Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia -> John Paul II Italian... Idź do strony 1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
John Paul II Italian...
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 13:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




http://www.nme.com/news/111907.htm
zródlo: U2@pl

Bono called out the name of the Pope - "John Paul" to the crowd and
described him as "an Italian who knew the right person to get into
heaven."

Bono sie u mnie juz przekreślił definitywnie....
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 13:39 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
one
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3429
Posty: 47


[ Osobista Galeria ]




mnie też rozczarował!!! Cały świat ogłasza żałobę a on nie odwołuje koncertu... no i ...Jan Paweł II - Włochem... szczyt ignorancji!!!
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 13:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
W.I.R-E
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1693
Posty: 330


[ Osobista Galeria ]




Powiedzcie, że mi się to śni... doubt.gif KOSZMAR JAKIŚ! A może nam dawnego Bono wymieniono na gorszy model? confused.gif Niesmak i zażenowanie to jedyne w miarę przyswoite słowa komentarza do tego newsa chyba... eusa_sick.gif
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 13:57 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Taras
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2354
Posty: 23


[ Osobista Galeria ]




Jeśli to prawda to na katowickim koncercie należy przypomnieć "arcyszacownemu" Bono, jakie jest rzeczywiste pochodzenie Jana Pawła II - zamiast flag narodowych sławiących U2 wyeksponować na nich imię Jana Pawła II.
Poza tym z uwagi na wyznawany tak jawnie i ostentacyjnie przez Bono światopogląd religijno-społeczny ten fakt (z poprzednimi zastrzeżeniami) przelewa czare goryczy!

PS moze w Polsce zrobić milczący koncert (pokazać muzyką) jak na leży hołdować wiernie swoim ideałom - ostatecznie bojkot koncertu!?
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 14:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
W.I.R-E
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1693
Posty: 330


[ Osobista Galeria ]




Taras :
Jeśli to prawda to na katowickim koncercie należy przypomnieć "arcyszacownemu" Bono, jakie jest rzeczywiste pochodzenie Jana Pawła II - zamiast flag narodowych sławiących U2 wyeksponować na nich imię Jana Pawła II.
Poza tym z uwagi na wyznawany tak jawnie i ostentacyjnie przez Bono światopogląd religijno-społeczny ten fakt (z poprzednimi zastrzeżeniami) przelewa czare goryczy!

PS moze w Polsce zrobić milczący koncert (pokazać muzyką) jak na leży hołdować wiernie swoim ideałom - ostatecznie bojkot koncertu!?


pomysł z 'milczącym' koncertem czy jego bojkotem nie przejdzie - za długo na niego czekaliśmy confused.gif Jakkolwiek myślę, że ktoś powinien rzucić Bono na scenę koszulkę z nadrukowanym zdjęciem Papieża, polską flagą i napisem He Was One Of Us You Fool doubt.gif
  
Re: <W.I.R-E> John Paul II Italian...
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 14:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
one
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3429
Posty: 47


[ Osobista Galeria ]




zgadzam się, nie możemy przemilczeć tego. Trzeba uświadomić mu (czytaj bono), że zranił nasze uczucia!!!
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 14:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
krzychu2
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1940
Posty: 79


[ Osobista Galeria ]




tu już nie chodzi o uczucia Polaków.Po prostu żeby być europejczykiem,do tego podobno tak zaangażowanym w sprawy społeczne i polityczne i nie wiedzieć że Papież był Polakiem a nie Włochem to trzeba byc po prostu debilem.
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 15:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Czy to Bono? Czy to Bono? Nie - to ALZHEIMER! eusa_wall.gif
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 15:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Krzysiek
Pro uczestnik vip
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #103
Posty: 1531


[ Osobista Galeria ]




shock.gif
Phi ... brak słów - gdzie on ma głowę ! Cały świat trąbi o tym że zmarł PAPIEŻ POLAK a tu prosze. zly.gif

Zaraz, ostatnio pamieć mi szwankuje !? Bono pochodzi z Indii prawda ? tongue.gif [ wink.gif ]
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 15:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




Jako jedyny stane w obronie Bono... Chyba kazdy trzezwo myslacy czlowiek zdaje sobie sprawe z faktu ze byla to zwyczajna gafa, przejezyczenie. Prawda, haniebna pomylka, ale takie tez sie zdarzaja...
Ze nie odwolal wystepu. Moze jednak uwazal za stosowne zagrac na tym koncercie. Przeciez po smierci ojca zrobil to samo. Takie jest w kazdym razie moje zdanie.
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 15:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
Jakkolwiek myślę, że ktoś powinien rzucić Bono na scenę koszulkę z nadrukowanym zdjęciem Papieża, polską flagą i napisem He Was One Of Us You Fool


To w sumie byloby ciekawe. Chociaz to "You Fool" raczej bym wyciął.
  
