Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> serwerek poszukiwany
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
serwerek poszukiwany
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Lipca 2003, 21:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Poszukejemy serwera, niekoniecznie darmowego, ale w przystępnej cenie (czyli za tak mało jak się da). Zależy nam na przyzwoitym transferze, obsłudze PHP, możliwości udostępniania plików do ściągania, potrzebujemy około 10-20 MB miejsca.

Po ostatnim numerze friko dziękujemy za współpracę darmowym serwerom.
  
Re: serwerek poszukiwany
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Lipca 2003, 21:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




ze tak sie spytam, co zrobili na friko, ze zmieniacie server???

20MB, cos sie znajdzie chyba ;)
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Lipca 2003, 21:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Dowalili swój kod do strony Makrofagusa, przez co sypnęły się obrazki, dołożyli z boku strony ramkę z reklamą. Mało?
  
PostWysłano: Poniedziałek, 21 Lipca 2003, 23:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




miejsce na strone by sie znalazlo, ale jedyne lacze jakie moge zaoferowac to DSL 512/128 wiec nie wiem czy odpowiada wymogom
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Lipca 2003, 12:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




ja mam na friko... hehehehe... jednak ramki nie mam bo wystarczy założyć domenę w http://www.mmx.pl i włączyć blokade ramek z innej strony... i tu właśnie informatycy z friko są bezradni biggrin.gif hehe
nie wierzycie to sprawdzcie następujące adresy : http://www.u2.friko.pl oraz http://www.u2.mmx.pl stronki te same a jakoś ramek na mmx nie ma biggrin.gif smile.gif
Pozdrawiam
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Lipca 2003, 12:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




AHA !!! Jest jeszcze serwer http://www.piwko.pl na którym nie ma nawet reklam ... 60 Mb ale serwer nie zaszybki sad.gif
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Lipca 2003, 13:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Obserwabla :
Dowalili swój kod do strony Makrofagusa, przez co sypnęły się obrazki


O co chodzi z tym kodem ?? shock.gif
  
PostWysłano: Czwartek, 24 Lipca 2003, 14:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Już wyjaśniam. Administrator chciał wstawić linka na stronie, nie zważając na wcześniejszą jej kompozycję. Przez to pewne elementy graficzne znalazły się nie w tych miejscach, w których powinny, a czytanie tekstu było bardzo utrudnione.
  
PostWysłano: Czwartek, 24 Lipca 2003, 17:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




aha... czasem bywa tak z tymi bezłatnymi serwami... nietety, płatne czasem są wciąż za drobie.. ZNACIE MOŻE JAKIEŚ TANIE A DOBRE SERWERY WWW?????
  
bezpłatne serwery mnie wkurzają
PostWysłano: Piątek, 25 Lipca 2003, 17:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




hmm... odwołuje wszystko co napisałem !!!! dziś wchodze na swoją stronkę aby sprawdzić statystyki a tu k**** reklama i to u boku ramki, tak że moją stronę zwężyło zly.gif pewnie się skumali że ludzie zakładają domeny i usuwają ich zacne reklamy. Naszczęście qmpel użyczył bardzo dobrego serwera i tak musiałem przewalić na inny serwer 15 MB danych sad.gif oczywiście zajęło mi to z 2 godziny ale jakoś działa... nie radze przechowywać żadnych stron na bezpłatnych serwerach bo zawału można dostać...przecież takie strony naszpikowane pop-up'ami ludzie omijają z daleka ! (powiem tyle że ten numer wywinął friko.pl zly.gif )
P.S Eddy ! Dobrze że dodałeś tą nową emoikonę :::: zly.gif bo inaczej to trudno by było
  
Re: bezpłatne serwery mnie wkurzają
PostWysłano: Piątek, 25 Lipca 2003, 22:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Krzysiek :
Eddy ! Dobrze że dodałeś tą nową emoikonę :::: zly.gif
bo inaczej to trudno by było


To był mój pomysł.

