Forum Dyskusyjne
Zaloguj Rejestracja Szukaj Forum dyskusyjne

Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka -> Moby Idź do strony 1, 2, 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

Najlepszy album Moby'ego to:
The Story So Far
0%
 0%  [0]
Voodoo Child - The End Of Everything
8%
 8%  [1]
Ambient
8%
 8%  [1]
Early Underground
0%
 0%  [0]
Everything Is Wrong
8%
 8%  [1]
Animal Rights (+ Little Idiot)
8%
 8%  [1]
I Like To Score
0%
 0%  [0]
Play
50%
 50%  [6]
18
8%
 8%  [1]
Voodoo Child - Baby Monkey
0%
 0%  [0]
Hotel (2CD)
8%
 8%  [1]
Wszystkich Głosów : 12

Moby
PostWysłano: Wtorek, 03 Maj 2005, 13:40 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Jakie są Wasze opinie nt. twórczości Moby'ego?
Zauważyłam, że ogółowi znane są przeważnie trzy płyty tego artysty: Play, 18 i najnowsza - Hotel (ewentualnie I Like To Score ze względu na przebój Go).
Co z początkowymi dokonaniami?
Jak oceniacie najwcześniejsze podrygi w postaci The Story So Far, Ambient i Early Underground?
Czy przypadły Wam do gustu punk rockowe brzmienia Animal Rights i dodatek w postaci Little Idiot?
I czy, tak jak ja, uważacie Everything Is Wrong za najlepszy album Moby'ego?

Czekam na Wasze wypowiedzi.
  
Re: Moby
PostWysłano: Środa, 04 Maj 2005, 16:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




I chyba się nie doczekam!
  
Re: <little_wild_girl> Moby
PostWysłano: Środa, 04 Maj 2005, 22:18 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ja się na przykład nie wypowiadam, bo jedyny Moby, jakiego kojarzę, to Moby Dick. wink.gif
  
Re: <Berger> Moby
PostWysłano: Środa, 04 Maj 2005, 22:28 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Moby jest w pytke a Everything Is Wrong normalnie wymiata tongue.gif
lol.gif



Sorry taki humor jakis podly mam... sad.gif
  
Re: Moby
PostWysłano: Środa, 04 Maj 2005, 22:45 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Nie załamujcie mnie, chłopaki. To drugie forum, na którym zakładam ten wątek i odp. są w tym samym stylu. Do trzech razy sztuka. cool.gif
  
Re: <little_wild_girl> Moby
PostWysłano: Środa, 04 Maj 2005, 22:47 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Ej ale ja pisalem jak najzupelniej serio, tylko styl byl taki jak humor crazy.gif
A Hotel jak dla mnie to zdecydowanie zbyt przygnebiajaca plyta, moze dlatego przesluchuje sporadycznie od kilku dni smile.gif
  
Re: Moby
PostWysłano: Piątek, 06 Maj 2005, 20:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Uderzyła mnie kontrowersyjność tego albumu. Niektórzy fani wznoszą go pod niebiosa, podczas gdy inni opluwają z góry na dół - nierzadko za te same cechy.
Trudno mi było przyjąć Hotel do wiadomości, ale w końcu udało się. I nie żałuję.

"Homeward Angel" leci u mnie. Zdecydowanie najlepszy utwór na całej płycie...
  
Re: Moby
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Maj 2005, 14:38 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Naprawdę nie ma tu nikogo, kto słuchając Moby‘ego jest bliski szczęścia znalezienia, marzeń spełnienia, tęczy uchwycenia, hm?
Nie spędzacie nocy na próbie zrozumienia, co autor miał na myśli smarując swój pamiętnik od blisko pięciu lat? I czy nie wpadacie w euforię, gdy znajdziecie w nim słowo „Poland” i „You”?
Trudno, już mam coś fajnego w podpisie. Na szczęście. cool.gif
  
Re: <little_wild_girl> Moby
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Maj 2005, 14:58 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




nie ma :p
a kto to moby ?
  
Re: <J@ger> Moby
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Maj 2005, 17:44 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




To ten maczo na pierwszym planie. cool.gif

  
Re: <little_wild_girl> Moby
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Maj 2005, 18:09 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




zupelnie nie mam pojecia kto zacz
  
Re: <J@ger> Moby
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Maj 2005, 18:42 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Szydzisz? crazy.gif

"11 Wrzesień, 1965 rok w Harlem, Nowy Jork
W tym dniu urodził się Richard Melville Hall. otrzymał pseudonim Moby w dniu urodzin ponieważ jego przodkiem był Herman Melville. Mieszkał w suterenie w Nowym Jorku z rodzicami (James Hall i Elizabeth Hall) oraz trzema szczurami laboratoryjnymi, psem o imieniu Jamie oraz trzema kotami."
wiecej...
  
