne te teledyski z tej strony tylko wszystko tragicznej jakości... wiadomo ze nie dadzą Slane z prędkością 1mb/s ale mogli by dac lepsza jakosc

<li>prawie nie slychac Bono
<li>prawie nic nie widać
  
Re: <Krzysiek> Ulubiony teledysk
PostWysłano: Niedziela, 28 Grudnia 2003, 14:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Przepraszam, faktycznie nie sprawdziłam.
Ostatni raz byłam tam pół roku temu, więc mogło się zmienić co nieco. sad.gif
  
Re: Ulubiony teledysk
PostWysłano: Niedziela, 28 Grudnia 2003, 14:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




little_wild_girl :
Przepraszam, faktycznie nie sprawdziłam.
Ostatni raz byłam tam pół roku temu, więc mogło się zmienić co nieco. sad.gif


luzik wink.gif wink.gif wink.gif
nie masz zadnej winy... w koncu to nie Ty tworzysz tę stronę internetową wink.gif
a swoją drogą to w dzisiejszych czasach za większość dóbr internetowych trzeba płacić wiec sie nie dziwie...

jeden przykladzik
<li>ostatnio chcialem sciagnac informacje z wiem.onet.pl ... a tu .... wyslij sms-a za 2 zlote ....... lol.gif lol.gif
  
Re: Ulubiony teledysk
PostWysłano: Środa, 14 Stycznia 2004, 00:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Andrzej
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #572
Posty: 15


[ Osobista Galeria ]




mi Lemon się bardzo podoba, ale że niestety dysponuję tylko tą wersją przerobioną przez fanów, strasznie się wkurzam za każdym razem jak ogladam, a tu co 5 sekunt taki popup wyskakuje z takim strasznie denerwującym dźwiękiem... Ale oglądam i tak, bo teledysk rewelacja wink.gif
Całkiem udany jest też The Unforgettable Fire i oczywiście Please... Jak zobaczyłem ten teledysk zupełnie inaczej zacząłem odbierać całą piosenkę...
No i One, ale o tym chyba nie trzeba pisać... szczególnie wersja z bizonami, czy też żubrzykami... to jakaś różnica tak w ogóle wink.gif ??
  
Re: <andy85> Ulubiony teledysk
PostWysłano: Czwartek, 13 Maj 2004, 17:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
konju
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #940
Posty: 47


[ Osobista Galeria ]




Last Night On Earth
podoba mi sie bo jest podobny do amerykańskich filmów drogi jak *konwój* czy *pojedynek na szosie*
jest tez troche podobny do *Scar Tissue* Red Hot Chili Peppers
  
Re: Ulubiony teledysk
PostWysłano: Czwartek, 20 Maj 2004, 18:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
TomajS
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #846
Posty: 82


[ Osobista Galeria ]




I Will Folow,Discoteque,New Years Day,Lasth Night On Earth,Beautiful Day,Stay,Staring at the Sun,Even Better Than The Real Thing
  
Re: Ulubiony teledysk
PostWysłano: Sobota, 22 Maj 2004, 10:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




ja bordzo lubie elevation - świetny klimat jest w nim, beatiful day, WOWY, stay, hold me ... i jeszcze jakieś napewno :)
  
Ulubiony teledysk
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 7  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010