Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> Ulubiona piosenka ! Idź do strony 1, 2, 3 ... 8, 9, 10
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Ulubiona piosenka !
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Lipca 2003, 21:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Zapraszam do dyskusji na temat przeboju wszechczasów ... według mnie to Where The Streets Hane No Name... dodam tyle że okolicznością popędzającą Bono do nadania takiego tytułu dla tej piosenki było wyczieczka z żoną do Etiopii, gdzie właśnie tam ulice nie miały nazw(być może jeszcze nie mają )
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Lipca 2003, 16:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
trini
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #13
Posty: 218


[ Osobista Galeria ]




Ja lubię Mysterious Ways i Electrical Storm w Orbitowej wersji. Nie ze względu na tekst, lecz za melodię, od której skóra na tyłku cierpnie biggrin.gif Mysterious Ways niesamowicie mnie nakręca (pozytywnie rzecz jasna biggrin.gif ) a w Electrical Storm są takie przejścia, że eeeeehh cool.gif :-))
  
Re: Ulubiona piosenka !
PostWysłano: Wtorek, 22 Lipca 2003, 17:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




'With Or Without You' i 'Love Is Blindness'
biggrin.gif sad.gif
  
Re: Ulubiona piosenka !
PostWysłano: Wtorek, 22 Lipca 2003, 18:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




EDDY :
'With Or Without You' i 'Love Is Blindness'
biggrin.gif sad.gif


Również baaardzo lubie to pierwsze !!! biggrin.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 29 Lipca 2003, 10:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Dla mnie bezsprzecznie jest to 'With or without you ' , nawet mój brat , który gustuje w innych gatunkach muzycznych ( techno , trance itp. sad.gif ) uważa , że "With or without you" jest utworem doskonałym .
Pozdrawiam
  
PostWysłano: Środa, 30 Lipca 2003, 00:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




dodam jeszcze to że With Or Without You działa na dziwczyny to już wiadomo od dawna biggrin.gif
  
Re: Ulubiona piosenka !
PostWysłano: Piątek, 01 Sierpnia 2003, 18:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




U2 odkryłam dopiero w 2000 roku (czego bardzo załuję) wraz z wydaniem "Beautiful day". Pomyślałam wtedy - "ładna piosenka" i...poszła w niepamięć. Ale gdy usłyszałam w radiu "With or without you"...to był początek końca! To dzięki temu dziełu kupiłam ich pierwszą płytę - to znaczy moją wink.gif ("The best of 1980-1990). No i poszłooo! "Bad", "All I need is you". Kolejne plyty...i genialne piosnki: "Zoo station", "Numb", "Mysterious ways". W "Beautiful day" zakochałam się naprawdę później. Nie sposób wymienić wszystkich wielkich pieśni.Większość jest na bardzo wysokim poziomie.Każdy ma swoje ulubione. Niezapomniane przeżycie! Posdrofka! cool.gif
  
Re: Ulubiona piosenka !
PostWysłano: Piątek, 01 Sierpnia 2003, 23:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Ja też odkryłem około 2000 roku... wcześniej interesowłem się jakimiś śmiecącymi prowizorycznymi zespołami które nagrały 1 płytę dobrą a inne beznadziejne ... ale już jest z U2 dobrze ! Oprócz U2 interesuję się wieloma innymi słynnymi wykonawcami ... biggrin.gif
  
