Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja -> Dead Like Me
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Dead Like Me
PostWysłano: Niedziela, 27 Lipca 2003, 02:03 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




Taki tytuł ma nowy serial komediowy jaki ostatni oglądam.
Opowiada przygody początkującej ponurej żniwiarki (Grim Reaper).

Georgia była nastolatką, która wszystko olewała, kierując sięfilozofią "Jak sięczymśzainteresuję, to siętym zafascynuję, jak się czymś zafascynuję, to sięna tym zawiodę, lepiej się niczym nieinteresować nie będzie rozczarowań". Po pół roku srezygnowała ze studiowania. Więc rodzice kazali jej iść do pracy. Przy swoim "optymistycznym" nastawieniu i i "wysokim" wykształceniu dostała posadę gońca. Już pierwszego dnia wpadły jej ważne dokumenty do szybu windy. Wówczas powiedziała "No i zostałam uziemiona. Do końca życia będę pracować na tym beznadziejnym stanowisku bez szansy na awans." dalej komentaż "Pewnie myślicie, że dramatyzuje z tym do końca życia. Otóż nie. Naprawdę będę tu pracować do końca życia... czyli jeszcze jakieś15 minut". W trakcie przerwy na lunch na głowę Goergi spadła deska klozetowa ze sprowadzanago z orbity MIRa. Jako, że w życiu nie zrobiła nic złego ani nic dobrego to nie wiadomo czy ma trafić do nieba czy piekła, więc tymczasowo zostałą undedem w roli ponurej żniwiarki. Ponieważ undedów od ludzi odróżnia tylko to że są nieśmiertelni to musi być ich całkiem sporo, żeby obsłużyć wszystkich umierających. Georgia ksywka deska klozetowa, obsługuje nagłe śmierci w okolicach Seatle. Jej roląjest dotknięcie wyznaczonej osoby tuż przed śmiercią. Wówczas dusza nie zazna cierpienia związanego z umieraniem. Biedna Georgie musi oprócz tego normalnie pracować, aby zarobić na utrzymanie. Dla ludzi jest nierozpoznawalna, więc nie może wrócić do swojego domu.

Podobno serial ma typ chumoru z Six Feet Under (nie widziałem więc nie wiem) DLM mi siępodoba. Zwłaszcza komentaże Goergi będące przezabawne a mówione przez niągłosem poważnym i bez emocji. Do tego pełno absurdalbych sytuacji.
  
Re: Dead Like Me
PostWysłano: Niedziela, 27 Lipca 2003, 10:04 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
EDDY
Admin
 
Użytkownik #1
Posty: 1451


[ Osobista Galeria ]




moze byc dosc interesujacy serial, tylko gdzie go mozna znalezc? biggrin.gif
  
PostWysłano: Niedziela, 27 Lipca 2003, 10:20 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Tirinti
Pro uczestnik
<tt>Pro uczestnik</tt>
 
Użytkownik #28
Posty: 1295


[ Osobista Galeria ]




W IRCu na przykład. Kanał #tv-central na irc.highway.net. Zresztą S7 SG-1 też tam jest i wiele inneych seriali.
  
Dead Like Me
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Kino, Radio i Telewizja

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
ciechocinek nocleg
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010