Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua -> U2 książkowo Idź do strony 1, 2, 3 ... , 14, 15, 16
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2007, 09:49 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pablos
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3562
Posty: 333


[ Osobista Galeria ]




A ja tam zaczekam do 30 stycznia z kupnem tej książki.
Zawsze to tak inaczej w dniu premiery przejść sie do sklepu i wybrać sobie jeden z wielu pachnących (w przypadku Propadandy - śmierdzących[zadowolenie] ) egzemplarzy.

Kurczę, ale oni szybko wydają nowe pozycje o U2. Jeszcze nie zacząłem czytać Duchowej Podruży, a tu juz na horyzoncie nowa pozycja.

Gdy zaczynałem swoją przygodę z U2 nie było nic, a wiedzę musiałem czerpać np: z telegazety biggrin.gif . Teraz U2 jest chyba najbardziej "uksiążkowionym" zespołem w Polsce.

Ale dobrze, dobrze! Tylko się cieszyć ! eusa_clap.gif
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2007, 14:41 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Wydawca "Bono o Bono" trafił idealnie z momentem wydania książki. Wrzawa wokół DVD z Chorzowa wpłynie pewnie również na sprzedaż tej książki.

A ja czekam na jakieś informacje o premierze polskiego wydania "U2 by U2. Pod koniec października 2006r. rozmowy w sprawie nabycia praw do książki prowadziło wydawnictwo In Rock. Wszystko rozbijało się o pieniądze. Wczoraj napisałem do nich maila - może znowu odpiszą i podadzą jak stoją sprawy wink.gif
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2007, 16:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




No to mamy kolejną książkową premierę! smile.gif

W kwietniu b.r. w sprzedaży pojawi się książka autorstwa Bono. "On the Move" stanowić będą przemówienia Bono wygłoszone w 2006r. podczas National Prayer Breakfast. Wydawnictwo będzie liczyć 64 strony. smile.gif Może kiedyś trafi również do nas wink.gif

  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2007, 18:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
velvetova
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3701
Posty: 427


[ Osobista Galeria ]




a ja bylam sie wczoraj spytac w matrasie czy bedzie u nich dostepna ksiazka juz od 22 stycznia to mi pani kulturalnie powiedziala ze oni o niczym jeszszcze nie wiedza confused.gif


jak U2 by U2 wyjdzie w wersji polskojezycznej to chyba umre ze szczescia :P
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2007, 19:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




velvetova :

jak U2 by U2 wyjdzie w wersji polskojezycznej to chyba umre ze szczescia :P


Nie, no co Ty! Jaki wtedy byłby pożytek z tej książki? eusa_eh.gif
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Sobota, 20 Stycznia 2007, 10:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pyza U2
Stały uczestnik vip
<tt>Stały uczestnik</tt>
 
Użytkownik #2362
Posty: 636


[ Osobista Galeria ]




Atomic_Mario :
No to mamy kolejną książkową premierę! smile.gif

W kwietniu b.r. w sprzedaży pojawi się książka autorstwa Bono. "On the Move" stanowić będą przemówienia Bono wygłoszone w 2006r. podczas National Prayer Breakfast. Wydawnictwo będzie liczyć 64 strony. smile.gif Może kiedyś trafi również do nas wink.gif

http://www.u2achtung.com/01/news/imginc/2007onthemove.jpg



Kolejna wiadomość dotycząca tej książki.

http://muzyka.onet.pl/10174,1469026,newsy.html
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Sobota, 20 Stycznia 2007, 19:16 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




witam !

czy ktos juz widzial "Bono o Bono" w jakiejs ksiegrani ?
....
z tego co wiem to miala sie ukazac juz dzis, choc oficjalna premiera ma byc dopiero 22-go ....

dzis pytalem w "Empiku" i uzyskalem odpowiedzi uslyszalem ze:
"...jest juz w systemie od 17-go, ale na polce jeszcze nie mamy - wiec powinna byc w najblizszej dostawie... "

jak znam "Empik" to pewno w ciagu tygodnia sie pojawi .....

a moze juz gdzies jest ???
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Sobota, 20 Stycznia 2007, 19:46 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




wlasnie sprawdzalem !!!

teraz Merlin podaje date sprzedazy od 30-go stycznia !!!
a wydaje mi sie ze kilka dni temu bylo napisane od 22-go !!!!

kurde jakies problemy maja ????

pozdrawiam
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Niedziela, 21 Stycznia 2007, 02:56 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Zooropman
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6701
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Ciekawa ksiazka sie zapowiada
  
Re: <pigol> U2 książkowo
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Stycznia 2007, 17:06 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
piotrek85
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #2039
Posty: 179


[ Osobista Galeria ]




Witam dawno mnie tu nie bylo ale wróciłem i fajnie widzieć znajome nick-i.
Wg wydawnictwa ZNAK książka jest już dostępna do zamówienia biggrin.gif
Ponizej podaję link
http://znak.com.pl/book.php?id=1821
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Stycznia 2007, 18:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




Bono O Bono już jutro w księgarni w Rybniku biggrin.gif
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Poniedziałek, 22 Stycznia 2007, 19:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Mary.
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #6373
Posty: 206


[ Osobista Galeria ]




U mnie w Gliwicach jeszcze nie ma tej ksiązki. Nachodziłam się dzisiaj i nic. Zamawiam przez internet.
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Środa, 24 Stycznia 2007, 22:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Bono_18
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6522
Posty: 47


[ Osobista Galeria ]




Hej jest ta ksiazka juz czy nie??Nachodzilem sie we wszystkich ksiegarniach i nie ma confused.gif eusa_eh.gif Chodzi mi oczywiscie o Bono o Bono tongue.gif
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Czwartek, 25 Stycznia 2007, 09:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




http://muzyka.onet.pl/0,1471458,newsy.html

A u mnie ciągle nic sad.gif Ale pan powiedział, że powinna być dzisiaj. Popytam smile.gif


