Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia -> John Paul II Italian... Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Wtorek, 05 Kwietnia 2005, 16:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
poplemon
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1362
Posty: 375


[ Osobista Galeria ]




choć jestem biernym uczestnikiem dyskusji przyłączam się do apelu.

wyluzujcie proszę...
  
Re: <poplemon> John Paul II Italian...
PostWysłano: Środa, 06 Kwietnia 2005, 00:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




cool.gif
  
Re: <u2toofan> John Paul II Italian...
PostWysłano: Środa, 06 Kwietnia 2005, 14:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pietruszka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1951
Posty: 104


[ Osobista Galeria ]




O !!!
I tak jest o wiele lepiej cool.gif cool.gif cool.gif
Pozdrowienia for all !!
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Środa, 06 Kwietnia 2005, 15:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bono452
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2285
Posty: 124


[ Osobista Galeria ]




Dzisiaj oglądałem CNN i była wypowiedź acbp Desmonda Tutu (ktorego Bono zawsze "wielbił") i on powiedział cos w tym stylu o Papiezu (dokładnie nie przytocze): "Był wspaniałym człowiekiem. Uwazam ze teraz powinien zostac wybrany na papieza Afrykanczyk. Czas w koncu na pierwszego od ilus tam lat NIE WŁOSKIEGO papieza". Wiec jak widzicie to nie jest ignorancja tylko Bono ale takze i całego swiata. Ta ignorancja siega nawet ludzi uduchowionych. WSTYD.
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Środa, 06 Kwietnia 2005, 22:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Kiev
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #2746
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




bono452 :
Dzisiaj oglądałem CNN i była wypowiedź acbp Desmonda Tutu (ktorego Bono zawsze "wielbił") i on powiedział cos w tym stylu o Papiezu (dokładnie nie przytocze): "Był wspaniałym człowiekiem. Uwazam ze teraz powinien zostac wybrany na papieza Afrykanczyk. Czas w koncu na pierwszego od ilus tam lat NIE WŁOSKIEGO papieza". Wiec jak widzicie to nie jest ignorancja tylko Bono ale takze i całego swiata. Ta ignorancja siega nawet ludzi uduchowionych. WSTYD.



chyba jednak najważniejszy jest człowiek , to jakim jest eusa_clap.gif wcale nie to skąd pochodzi ..( jak zwykle w takich sytuacjach odzywa się tzw duma narodowa , zakorzeniona przez otoczenie , no
bo i jak ? ) żyjemy w polsce drunken_smilie.gif a pamiętacie white flag ?
ludzie przestańcie pieprzyć ideologiczno patriotyczne bzdury ,
frustratów wokół pełno ( tutaj wyjątkowy wysyp :( )
najważniejsza jest muzyka ... za mało ?
PEACE
D.
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Środa, 06 Kwietnia 2005, 23:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
krzychu2
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1940
Posty: 79


[ Osobista Galeria ]




a ja mysle że irlandczyków krew by zalała jakby ktos napisał ze u2 to wielki angielski zespół rockowy,a sam Bono który na każdym kroku podkreśla swoją irlandzkośc też by miał gula cool.gif
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Środa, 06 Kwietnia 2005, 23:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JaroX
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2312
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




krzychu2: hahahaha taaa!! zgadzam się w 100% !!!
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Czwartek, 07 Kwietnia 2005, 00:21 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bono452
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2285
Posty: 124


[ Osobista Galeria ]




Ja uwazam ze juz wystarczajaco "odbierano na dume narodową", ze nasza duma narodowa wiele razy była wystarczajaca poddawana probie. Maria skłodowska jest przez wielu uwazana za Francuzke tak samo jak Chopin. Teraz zaczyna sie uwazac "najwspanialsze dziecko Polski" za Włocha. Zgadzam sie z wypowiedziami ze nie pochodzenie sie liczy ale człowiek, ale nie pozwólmy traktowac nas Polaków w ten sposób:(
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Czwartek, 07 Kwietnia 2005, 09:24 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
paf
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1706
Posty: 188


[ Osobista Galeria ]




moim zdaniem nalezy wyslsc jaki
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Czwartek, 07 Kwietnia 2005, 09:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
paf
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1706
Posty: 188


[ Osobista Galeria ]




moim zdaniem nalezy wys
    ac jaki
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Czwartek, 07 Kwietnia 2005, 09:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
paf
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1706
Posty: 188