Re: <Fledge> John Paul II Italian...
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 16:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Max
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #541
Posty: 2229


[ Osobista Galeria ]




nie rozumiem jak mozna stwierdzic bedąc na audiencji u Papieża, rozmawiając z nim, być europejczykiem, kandydatem do Nobla oraz do funkcji przewodniczącego Banku Światowego, że Karol Wojtyła to włoch...
miejmy nadzieje, ze to jakas straszliwa pomyłka, która zaniedługo będzie wyjaśniona.
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 16:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
BloodySunday
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2418
Posty: 39


[ Osobista Galeria ]




cool.gif Co do bojkotu koncertu w Polsce. Jasne zrobcie tak. Kogo cala postawa U2 obrazila kto uwaza ze Bono to debil i sklerotyk (bo i takie komentarze tu padly) niech na koncert nie idzie. Ja pojde bardzo chetnie i moze dzieki temu ze was tam nie bedzie ( w co watpie) dostane sie do elipsy. Spalic bilety!!! Zwyzywac Bono!!! Zbojkotowac koncert!!! Czy Papiez mowil cos o wybaczaniu i tolerancji? A kogo to obchodzi!?! Bono kretyn nie wie ze Jan Pawel II byl Polakiem. Brak mi slow patrzac na wasza postawe.
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 16:19 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Fledge
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2270
Posty: 463


[ Osobista Galeria ]




Wlasnie.
W pelni sie z tobą zgadzam....
Ja na koncert pojade..
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 16:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
krzychu2
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1940
Posty: 79


[ Osobista Galeria ]




Nie ma sie co oszukiwać że sie skompromitował i zrobił z siebie kretyna,idiote debila,głupka, ignoranta czy jak kto woli,,ale robienie z tego jakiegos wielkiego halo,typu pomysły z bojkotem koncertu,jakis transparentów czy koszulek uważam za smieszne.tak naprawde jego niewiedza(bo nie uważam że było to przejęzyczenie) to nie nasz problem tylko jego.
  
Re: <krzychu2> John Paul II Italian...
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 17:43 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pietruszka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1951
Posty: 104


[ Osobista Galeria ]




Drogi Krzychu2 wszystko jest ok i zgadzam się z Tobą, ale sorry jeśli to tylko jego (czyli Bono) problem, że nie wiedział skąd pochodzi Papież. Jeśli my, czyli Polacy sobie odpuścimy to ja mój dowód spuszczam w kiblu z falami. Kiedyś też ktoś mówił, że Oświęcim to wymysł Polaków.
Shit jak długo będziemy pozwalać w tym zasranym kraju na taką nieświadomość innych !!!!
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 17:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
JJJ
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #3415
Posty: 175


[ Osobista Galeria ]




Bono has spoken of the passing today of Pope John Paul II.

"The best front man the Catholic Church ever had. A great show man, a great communicator of ideas even if you didn't agree with all of them, a great friend to the world’s poor which is how I got to meet him. Without John Paul II its hard to imagine the Drop the Debt campaign succeeding as it did."

ja cos takiego spotkalem...ale tak naprawde jezeli to nie bedzie potwierdzone nic nie mowie w obu przypadkach....

pzdr
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 18:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
krzychu2
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1940
Posty: 79


[ Osobista Galeria ]




Pietruszka :
ale sorry jeśli to tylko jego (czyli Bono) problem, że nie wiedział skąd pochodzi Papież.



no ok,wypowiedzialem się za siebie.Mnie to osobiscie dziwi ,a nie martwi.Choc sam już nie wiem,może taka niewiedza zagranica jest powszechna,bo jeżeli co by nie powiedzieć człowiek inteligentny i światowy nie wie jakiej narodowosci był Papież to moze wiekszosć obcokrajowców o tym nie wie?Bono jest Brytyjczykiem,jezeli inny brytyjczyk,jakis tam głupawy ksiąze karol ma swój ślub i wesele w piatek i ma gdzies fakt że tego dnia spora czesc swiata bedzie przezywać pogrzeb Papieża to co możemy o tym powiedzieć...
  
Re: John Paul II Italian...
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 18:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
caspian
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2129
Posty: 320


[ Osobista Galeria ]




No akurat słyszałem przed chwilą w Trójce że książę Karol przełożył ślub i przyjedzie na pogrzeb.
  
Re: <krzychu2> John Paul II Italian...
PostWysłano: Poniedziałek, 04 Kwietnia 2005, 18:22 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pietruszka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1951
Posty: 104


[ Osobista Galeria ]




Hello Krzychu2 !!!!!

Wiesz martwi mnie jedynie fakt, że my POLACY (specjalnie napisałem to dużymi literami) tak często zapominamy o naszej wspólnej godności i szacunku od innych ludzi. Wiesz mi to poprostu nie jest obojętne, mam nadzieję, że Tobie również. Pozdrawiam wink.gif
  
John Paul II Italian...
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Religia i filozofia

Strona 1 z 4  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010