Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Serwis -> Index -> Galeria Fotograficzna
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Galeria Fotograficzna
PostWysłano: Środa, 13 Kwietnia 2005, 14:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




W związku z otwarciem forum fotograficznego została wprowadzona Galeria Fotograficzna dostępna dla każdego użytkownika bez konieczności logowania się!.

Standardowo każdy może otworzyć własną Osobistą Galerię i wrzucić dowolną ilość plików graficznych typu JPG o maksymalnym rozmiarze 512 KB. Wielkość Galerii to 512 KB. Oczywiście jest możliwe powiększenie miejsca do nawet 500 MB.

Cena za kupno 10 MB, to 10 zł.
Nie ma limitów transferu!


Zainteresowane osoby zakupem dodatkowego miejsca w Galerii proszę o kontakt ze mną. Dodatkowo otrzymają znaczek vip za wspieranie finansowe Forum.

Obecne osoby ze znakiem vip otrzymają określoną ilość miejsca za dokonaną wcześniejszą wpłatę.

Zapraszam do sprawdzenia możliwości Galerii Fotograficznej. Dyskusje i komentowanie zdjęć proszę prowadzić na forum fotograficznym.

Enjoy! biggrin.gif


Ostatnio zmieniony przez EDDY dnia Wtorek, 31 Stycznia 2023, 01:01, w całości zmieniany 3 razy
  
Re: <EDDY> Galeria Fotograficzna
PostWysłano: Piątek, 15 Kwietnia 2005, 10:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




Dodałem możliwość ściągnięcia wszystkich zdjęć w spakowanym archiwum ZIP w danej galerii.

Zachęcam do korzystania z Galerii Osobistej, do której link znajdziecie w profilu.
  
Re: <EDDY> Galeria Fotograficzna
PostWysłano: Niedziela, 17 Kwietnia 2005, 19:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
u2toofan
Stały uczestnik
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #663
Posty: 648


[ Osobista Galeria ]




fajne cool.gif
  
Re: <u2toofan> Galeria Fotograficzna
PostWysłano: Niedziela, 17 Kwietnia 2005, 19:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
fanka_adamka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1999
Posty: 76


[ Osobista Galeria ]




no eusa_clap.gif
  
Re: Galeria Fotograficzna
PostWysłano: Czwartek, 08 Grudnia 2005, 14:33 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Delest
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5553
Posty: 43


[ Osobista Galeria ]




zajefajnie brawo brawo eusa_clap.gif eusa_clap.gif eusa_clap.gif
  
Re: <Delest> Galeria Fotograficzna
PostWysłano: Czwartek, 08 Grudnia 2005, 16:52 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lemon
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #4252
Posty: 9


[ Osobista Galeria ]




enom wink.gif
  
Re: Galeria Fotograficzna
PostWysłano: Piątek, 16 Grudnia 2005, 22:27 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Eliasz
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #5470
Posty: 44


[ Osobista Galeria ]




u2toofan :
fajne cool.gif

TESH tak MYSLE
  
Re: Galeria Fotograficzna
PostWysłano: Sobota, 17 Grudnia 2005, 21:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




To jakby co, to "u mnie" można zobaczyć kilka [dosłownie] fotek, jak to się bawiliśmy w Poznaniu smile.gif
Może po 28.12. zmienię na wystrój "gdański" wink.gif
  
Re: Galeria Fotograficzna
PostWysłano: Wtorek, 07 Lutego 2006, 21:30 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ALICE
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #1458
Posty: 917


[ Osobista Galeria ]




a w mojej galerii za to moża się dowiedzieć jak ta szajbuska Alice wygląda wink.gif
  
Re: Galeria Fotograficzna
PostWysłano: Wtorek, 14 Marca 2006, 18:08 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
grusia
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1372
Posty: 3053


[ Osobista Galeria ]




W końcu zmieniłam "wystrój".
Nie Gdańsk a Gdynia się pojawiła wink.gif
  
Re: Galeria Fotograficzna
PostWysłano: Czwartek, 30 Marca 2006, 13:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Patie
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #5359
Posty: 210


[ Osobista Galeria ]




U mnie w koncu zawitala foteczka jedna :)
  
Re: Galeria Fotograficzna
PostWysłano: Wtorek, 08 Kwietnia 2008, 11:29 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Maria Aneta
Dekurion ;-)
<tt>Dekurion</tt> ;-)
 
Użytkownik #6512
Posty: 10


[ Osobista Galeria ]




Ja już tyle razy straciłam zdięcia z dysku, iż postanowiłam swoją kolekcję umieścić na picassie, ponad 380 fotek, zapraszam. http://picasaweb.google.com/mak.wrc/MaciuM02
  
Re: Galeria Fotograficzna
PostWysłano: Poniedziałek, 07 Listopada 2016, 15:12 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
katarzyna029
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #7960
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




ciekawa kolekcja :)
  
office.com/setup - download Office Setup
PostWysłano: Czwartek, 20 Czerwca 2019, 14:59 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
jones123
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #8088
Posty: 4


[ Osobista Galeria ]




ciuach
  
Galeria Fotograficzna
Forum dyskusyjne -> Serwis -> Index

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010