Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis -> Awanse !!! Idź do strony 1, 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Awanse !!!
PostWysłano: Wtorek, 22 Lipca 2003, 14:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Czy ktoś mógłby napisać prób postowy po jakim dostaje się nominacje w statusie... no wiecie .. bywalec..... stały bywalec itd...
  
PostWysłano: Środa, 23 Lipca 2003, 16:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




taa
kiedys to próbowałem wyciagnac od eddiego
ale nici z tego
obawiam sie ze nawet admin tego nie wie do końca biggrin.gif
pisz i jak awansujesz to bedziesz wiedział - taka była mniej wiecej jego odpowiedz
  
PostWysłano: Środa, 23 Lipca 2003, 19:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mi
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #29
Posty: 251


[ Osobista Galeria ]




Cfaniak z tego naszego Eddy'ego lol.gif
  
PostWysłano: Środa, 23 Lipca 2003, 19:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Obserwabla
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #26
Posty: 198


[ Osobista Galeria ]




Eddy - jak zwykle tajemniczy...
  
PostWysłano: Środa, 23 Lipca 2003, 19:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




taa wszyscy dzieki temu jestesmy stałymi bywalcami
no poza nim oczywiscie
  
PostWysłano: Środa, 23 Lipca 2003, 19:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




zaawansowany bywalec jest chyba od 230 postów ... wiem tyle że bywalec jrst od 6 a stały bywalec od 50 i tyle... Eddy poratój !!!
  
PostWysłano: Środa, 23 Lipca 2003, 20:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




tak nierówno ? 230
chyba 200 albo 250
zreszta kto go tam wie
jak bedzie za mało to doda jak za duzo to odejmie
no nie Eddy ?
  
Re: Awanse !!!
PostWysłano: Niedziela, 03 Sierpnia 2003, 00:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




niektorzy wiedza...

dokladnie od 222 postow
  
Re: <Krzysiek> Awanse !!!
PostWysłano: Wtorek, 30 Września 2003, 22:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Tak w ogóle to w jakim celu zostały wprowadzone te tytuły:bywalec,stały bywalec itd.?

pozdrawiam serdecznie
  
Re: <szaman82> Awanse !!!
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 09:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Nikos
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #30
Posty: 121


[ Osobista Galeria ]




szaman: co by móc posty nabijać w jakimś celu :-] fajnie mieć taką dużą liczbę nie? :-)
  
Re: Awanse !!!
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 10:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




niedawno EDDY zmienił coś ze statusami... zamiast zaawansowanego bywalca jest uczestnik... dalej to już jest stały uczestnik... potem to pewnie zaawansowany uczestnik i jakoś tak
  
Re: <Nikos> Awanse !!!
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 13:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
fajnie mieć taką dużą liczbę nie? :-)


Wiesz, w sumie fajnie, ale przecież tu nie o to chodzi,przecież ilość nie zawsze idzie w jakość.Każdy z nas przecież może nastukać setki bezsensowych wiadomości, i co z tego?`Lepiej mieć mniej a sensowych.
osobiscie byłbym za tym aby takich statusów nie było, bo są ludzie-nie mam nikogo na myśli-dla których tylko ilość jest ważna.

pozdrawiam serdecznie
  
Re: <szaman82> Awanse !!!
PostWysłano: Środa, 01 Października 2003, 13:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kowal
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #275
Posty: 527


[ Osobista Galeria ]




osobiscie byłbym za tym aby takich statusów nie było, bo są ludzie-nie mam nikogo na myśli-dla których tylko ilość jest ważna.

to tacy tu chyba nie dyskutuja, mam nadzieje?
  
Re: <Kowal> Awanse !!!
PostWysłano: Czwartek, 02 Października 2003, 11:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Wiesz, czasem po długości niektórych postów oraz ich zawartości merytorycznej mam pewne wątpliwości,ale też nadzieję,że tak nie jest,gdyż wiele razy dostawałem zapewnienia że są to-d.pl. i heh-poważne fora.

pozdrawiam serdecznie
  
Re: <szaman82> Awanse !!!
PostWysłano: Czwartek, 02 Października 2003, 12:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Masz wątpliwości? Znajomy informatyk opowiadał mi wczoraj, jak to zarejestrował się - z powodów zawodowych - na jakimś forum, zdominowanym przez nastolatków. Chwilę się przysłuchiwał, jak wokół latało mięso. Potem zauważono i jego - miał nicka ppp. ,,A ten ppp to co za ch...?" - zapytał jeden z ,,dyskutantów". ,,A to pewnie pier... pajacowaty palant" - odparł drugi. Spotkałeś się z tym na deplach lub hehu?
  
Re: <Berger> Awanse !!!
PostWysłano: Czwartek, 02 Października 2003, 15:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
szaman82
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #290
Posty: 225


[ Osobista Galeria ]




Nie, na całe szczęscie sie z tym nie spotkałem,ale to nie oznacza ze tu-d.pl i heh-jest wszystko ok.Już kilka razy jakiś moderator upominał kogos aby nie urzadzać ``osobistych wycieczek``.Z drugiej strony sam musze przyznać ze zarówno na d.plu jak i hehu spotkałem się z dużą kulturą i merytorycznością wiadomości-choć nie wszystkich.

pozdrawiam serdecznie
  
Re: <szaman82> Awanse !!!
PostWysłano: Czwartek, 02 Października 2003, 15:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ojej, nikt i nigdzie nie jest idealny. Tu jednak mięso raczej nie leci, a i w czasie sporu argumenty ad personam rzadko są używane.
  
Re: Awanse !!!
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Grudnia 2003, 12:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Berger niedawno osiągnął tysięcznika ... ciekawe czy przy 10'000 będzie dzięsięciotysięcznik

pozdro
  
Re: <Krzysiek> Awanse !!!
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Grudnia 2003, 12:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Pewnie tak, a przy stu tysiącach - stutysięcznik. Ciekawe tylko, co będzie przy milionie??? eusa_eh.gif
  
Re: Awanse !!!
PostWysłano: Poniedziałek, 15 Grudnia 2003, 13:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Pewnie tak, a przy stu tysiącach - stutysięcznik. Ciekawe tylko, co będzie przy milionie??? eusa_eh.gif


MILIONER cool.gif
ciekawe czy jest ktoś na świecie kto napisał 1'000'000 postów... wink.gif
  
Awanse !!!
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Serwis

Strona 1 z 2  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010