Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Gry -> Diablo 1 Rebirth
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Diablo 1 Rebirth
PostWysłano: Niedziela, 27 Marca 2005, 10:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Rymek
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2305
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




zainstalowalem sobie Moda Rebirth na Diablo 1 i mam problem zwiazany z polaczeniem sieciowym kiedy probuje sie polaczyc za pomoca LAN z qmplem wszystko niby jest ok bo widzi hosta itd ale kiedy proboje sie dolaczyc do samej gry nagle wychodzi z niej calkowicie bez rzadnego komunikatu kiedy qmpel laczy sie ze mna jest to samo czyli wywala z gry osobe ktora chce sie dolaczyc. ja mam win2K a on winXP wszystkie inne gry chodza mod na Hellfire tez chodzi bez problemow. Pomozcie bo bardzo mi zalezy z gory dzieki.

Wesolych Swiat smile.gif
  
Re: Diablo 1 Rebirth
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Marca 2005, 15:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
RoX97
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #200
Posty: 104


[ Osobista Galeria ]




rebrith to nieoficjalny mod tak wiec odpowiedzi proponuje szukac na forum tego moda, upewnic sie, ze wszyscy maja (client/server) moda zainstalowanego, no i probowac... w koncu to diablo1 zdrowo z przed kilku lat wiec tam pojawialy sie czasem dziwne problemy z laczeniem...
natomiast nieoficjalne mody do hellfire u mnie przynajmniej w rozgrywce sieciowej trybily ladnie jak juz sie znalazlo sposob ;)
  
Re: <RoX97> Diablo 1 Rebirth
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Marca 2005, 15:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




no to pykniem w d2 ?
rose jest nudne
ko zalagowane
gw nie ma ...
kotar bez multi ...
cos ominąłem ?
  
Re: <J@ger> Diablo 1 Rebirth
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Marca 2005, 19:25 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




taaa
ominalem hellfire :)
wlasnie stawiamy mody i laczymy sie :)
  
Re: Diablo 1 Rebirth
PostWysłano: Wtorek, 29 Marca 2005, 00:05 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
FuKs
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1182
Posty: 257


[ Osobista Galeria ]




zawsze mozna wrocic do starego, dobrego CS'a :)
  
Diablo 1 Rebirth
Forum dyskusyjne -> Software -> Gry

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
noclegi ciechocinek
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010