Re: Ulubiona piosenka !
PostWysłano: Sobota, 02 Sierpnia 2003, 15:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Wyobraź sobie, Krzysiu: ja lubiłam Britney Spears! redface.gif redface.gif Oczywiście nie mam nic do fanów ani wykonawców mało ambitnej muzy.Jak piszę - sama to kiedyś lubiłam, a i teraz czasem puszczę sobie "Lucky" wink.gif . Wyglądało to tak:
1. Słuchanie tego, co popularne, umalowane, łatwe - co się "napatoczyło".
2. Odkrycie U2 i wychwalanie tego zespołu na podstawie otrzymywanych przez nich nagród, np. Grammy (myślałam, że to jest wyznacznikiem genialności).
3. Szoooooooook!!! Christina Aguilera dostała Grammy. eusa_eh.gif Dało mi to do myślenia. Czy Grammy dla niej i U2 jest tym samym Grammy??? Czy jury jest pijane? doubt.gif
4. Nie! Nie ma dobrej i złej muzy - każdy lubi co innego. Nie chodzi też o ilość wydawanych płyt. Są wykonawcy, którzy wydali jedną, ale...niezapomnianą. Wylatują z branży, bo nie mieli dobrej reklamy, choć fani kochali ich nad życie, było ich jednak zbyt mało. Różnie to w życiu bywa. Mówi się, że dobre obroni się samo. Ale co to jest to dobre? Czy ilość wydanych płyt, ich sprzedawalność, ilość nagród, liczda fanów, a może miłość fanów świadczy o good music ? NIE WIEM. Moja przygoda z muzyką stanęła na punkcie 4. Wiem jedno - kocham U2 - nieważne, jak są tandetni, genialni, nowatorscy, staromodni, różnorodni, na jedno kopyto - już sama nie wiem,jacy są. Za długo z nimi jestem, aby o NICH zapomnieć. Dla mnie 3 lata to długo. Ale z drugiej strony wciąż mi maaaaaałłłłłłłłoooooooo! Cholera, kiedy ta nowa płyta! Posdrofka! biggrin.gif


Ostatnio zmieniony przez little_wild_girl dnia Wtorek, 05 Sierpnia 2003, 21:27, w całości zmieniany 1 raz
  
Re: Ulubiona piosenka !
PostWysłano: Sobota, 02 Sierpnia 2003, 17:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




heh... ja kiedyś słuchałem Backstreet Boys ... N Sinc i przy okazji Spice Girls lol.gif prosze się nie śmiać ! A ukochane U2 polubiłem przypadkiem ... jak mój brat grał na gitarze "One" to się zakochałem! Później na weselu mojej siostry ktoś zamówił "Beatiful Day" i spodobało mi się ... W niedługim czasie dostałem moją nową wieżę i wzięła mniemania słuchania w tak pożyczyłem od rodzinki All That You Can't Leave Behind... i słuchałem biggrin.gif
Dodam tyle że mój brat jest równierz wielkim fanem U2 !!!!


O ! Widze że to jest mój setny post !!!
  
Re: Ulubiona piosenka !
PostWysłano: Wtorek, 05 Sierpnia 2003, 10:53 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Gratulacje, setny post. eusa_clap.gif Hi hi hi, Britney, N'Sync...chyba odkrywamy na FORUM... publicznym lol.gif najczarniejsze zakamarki naszej przeszłości.Niechaj Bono(tzn. Bóg wink.gif ) ma nas w swej opiece, bo nie wiemy,co czynimy(tzn, wiemy:toż to bluźnierstwo). lol.gif lol.gif Chyba jeszcze ktoś powinien dopisać coś o Kelly Family, disco polo i Pokjemonach biggrin.gif biggrin.gif i obraz ciężkiego dzieciństwa(i poszukiwania własnej drogi w życiu na krętych ścieżkach wyścielonych kiczem) fanów u2 nam się dopełni. [niesmaczne]Ale na poważnie:z gustami się nie dyskutuje, przepraszam, nie chciałam nikogutko obrazić - po prostu sądzę, że niektórzy(podkreślam - niektórzy) fani u2 uważają się za lepszych od reszty tylko dlatego, że lubią ww zespół, ale podobno to samo dotyczy części fanów "The Rolling Stones" i "Depeche mode"-przepraszam, nie wiem, jak się pisze to drugie redface.gif . Przy wszystkich pokazujemy tylko to, co rzekomo w nas najlepsze, a w ukryciu słuchamy i czytamy jakieś bzdurki (kurczę - znów mam dylemat - jaka jest definicja bzdury i kiczu - może granica między tym, co genialne i szalone jest bardzo płynna - kurczę, nie wiem). Teraz to naprawde odbiegłam od tematu(temat - Ulubiona piosenka - sorki ). Pozdrowionka. smile.gif
  
