Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga -> mega prośba do wszystkich ćwiczących
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
mega prośba do wszystkich ćwiczących
PostWysłano: Środa, 27 Kwietnia 2005, 18:55 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
mag
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3671
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Nazywam się Magda i piszę swoją pracę magisterską na temat jogi i osób ją praktykujących, sama w to wsiąkłam pare lat temu. Bardzo zależy mi na znalezieniu parunastu osób nie tylko z Warszawy, które od paru lat ćwiczą jogę, które zgodziłyby sie wypełnić dla mnie krótką anonimoą ankiete dotyczącą ich samopoczucia, każda osoba jest dla mnie niezmiernie ważna , dlatego bardzo was prosze o poświecenie mi 15 minut. Wielkie dzięki za uwagę, Magda.
Myśle , że najprościej bedzie sie komunikować albo meilem , albo poprostu na gg 3227759.
wielkie dzięki
  
Re: <mag> mega prośba do wszystkich ćwiczących
PostWysłano: Środa, 27 Kwietnia 2005, 22:54 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Storge
Stały bywalec
<tt>Stały bywalec</tt>
 
Użytkownik #884
Posty: 213


[ Osobista Galeria ]




<<które od paru lat ćwiczą jogę,

Ja cwicze tylko niecaly rok - lecz jesli bylbym w czyms pomocny - chetnie wypelnie ankiete.

Pozdr.
  
mega prośba do wszystkich ćwiczących
Forum dyskusyjne -> Umysł i ciało -> Joga

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
rozwód kraków dobry adwokatciechocinek hotel spa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010