[EDIT; 25.01.07; 16:51] Mam!!! Wieczorkiem zabieram się do czytania biggrin.gif
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Piątek, 26 Stycznia 2007, 00:02 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
pigol
Stały uczestnik
Stały uczestnik
 
Użytkownik #2491
Posty: 922


[ Osobista Galeria ]




w czestochowie - tez jeszcze nie ma !!!
ale mam zmowiona i powinna byc okolo wtorku lub srody !!!

jesli w jakim Empiku nie ma - to walcie smialo do obslugi zamowia dla Was !!!!
bez zadnego problemu ani dodatkowych kosztow i jeszcze grzecznie zadzwonia ze juz jest !!!


pozdrawiam !!
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Piątek, 26 Stycznia 2007, 13:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
evay
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3075
Posty: 3063


[ Osobista Galeria ]




W Empiku - Silesia City Center - już jest!
wczoraj mama kupiła i naprawdę przyjemnie przeczytać to wreszcie po polsku ;pp
okładka wersji anglojęzycznej jest chyba jednak lepsza. ale tutaj olbrzymi plus - duuuużo zdjęć z Chorzowa!
rewelacja! eusa_clap.gif
wszystkim polecam!
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Piątek, 26 Stycznia 2007, 16:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kmnd_rybnik
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3603
Posty: 1750


[ Osobista Galeria ]




Jeszcze mi 50 stron zostało, ale to na weekend smile.gif
Ogólnie mi się podoba bardzo, papier dobry i piękne zdjęcia. Lekka i przyjemna lektura, choć często traktuje o rzeczach trudnych. :)Zauważyłam pewną nieścisłość, ale nie wiem czy wynika ona z mojego gapiostwa, czy błędu w książce. Zobaczymy, jak przeczytam 2gi raz
  
Re: <kmnd_rybnik> U2 książkowo
PostWysłano: Środa, 31 Stycznia 2007, 18:34 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Pietruszka
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #1951
Posty: 104


[ Osobista Galeria ]




Witajcie !!

Książka jest fantastyczna, najlepiej czyta się wieczorem przy zapalonej lampce i w tle oczywiście z U2.......... biggrin.gif
Klimat książki jest zupełnie inny od dotychczasowych ich poczynań smile.gif , ale dla mnie w skali 10/10 dostaje 9, brakuje mi trochę więcej detali o całym zespole. No ale człowiekowi się nie dogodzi nigdy w 100 % biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Pozdrówka for all !!
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Czwartek, 01 Lutego 2007, 17:36 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
kubau2
Bywalec
<tt>Bywalec</tt>
 
Użytkownik #6590
Posty: 14


[ Osobista Galeria ]




Ja mam Bono o Bono od wtorku i rzeczywiscie zgadzam sie w 100% z Pietruszka ze ksiazke te najlepiej sie czyta wieczorem przy lampce. Ja tez tak robie biggrin.gif wiec nie jestes sam. Rzeczywiscie ksiazka jest super szczegolnie jak bono opowiada o swoim dziecinstwie czy wyjazdach do salwadoru i nikaragui. Ciekawa jest tez naturystyczna opowiesc o Adamie i jego .... sklonnosciach do sikania gdzie popadnie biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif !!!!!!! Ale ogolnie ksiazka mowi o rzezcach powaznych. Najlepsza ksiazka o U2 z wydanych w Polsce!!!!

I HEAR THE CHILDREN CRYING TAKE ME HOME!!!!!!!
  
Re: U2 książkowo
PostWysłano: Niedziela, 04 Lutego 2007, 15:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Atomic_Mario
Nałogowy uczestnik
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1798
Posty: 2826


[ Osobista Galeria ]




Doczekałem się wreszcie naprawdę wolnego weekendu, który pozowolił mi na przeczytanie "Bono o Bono". Jak dla mnie pozycja ta jest bardzo wartościowa. Ma przewagę nad innymi pozycjami wydanymi w Polsce, gdyż dowiadujemy się o głównym bohaterze i innych członkach U2 tak naprawdę z pierwszej ręki. Wiele przemyśleń i słów Bono daje do myślenia, odsłania słabo znane mi dotąd epiozdy z jego życia. Szczególnie cenne są dla mnie opisy dzieciństwa Bono, początków zespołu, jego relacji z rodziną i pozostałymi chłopakami z U2. Warto po tą książkę sięgnąć również z uwagi na szerokie akcenty związane z działalnością społeczną Bono. Wiem, że niektórych tak silny nacisk może zniechęcać, ale zapoznanie się z poglądami Bono w tej kwestii pozwala podejść z większym zrozumieniem do jego zaangażowania w pomoc Afryce. Książkę z tego względu polecam szczególnie tym, którym nie podobają się działania Bono w tym zakresie.

Napewno książka pozostawia niedosyt. Napewno jako fani chcelibyśmy aby zostały w niej poruszone kwestie dotyczące muzycznej działalności zespołu i wielu ciekawych wątków z jego biografii. Na charakter książki wpływ miało to, że jej autor nie jawi mi się jako jakiś bardzo zaangażowany fan zespołu. Pewnie każdy z nas ma całą listę obowiązkowych pytań do Bono, które przy tej okazji pojawiłyby się. Mimo wszystko warto sięgnąć po tą książkę. Wspaniale byłoby gdyby w przyszłości powstały takie wywiady-rzeki z postałymi członkami zespołu smile.gif
  
U2 książkowo
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> U2 - The Joshua

Strona 15 z 16  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010