Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie -> Sex... umilacze Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: Sex... umilacze
PostWysłano: Czwartek, 10 Listopada 2005, 19:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




sylwas :
Może warto ją poznać?
wink.gif


Jakbyś nie była babcią to wiesz, nie byłby to zły pomysł... lol.gif wink.gif Och, czemu ja nie jestem bi? cool.gif
  
Re: Sex... umilacze
PostWysłano: Środa, 16 Listopada 2005, 13:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sylwas
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2488
Posty: 122


[ Osobista Galeria ]




grusia :
[..]

Jakbyś nie była babcią to wiesz, nie byłby to zły pomysł... lol.gif wink.gif Och, czemu ja nie jestem bi? cool.gif


eusa_naughty.gif Zaraz, zaraz - a dlaczego ,,jakbym nie była babcią''?

Babcią to jestem dla mojej wnuczki ale nie jestem jeszcze staruszką.

Babciom też się cos od życia należy tyle, że też nie jestem bi...
wink.gif
  
Re: Sex... umilacze
PostWysłano: Środa, 16 Listopada 2005, 14:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Doty
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #4521
Posty: 589


[ Osobista Galeria ]




sylwas :
Witam wszystkich ,,Hehowców" i chce po kolejnej sporej przerwie w pisaniu dodać aktualne nowinki w temacie.
Od paru tygodni zaczepia mnie pewna 35-cio latka i usilnie namawia na spotkanie i randkę bo jest biseksualna.
Tradycyjnie juz powiedzialam jej, że jestem babcią i to ,,szczuplą bardzo inaczej'' przy czym odesłałam ją na moją strone www aby sobie mnie oglądneła. Spodziewałam się, że to zniechęci ja i zakończy sieciową znajomość.
Ale gdzie tam! Okazało się iz pociągam ją i zaprasza mnie na wspólną kąpiel przy świecach z szampanem no i wspólne igraszki z wieloma fajnymi gadżetami. Obiecała, że w razie jej odwiedzin w moim domu zabierze swojego laptopa z filmami i ulubione zabawki shock.gif wink.gif

I tak po wielu zaczepkach i standartowych rozmowach z panami zostałam ,,nagrodzona" taką wyjątkowo odmienną propozycją od ponoć atrakcyjnej kobiety.
Może warto ją poznać?
wink.gif


Może i warto ale ..... Czy to jeste akurat to???
Ja tez nie jestem bi, i to chyba całe moje szczeście.
  
Re: Sex... umilacze
PostWysłano: Czwartek, 16 Lutego 2006, 21:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




sylwas :
.... I tak po wielu zaczepkach i standartowych rozmowach z panami zostałam ,,nagrodzona" taką wyjątkowo odmienną propozycją od ponoć atrakcyjnej kobiety.
Może warto ją poznać?
wink.gif

Tak sobie myśle, że to bardzo dobrze o Tobie świadczy - zainteresować SOBĄ obie płci smile.gif
Sorry - nie chciałam być uszczypliwa, ale coś w Tobie musi być ..... i to w bardzo pozytywnym znaczeniu.
  
Re: Sex... umilacze
PostWysłano: Czwartek, 16 Lutego 2006, 22:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
sylwas
Stały bywalec vip
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2488
Posty: 122


[ Osobista Galeria ]




kazia :
[..]


Tak sobie myśle, że to bardzo dobrze o Tobie świadczy - zainteresować SOBĄ obie płci smile.gif
Sorry - nie chciałam być uszczypliwa, ale coś w Tobie musi być ..... i to w bardzo pozytywnym znaczeniu.


To że we mnie jest coś szczególnego to ja to wiem... wink.gif

Ale dlaczego zainteresowanie mną, osoby tej samej płci zaraz ma bardzo dobrze swiadczyć - to już nie wiem... eusa_eh.gif

Na marginesie dodam, że po kilku miesiącach pani owa się chyba zniechęciła i zamilkła - nie poznałyśmy sie osobiście ...
  
Re: Sex... umilacze
PostWysłano: Sobota, 29 Kwietnia 2006, 13:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kazia
Stały uczestnik vip
Stały uczestnik
 
Użytkownik #203
Posty: 918


[ Osobista Galeria ]




sylwas :
...Ale dlaczego zainteresowanie mną, osoby tej samej płci zaraz ma bardzo dobrze swiadczyć - to już nie wiem... eusa_eh.gif
Na marginesie dodam, że po kilku miesiącach pani owa się chyba zniechęciła i zamilkła - nie poznałyśmy sie osobiście ...

Hm... nie wszystkie znajomości nawet tej samej płci muszą być aż tak negatywnie traktowane o ile tylko są znajomościami. Poznałam wiele kobiet - przez sieć - a później w realnym świecie, w gronie ich rodzin i nie widzę w tym nic przkrego dla siebie, raczej cieszę się że zaliczają mnie do swoich bliskich znajomych.
  
Sex... umilacze
Forum dyskusyjne -> Inne -> W kobiecym gronie

Strona 13 z 13  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Sala na wynajem sala szkoleniowa kraków Kraków
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010