PostWysłano: Środa, 06 Sierpnia 2003, 23:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Shuwarek
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #195
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




ymmm... "The sweetest Thing" dyskfalifikuje reszte, "Sunday Bloody Sunday", dlugo mozna mowic...

tak a propo: witam, nowa jestem, Magda, milo mi wink.gif
  
Re: Ulubiona piosenka !
PostWysłano: Czwartek, 07 Sierpnia 2003, 11:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Oj, tak. "Sunday Bloody Sunday " jest suuuuuper. biggrin.gif Ostatnio po raz pierwszy usłyszałam "Ground beneath her feet" (ale wstyd - dopiero redface.gif ) i nie mogę przestać o niej myśleć. Widzę, że U2 jeszcze nie raz (nie dwa smile.gif ) mnie zaskoczy.
  
Re: Ulubiona piosenka !
PostWysłano: Piątek, 15 Sierpnia 2003, 22:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
andy85
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #161
Posty: 304


[ Osobista Galeria ]




Rozmowa trochę zmieniła trochę tory . Można by stworzyć nowy post " Błędy młodości " lol.gif . Dorzucę swój błąd , a było nim podobnie jak w przypadku Krzyśka backstreet boys, a najlepsze jest to , że niedawno znalazłem jakąś starą kasetę z tą muzyczną poezją wink.gif . Dobrze , że to już przeszłośc...
  
Re: Ulubiona piosenka !
PostWysłano: Sobota, 16 Sierpnia 2003, 19:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Ten krępujący temat można też nazwać "Moja droga do nawrócenia" lub "Jak nawróciem się na Bono,ekhm...Boga" biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Szkoda gadać redface.gif .
  
Re: Ulubiona piosenka !
PostWysłano: Sobota, 16 Sierpnia 2003, 22:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




jakby nie było jest dobrze cool.gif U2 is the best
  
Re: Ulubiona piosenka !
PostWysłano: Niedziela, 17 Sierpnia 2003, 12:51 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Bezsprzecznie lol.gif .
  
Re: Ulubiona piosenka !
PostWysłano: Czwartek, 21 Sierpnia 2003, 20:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Akira
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #80
Posty: 70


[ Osobista Galeria ]




"One"
"Wake up dead man"
"With or without you"

Mam chyba z 5 płyt U2, ale przesłuchałem je może po razie :(. 3 wymienione utwory spodobały mi się od razu, więc przerzuciłem je sobie na kompa (słucham ich - między innymi - kilka razy dziennie cool.gif ). Fajnie ze ktoś podrzucił taki wątek będę wiedział na co zwrócić szczególną uwagę jak się zabiore jeszcze raz za płyty.
  
Re: <Akira> Ulubiona piosenka !
PostWysłano: Czwartek, 21 Sierpnia 2003, 20:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




przesłuchałaś tylko raz shock.gif szkoda że tek mało ... naprawdę warto przesłuchać !!!
  
Re: <Krzysiek> Ulubiona piosenka !
PostWysłano: Niedziela, 07 Września 2003, 09:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
marekyeah
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #262
Posty: 147


[ Osobista Galeria ]




żałuje że odkryłem u2 dopiero w 2000 roku. sad.gif mimo to od tamtego czasu poznałem wiele piosenek i wiele z nich nauczyłem sie na pamięć(około30). moja ulubiona piosenka to stanowczo Kite. Ten riff na klasyku w tle jest po prostu wspaniały!!!


"This song is about letting go of somebody who don't whant to let go of, could be a lover, could be father, could be a childe, could be friend... this is Kite"

Bono- boston


Ostatnio zmieniony przez marekyeah dnia Piątek, 10 Października 2003, 18:23, w całości zmieniany 1 raz
  
Ulubiona piosenka !
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 1 z 10  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010