Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory -> Problem z emotami GG
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu
Problem z emotami GG
PostWysłano: Piątek, 29 Kwietnia 2005, 11:31 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
W.I.R-E
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1693
Posty: 330


[ Osobista Galeria ]




Czy ktoś wie może, dlaczego po zainstalowaniu ostatniej wersji GG (6.1), nie mogę korzystać z emotów?
Za każdym razem kiedy chcę otworzyć okno emotów, GG od razu się zawiesza, a okno po paru chwilach otwiera się puste. Jedynym emotem jaki mi się wyświetla po otworzeniu okna jest ta smutna (paskudna) zielona buźka. Dodam, że ręcznie wpisywane emoty, lub emoty od przysyłane do mnie - działają.
Czy to wina systemu (Windows '98)? Poprzednie wersje GG działały bez zarzutów... eusa_eh.gif

ps. Reinstalacja nic nie daje sad.gif
  
Re: Problem z emotami GG
PostWysłano: Poniedziałek, 02 Maj 2005, 13:32 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
quake
Czytelnik
<tt>Czytelnik</tt>
 
Użytkownik #3579
Posty: 2


[ Osobista Galeria ]




Spróbuj zainstalować zbiór emotów z tej strony http://link.pl/news-pl/emoty/menu_full.php
  
Re: Problem z emotami GG
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Maj 2005, 09:01 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
W.I.R-E
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #1693
Posty: 330


[ Osobista Galeria ]




Nie pomogło sad.gif To nie wina zbioru emotów tylko samego programu - ktoś wie jak to naprawić? eusa_eh.gif
  
Problem z emotami GG
Forum dyskusyjne -> Software -> Komunikatory

Strona 1 z 1  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
Dobry stomatolog SzczecinKatalog4u to moderowany Katalog SEO stron internetowychzobacz darmowe forum za darmopokoje w ciechocinku
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010