Wracając do tematu - zdecydowaliśmy się na płatne konto na Interii. 33 złote za pół roku, 40MB miejsca, obsługa php, cgi, transfer miesięczny 2,5GB bez ograniczenia godzinnego. Potestujemy i obaczymy, czy warto było. Nie wątpie, ze będzie lepiej niz na friko. Jak pomyślę o tych ramkach, to ... ugh zly.gif Idioci nie zdają sobie sprawy, że tymi rekalamami to mogą tylko klientów wystraszyć.
  
PostWysłano: Piątek, 25 Lipca 2003, 22:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bzdury
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #18
Posty: 1030


[ Osobista Galeria ]




interia jeżeli chodzi o ich serwer www to strasznie kisznie z transferami stoi. Czasem ciężko ściągając jakiś plik przekroczyć 10KB/s (chyba że ja mam coś nienormalnie i tylko u mnie jest tak), chociaż nie wiem jak na tych płatnych, ale pożyjemy zobaczymy
  
Re: bezpłatne serwery mnie wkurzają
PostWysłano: Sobota, 26 Lipca 2003, 10:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Obserwabla :
Krzysiek :
Eddy ! Dobrze że dodałeś tą nową emoikonę :::: zly.gif
bo inaczej to trudno by było


To był mój pomysł.

Wracając do tematu - zdecydowaliśmy się na płatne konto na Interii. 33 złote za pół roku, 40MB miejsca, obsługa php, cgi, transfer miesięczny 2,5GB bez ograniczenia godzinnego. Potestujemy i obaczymy, czy warto było. Nie wątpie, ze będzie lepiej niz na friko. Jak pomyślę o tych ramkach, to ... ugh zly.gif Idioci nie zdają sobie sprawy, że tymi rekalamami to mogą tylko klientów wystraszyć.


Gratuluje pomysłu!
Ja mam takiego farta że muj kumpel ma srewer ze wszystkim możliwym co istnieje na świecie.... nieograniczony transref... nieograniczona ilość MB, wszystkie skrypty itd... podobno bardzo drogi...

A wracając do friko.pl to już im napisałem co o nich sądze i już dzisiaj przeprowadzam stronkę na inny lepszy serwer... wiem że nie tylko nam to przeszkadza... inni też pewnie będą emigrować !

Cytat:
To już jest koniec, nie ma już nic ! Jesteśmy wolni, możemy iść !
  
PostWysłano: Sobota, 26 Lipca 2003, 16:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




ech pozazdroscic kumpla
ja tez mialem dobrze ale niestety trza bylo przeniesc serwer i teraz straszna kicha sie zrobila, ale teraz moze byc tylko lepiej
  
PostWysłano: Sobota, 26 Lipca 2003, 16:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




no wiesz... gdyby nie jego znajomości to musiał bym zadowolić się wolnym piwko.pl i kicha a ten nawet na modemie jest szybki biggrin.gif dodam tyle że kosztuje niecały tysiąc miesięcznie (bynajmniej on tak mówi) cool.gif
  
PostWysłano: Sobota, 26 Lipca 2003, 20:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




no jak wspomne ze bylem podpiety na 10 megowym laczyu to tez mi sie łezka w oku kreci
bo teraz to nawet nie wim ile tam jest
za niedługo kolejna relokacja moze wtedy cos sie polepszy
  
PostWysłano: Niedziela, 27 Lipca 2003, 12:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




hmm. jeśli chcesz mieć więcej to możesz mieć 60mb na http://www.piwko.pl ... ale serwer super szybki nie jest biggrin.gif
  
PostWysłano: Poniedziałek, 28 Lipca 2003, 12:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




e no ja napisalem ze lacze bylo 10 mbit a nie ze mialem 10 MB na strone :)
miejsca mam tyle ile potzrebuje tyle ze transfer teraz spadł
  
Re: serwerek poszukiwany
PostWysłano: Niedziela, 07 Grudnia 2003, 13:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




nowy news... serwer piwko.pl powiększył swoje konto do 200MB wink.gif
tylko szkoda żę szybkość konta się nie zwiększyła wink.gif
  
serwerek poszukiwany
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010