Re: <ulan> Moby
PostWysłano: Poniedziałek, 09 Maj 2005, 22:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




Ja sie po raz pierwszy dowiedziałem o istnieniu Moby'ego kilka tygodni temu... na gg... od little_wild_girl... Ale cóż on gra, jaki rodzaj muzyki, pojęcia bladego nie mam.
  
Re: Moby
PostWysłano: Wtorek, 10 Maj 2005, 02:13 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
moli
Uczestnik
<tt>Uczestnik</tt>
 
Użytkownik #3023
Posty: 453


[ Osobista Galeria ]




o albumach nie powiem nic ale za to single ma wypas, sam moby osobiscie to czubek, sorry jesli kogos urazilem, bylem na jego koncercie w dublinie, widzialem go z bliska, jak sie zachowuje, jak rozmawia, itp ... muzyke jednak robi fantastyczna, koncert byl niesamowitym przezyciem i w ogole, lubie gostka sluchac ... ale nie ogladac :)
p.s. na tygodniach moby znowu zawita do dublina jako suport przed REM.
pozdro z irlandii
  
Re: <ulan> Moby
PostWysłano: Wtorek, 10 Maj 2005, 08:11 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
J@ger
n00b vip
 
Użytkownik #15
Posty: 3818


[ Osobista Galeria ]




Cytat:
szydzisz ?

nie
wyobraz sobie ze sa na tym swiecie ludzie ktorz tak jak ja
nie wiedza kto zacz

vide Berger

a skoro to takie och ach to warto miec wlasne zdanie i dowiedziec sie dlatego pytam
  
Re: Moby
PostWysłano: Wtorek, 10 Maj 2005, 10:23 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Berger :
Ja sie po raz pierwszy dowiedziałem o istnieniu Moby'ego kilka tygodni temu... na gg... od little_wild_girl... Ale cóż on gra, jaki rodzaj muzyki, pojęcia bladego nie mam.


W takim razie, Panowie, pora nadrobić zaległości spod znaku techno, trance, popu, rock’a, soul, a nawet i bluesa! biggrin.gif
Wcale nie jestem pewna, czy wymieniłam tu wszystkie gatunki przewijające się w twórczości Moby‘ego, ale nie jestem ekspertem w ich nazywaniu, więc na tym, co napisałam, poprzestanę.
  
Re: <J@ger> Moby
PostWysłano: Wtorek, 10 Maj 2005, 11:50 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
ulan
pcandsoft.pl vip
 
Użytkownik #256
Posty: 1291


[ Osobista Galeria ]




Wiesz Berger nie jest zadnym wyznacznikiem wink.gif Dla mnie Moby jest och i ach, a jak bedziesz chcial poznac jego tworczosc to wiesz dobrze jak to zrobic cool.gif . IMHO warto.
  
Re: <moli> Moby
PostWysłano: Wtorek, 10 Maj 2005, 22:00 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Moli. Uwielbiam obserwować, co ten człowiek wyprawia na scenie! biggrin.gif Wariacki taniec Moby’ego (o ile tańcem to można nazwać) to jeden wielki CZAD...
  
Re: Moby
PostWysłano: Środa, 01 Czerwca 2005, 20:37 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
little_wild_girl
Nałogowy uczestnik vip
<tt>Nałogowy uczestnik</tt>
 
Użytkownik #187
Posty: 2741


[ Osobista Galeria ]




Hurra! biggrin.gif Mój debiutancki news o Mobku jest już na stronce! lol.gif
  
Re: <little_wild_girl> Moby
PostWysłano: Poniedziałek, 13 Czerwca 2005, 20:14 Odpowiedz bez cytowania Odpowiedz z cytatem
Berger
Sentinel
 
Użytkownik #223
Posty: 5725


[ Osobista Galeria ]




No i usłyszałem wczoraj Moby'ego po raz pierwszy w Trójce. Taką ładną balladkę śpiewał.
  
Moby
Forum dyskusyjne -> Obraz i dźwięk -> Muzyka

Strona 1 z 3  
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  
przeprowadzki warszawa
Kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów w całości lub części jest niedozwolone. Wszelkie informacje zawarte w tym miejscu są chronione prawem autorskim.



Forum dyskusyjne Heh.pl © 2002-2010