[ Osobista Galeria ]




nalezy wyslac list oficjalny z naszymi podpisami, bono musi wiedziec ze popelnil wielki blad ktiory nas strasznie dodknal, musi wiedizec, nie psujmy sobie i chlopakom natomiast koncert, zalatwmy to wczesniej. naleza sie nam przerosiny i mam nadzije ze uslyszymi je na koncercie, a to ze jakis wysoki duchowny powiedziel ze Papiez jest Wlochem wcale nei usprawiedliwia Bono! Pokoj! (sorrki za wczesniejsze 2 niechcace wpisy)
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Czwartek, 07 Kwietnia 2005, 10:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
danielasu2
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3447
Posty: 84


[ Osobista Galeria ]




Ludzie dajcie juz spokój,jestem pewny że U2 zafundują nam jakies specjalne wykonanie One lub Miracle Drug z dedykacja dla Papieza.
Prosze zostawcie ten temat.
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Czwartek, 07 Kwietnia 2005, 11:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
bono452
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2285
Posty: 124


[ Osobista Galeria ]




"a to ze jakis wysoki duchowny powiedziel ze Papiez jest Wlochem wcale nei usprawiedliwia Bono!"

Piszac o Desmondzie Tutu nie miałem na celu usprawiedliwiac Bono, tylko wyrazic moje zazenowanie faktem ze nawet kardynał nie wie o pochodzeniu głowy Koscioła.
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Czwartek, 07 Kwietnia 2005, 13:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
danielasu2
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3447
Posty: 84


[ Osobista Galeria ]




Mówiłem ze koniec juz z tym tematem ale jakos nie moze to mi dac spokoju,a więc,
Bono spotkal sie z Papiezem przy okazii Jubilee 2000 razem z Bobem Geldofem ,wszystko szczególowo opisane jest w PROPAGANDZIE i jest tam takie ciekawe spostrzezenie Geldofa o butach Papieża które przypadły mu do gustu ,na co Bono mial ponoć odpowiedzeć ze są to pewnie podróbki Gucciego wykonane w Polsce.Wskazywalo by to na to że Bono doskonale wie z jakiego kraju pochodzi Papa.
Moze to byc tylko plotka ale przecież propagandą zajmują sie naprawde prawdziwi fani.
A wracajac do tego co ponoc powiedzał na koncercie to musi to byc przejezyczenie,Zastanówicie sie nad tym
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Czwartek, 07 Kwietnia 2005, 14:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
krzychu2
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1940
Posty: 79


[ Osobista Galeria ]




Przejęzyczenie to jest wtedy kiedy język ześlizgnie sie z .... na...,ok nie ważne to nie jest kacik hardcorowego dowcipu.Nie wiem dlaczego niektórzy tak go uparcie bronia,faktycznie nie ma co sie pastwić nad chłopem ale stwierdzenia że było to przejezyczenie po prostu mnie irytują.Po prostu Bono sie skompromitował swoją niewiedzą i zakończmy temat,a nie szukajmy tanich i irracjonalnych usprawiedliwień.
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Czwartek, 07 Kwietnia 2005, 18:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
luke
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3325
Posty: 164


[ Osobista Galeria ]




Moze dla niektorych Bono jest bozkiem :lol:
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Czwartek, 07 Kwietnia 2005, 19:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
danielasu2
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3447
Posty: 84


[ Osobista Galeria ]




Taak Bono jest Bożkiem hehe,bez przesady ,tak naprawde to mnie to nie uraziło ze tak powiedzał ,choć i tak w to nie wierze ,musiałbym to usłyszec osobiscie.
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Czwartek, 07 Kwietnia 2005, 21:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
krzychu2
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1940
Posty: 79


[ Osobista Galeria ]




to nie jest kwestia wiary to jest fakt.Na tym forum mozesz bez problemu sciagnąć ten koncert i posłuchać.i jeszcze raz podkreślam,że to nie jest kwestia urażonych uczuć Polaków tylko zwykły obciach zeby takich rzeczy nie wiedzieć dla niego.
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Czwartek, 07 Kwietnia 2005, 22:07 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
danielasu2
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3447
Posty: 84


[ Osobista Galeria ]




Koncert pzesłuchałem i rzeczywiscie powiedzał tak,nie mieszajmy w to wiary,i nie róbmy z tego takiej narodowej tragedii bo wiekszosc Polaków i tak nie wie kim jest Bono i już napewno nie ma pojecia co on mówi.
Popełnił potworny bład .
Mysle sobie zeby zabrac flage Anglii i napisac na niej Bono jesteś anglikiem.
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Piątek, 08 Kwietnia 2005, 00:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JaroX
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2312
Posty: 71


[ Osobista Galeria ]




Niektóre posty są głupsze niż ustawa przewiduje. paf: otrzymujesz miano najśmieszniejszego biggrin.gif biggrin.gif hheheheh
  
John Paul II Italian...
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia

Strona 3 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010