Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Programowanie :: WWW -> E-kartki !!! Pomocy !!!
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
E-kartki !!! Pomocy !!!
PostWysłano: Wtorek, 22 Lipca 2003, 15:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




Hej !!! Jak się robi e-kartki taie jak te : http://www.eire.pwii.pl/kartki/u2.php ... jakiś skrypt czy co?? Jak ktoś wie to niech mi pomoże !!!!!
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Lipca 2003, 16:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




mozna to nazwac skryptem, ale to znacznie bardziej skomplikowane od innych bajerow.
Potrzeba bazy zeby trzymac wszystkie kartki, no i panel do wysylania i odczytu.
  
PostWysłano: Wtorek, 22 Lipca 2003, 18:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




jak to zrobić ?? możesz chociaż przybliżyc mi ten proces !!! prosze ! Serwer mam
  
PostWysłano: Środa, 23 Lipca 2003, 01:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




nigdy tego nie robilem, ale mysle ze nie bylo z tym duzego problemu.
narzedzie: php i mysql
na stronie sa wyswietlane obrazki, ktos kilka na obrazek przechodzi do panela wysylania.
Wpisuje wszystkie dane (imie/nazwisko, mail, do kogo, tekst) i gdy klika wyslij, wszystkie te dane sa wpisaywane do mysql pod konkretnym ID, a serwer wysyla mail do osoby ktora otrzymala kartke, z powiadomieniem.
Jest w nim link do panelu odczytywania z danym ID i wszystko jest po kolei odczytywane.
Jak w ogole nie znasz php, to moge ci dac taki skrypt bo teraz im blizej na to patrze tym wydaje mi sie to prostsze (tylko wysylane natychmiast, a nie z okreslona data, bo z tym moze byc wiekszy problem)
  
PostWysłano: Środa, 23 Lipca 2003, 13:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




skrypt się bardzo przyda ... mogłbyś mi wysłać na maila : ... i może być wysylane natychmiast ... nawet lepiej będzie
  
PostWysłano: Środa, 23 Lipca 2003, 14:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tassadar
Kapitan Heh
 
Użytkownik #3
Posty: 246


[ Osobista Galeria ]




ok, ale to bedzie w piatek, bo teraz wyjezdzam do jutra
  
PostWysłano: Środa, 23 Lipca 2003, 14:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




ok ... wiesz było by dobrze jakbyś podał ten skrypt gotowy i ja bym musiał zmieniać lokacje położenia plików i było by bardzo prosto... przed chwilą się bawiłem z tymi kartkami i niewiele mi wychodzi... bo albo ten skrypt co ja mam jest trafiony albo ja robie coś źle ... sad.gif razem powinno się nam udać !!! (bo jak wysłałem przykładową kartkę to niedoszła sad.gif )
skrypt zostawiam w twoich rękach ...
  
Re: E-kartki !!! Pomocy !!!
PostWysłano: Niedziela, 03 Sierpnia 2003, 07:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




hej!!!! mógłbyś mi wysłać ten skrypt do kartek na adres : !!!! Z góry dzięki .... otomi chodziło... Na stronie podam kto wykonał skrypt !
  
Re: E-kartki !!! Pomocy !!!
PostWysłano: Niedziela, 03 Sierpnia 2003, 07:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




jakoś nie mogę ich ściągnąć sad.gif więc prosze na maila :
  
E-kartki !!! Pomocy !!!
Forum dyskusyjne -> Software -> Programowanie :: WWW

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010