Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory -> Problem ze Skypem - 1102 POMOCY!!!!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Problem ze Skypem - 1102 POMOCY!!!!
PostWysłano: Wtorek, 08 Marca 2005, 14:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kondek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>

Użytkownik #3173

[ Osobista Galeria ]

Witam mam problem ze Skypem tego typu ze kiedy chce zalozyc nowe konto pojawia sie komunikat ze wystapil krytyczny blad. Kiedy wchodze w szczegoly jest napisane ze jakis tam blad 1102 i jakies tam inne cyferki i literki smile.gif Prosze pomozcie!! Zgory dzieki smile.gif

Re: <Kondek> Problem ze Skypem - 1102 POMOCY!!!!
PostWysłano: Niedziela, 13 Marca 2005, 20:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #18

[ Osobista Galeria ]

w jaki temat bym nie wszedł w komunikatorach, to jest problem ze skype.

Może najwyższa pora przesiąść się na Team Speak??

A co do problemu, to jest to błąd wewnętrzny komunikatora. Pobierz inną wersję i zainstaluj. Jeżeli masz WinXP i włączony firewall, to go wyłącz.

Re: <Bzdury> Problem ze Skypem - 1102 POMOCY!!!!
PostWysłano: Niedziela, 13 Marca 2005, 22:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
dj_cougar
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>

Użytkownik #478

[ Osobista Galeria ]

Team Speak powiadasz?? Postawilem serwer na moim kompie i testowalem go na mojej osiedlowej sieci. Wynik byl beznadziejny. Opoznienia byly wieksze niz w skype (chodzi mi oczywiscie o rozmowy glosowe), a tylko uzywalismy go wewnatrz sieci. Ciekawe co?? Dodam, ze w skype praktycznie nie bylo zadnych opoznien, no tych ktore mozna zmierzyc ludzkim uchem, a za to w team speak sekunda nawet dwie.

Re: <dj_cougar> Problem ze Skypem - 1102 POMOCY!!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 11:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik

Użytkownik #18

[ Osobista Galeria ]

również używam w sieci i opóźnienia nie przekraczają 0,2 sekundy. Przy serwerach internetowych do 1 sekundy. Fakt, że rozmowa przeprowadzana jest za pośrednictwem serwera a nie p2p tak, jak to ma miejsce w Skype ale i tak działa o wiele wydajniej i przede wszystkim nie ma z nim problemów. Nie spotkałem się jeszcze żeby ktoś miał problem z TS. Oczywiście serwer najwydajniej pracuje pod kontrolą Linuksa.

Re: <dj_cougar> Problem ze Skypem - 1102 POMOCY!!!!
PostWysłano: Poniedziałek, 14 Marca 2005, 16:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip

Użytkownik #15

[ Osobista Galeria ]

lol cougar
cos za przeproszeniem spieprzyles

siedze na ts długo
i korzystam z roznych serwerów
zarowno u nas jak i po swiecie
postawielem testow u siebie na neo (win)
postawilem na implancie (linux)

i nigdzie nigdy nie widzialem/ słyszalem o opoznieniach
poza tym ts ma jedna wielka zalete

siedziesz w 8 osob na kanale i nie ma zadnych problemow
no poza tym ze wszyscy cha mowic na raz :p

zrob konferencje 8 osob w skype ?
bo ja doszedlem do 3 i nie mialem juz pasma na wiecej ...

ts jest dobry to pogaduch bo nie szyfruje zajmuje malo proca i pasma
jak masz ochote pogadac 1:1 i tak zeby cie slychac nie bylo uzyj skype

Problem ze Skypem - 1102 POMOCY!!!!
Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory

Strona 1 z 1  

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze ceny na grzejniki płytowe Kermi grzejniki kermi wrocław Kermi K22 V22 stalowe płytowe zamiast żeliwnychkoparko ładowarka Piłatransportpensjonat nad morzem Kołobrzeg pensjonaty wakacyjny pensjonatKursy
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.

Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010