Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Płytka grupy Cinq G
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Płytka grupy Cinq G
PostWysłano: Czwartek, 14 Kwietnia 2005, 22:26 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
yoziom
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3533
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




7 wszystkim!jest taka ekipa, ktora daje naprawde dobra muze, cos hip-hop a ragga. to wlasnie CINQ G. chodzi za mna kilka ich kawalkow ale nie wiem skad je sciagnac, bo w kilku p2p szukalem i ani sladu, tylko 2piosenki. a jakby ktos znal jakis adresik do calego albumu(do tej pory wydali tylko 1- "P.I.Ę.Ć.G.I.E. Panama")albo mial jakis pomysl jak go ŚCIĄGNĄĆ to prosze o cynk i polecam- swietny squad!
pozdro 4 all!
Michał
  
Re: <yoziom> Płytka grupy Cinq G
PostWysłano: Piątek, 15 Kwietnia 2005, 00:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Lottie
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #2194
Posty: 31


[ Osobista Galeria ]




Proponuje skorzystac z emula wink.gif
  
Re: <Lottie> Płytka grupy Cinq G
PostWysłano: Poniedziałek, 18 Kwietnia 2005, 20:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
yoziom
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #3533
Posty: 22


[ Osobista Galeria ]




dziex :) przydalo sie.Jednak co emule to emule- w moim bearshare'u nie bylo dlatego poszukiwalem zawziecie.
pozdro
  
Re: Płytka grupy Cinq G
PostWysłano: Sobota, 04 Czerwca 2005, 12:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kopytko
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3936
Posty: 1


[ Osobista Galeria ]




mam prośbe, bo ja mimo wsztsko nie moge nigdzie jej ściagnac, no wlasnie i czy jakis ludź dobrego serca nie przeslalaby mi jej na maila, moge sie odwdzieczyc rowniez jakims albumem, pozdrawaim (:

moj mail:
  
Płytka grupy Cinq G
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010