Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Fotografia -> www.galeriafotografii.com
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
www.galeriafotografii.com
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Marca 2005, 11:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
parysek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3307
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




zapraszam http://www.galeriafotografii.com
  
Re: <parysek> www.galeriafotografii.com
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Marca 2005, 19:17 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Miło kolego, że się reklamujesz, ale powielanie wątku w trzecim miejscu (z forum Literatura wykasowałem, mam takie prawo wink.gif ) to lekka przesada.
Poza tym polecam portal artserwis do prezentacji swoich prac.

A co do fotek to pozwolę sobie na słów kilka komentarza.
Popracuj nad wypełnieniem kadru i perspektywą-parowozy.
W zdjęciach PFC i nieba szwankuje moim skromnym zdaniem dynamika kompozycji, zaś zdjęcia z rajdu, wybacz szczerość, są jak jedno do kitu-po prostu o niczym. Bez podpisów nie miałbym pojęcia o co chodzi.
Natomiast pozytywne wrażenia sprawiają zdjęcia miasta nocą. Znać architektura najlepiej Ci leży. Uważaj jednak na efekt "walenia" pionów zwłaszcza przy użyciu szerokiego kąta i raczej unikaj pełnych planów.

No i uznajmy, że dwa razy wystarczy, nie klonuj zaproszenia już na innych forach wink.gif
  
Re: <Wujek Zed> www.galeriafotografii.com
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Marca 2005, 20:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Ja tylko dodam od siebie, ze nocne zdjecia maja w sobie tyle uroku ze nawet spartaczone maja w sobie to cos lol.gif . No i strona nie dziala w przegladarkach innych niz internet explorer, co ja w moich oczach dyskredytuje na starcie, chocby zawierala nie wiem jak dobre zdjecia. Kurde internet nie konczy sie na tym niebieskim e na pulpicie eusa_wall.gif
  
Re: <Wujek Zed> www.galeriafotografii.com
PostWysłano: Niedziela, 27 Marca 2005, 22:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szukamluzu
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1806
Posty: 118


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Miło kolego, że się reklamujesz, ale powielanie wątku w trzecim miejscu (z forum Literatura wykasowałem, mam takie prawo ) to lekka przesada.


Jak bedziesz tak marudził, drogi kolego, to nikt tu nie bedzie przychodził. Z przyjemnościa pooglądałam jeg foty!
  
Re: <szukamluzu> www.galeriafotografii.com
PostWysłano: Niedziela, 27 Marca 2005, 23:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Wujek Zed
Stary pierdoła
 
Użytkownik #165
Posty: 1361


[ Osobista Galeria ]




Gwoli wyjaśnienia, cytowany przez Ciebie fragment mojego posta pochodzi z mrocznych czasów kiedy nie istniało jeszcze forum Fotografia i link paryska pojawił się jednocześnie w kilku miejscach.
Cały topic został tu przeniesiony dopiero dzisiaj.
Pozostałe zaś uwagi dotyczą formalnej strony fotografii. Można się z nimi zgadzać albo nie, można z nimi dyskutować, ale zapewniam Cię, że z punktu widzenia twórcy mają większą wartość niż oświadczenie "oglądało się z przyjemnością"-choć zapewne miło to przeczytać wink.gif
  
Re: <Wujek Zed> www.galeriafotografii.com
PostWysłano: Wtorek, 12 Kwietnia 2005, 11:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
oozz
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #239
Posty: 219


[ Osobista Galeria ]




CZy możecie zaproponować jakiś serwer, gdzie można wrzucić zdjęcia, by je później zaprezentować?
Artserwis jest troszkę upierdliwy........
  
Re: <oozz> www.galeriafotografii.com
PostWysłano: Wtorek, 12 Kwietnia 2005, 12:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Obecnie testuję działanie dodawania załączników do forum. Tylko mam pewne problemy z tym.
Jak się nie uda, to pozostaną jedynie konta dla osób, które wspomogły heh.pl:)
  
Re: <oozz> www.galeriafotografii.com
PostWysłano: Wtorek, 12 Kwietnia 2005, 13:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Zglos sie do mnie, najlepiej na gg, numerek masz w profilu
  
Re: www.galeriafotografii.com
PostWysłano: Piątek, 15 Kwietnia 2005, 22:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




oozz !!
oto adres gdzie mozna umieszczac swoje foty :

http://www.onephoto.net/

tylko trzeba sie zarejestrowac i jest ograniczenie czasowe do 2 fotek na 14 dni, nie liczac akcji tematycznych

i na dodatek inni cie oceniaja i pisza co mysla -
ja lubie ten serwis i do jakiegos czasu tam zamieszczam


zapraszam !

pigol
  
Re: <pigol> www.galeriafotografii.com
PostWysłano: Piątek, 15 Kwietnia 2005, 23:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Na hehu nie ma limitów, poza ilościa miejsca, które możesz w każdej chwili powiększyć. wink.gif

PS. Każdy uczestnik forum ma własną Galerię Osobistą, link dostępny w profilu.
  
Re: www.galeriafotografii.com
PostWysłano: Piątek, 15 Kwietnia 2005, 23:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




dzieki !

no wlasnie z tym miejscem troche nie kumam !
moze jestem malo inteligentny albo niezbyt spostrzegawczy ( pewno nie doczytalem jak zwykle !),
ale prosze wyjasnij mi to !

z gory dzieki

pigol
:))
  
Re: <pigol> www.galeriafotografii.com
PostWysłano: Piątek, 15 Kwietnia 2005, 23:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Każda zarejestrowana osoba na forum posiada możliwość umieszczenia zdjęć typu JPG w Galerii, ale jest limit 0.5 MB.
Zwiększyć limit możesz płacąc jednorazowo 10 zł za każde 10 MB. Nie ma limitów transferu, ani ilości zdjęć.

Jak jesteś zainteresowany, zgłoś się do mnie po więcej informacji.
  
www.galeriafotografii.com
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Fotografia

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010