Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe -> D-Link DSL-504T zawieszanie
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
D-Link DSL-504T zawieszanie
PostWysłano: Piątek, 15 Kwietnia 2005, 22:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
matt.pl
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3541
Posty: 3


[ Osobista Galeria ]




Mam wspominiany wyzej router i dziele nim Neo. Na poczatku ustawilem jako typ polaczenia PPoE i wszystko bylo ok - sam sie rozlaczal i laczyl od nowa co 24 h z dokladnoscia do minuty. Teraz znalazłem na dlink.pl jak ma byc poprawnie skonfigurowany i ustawilem na PPoA, MTU i MRU na 1492, Connection keep alive na 10 min, tryb MMODE. Niby wszystko chodzilo, ale nastepnego dnia rano wlaczam PC i okazuje się ze nie został przydzielony adres DHCP na zadnym z komputerow. Wszystkie kontroli byly ok na routerze. Nie moglem na niego wejsc przez przegladarke wiec wyjalem wtyczke i wlazylem. Polaczyl sie poprawnie, wiec ustawilem connection keep alive na 1440 min (24 h). ale po okolu 6 h znowu to samo. Co mam zrobic?? Czy zwiekszenie dzierżawy DHCP na np 60 min cos da?? Czy moze mam zaznaczyć opcję w ustaw. polaczenia 'on demand'?? Prosze o pomoc. Chcialbym zostac przy typie polaczenia PPoA.
  
D-Link DSL-504T zawieszanie
Forum dyskusyjne -> Hardware -> Sieci komputerowe

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Najlepsze implanty Szczecinhotel wellness w Ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010